Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Mayıs 2022 19:39

Sözleşmeli öğretmene kadro verilir mi?

Bu sene içinde sözleşmeli öğretmenler kadroya geçirilir mi?

braveheart1234
Daire Başkanı
18 Mayıs 2022 19:44

Geçirilmez.

merve00000
Daire Başkanı
18 Mayıs 2022 19:45

tüm sözleşmeli memurlar geçecekti öyle dediler 500 bin kişi falanmış tamamen hükümetin insafına kaldık boş günlerine denk gelse de geçsek bir an önce

bum01
Memur
19 Mayıs 2022 02:26

Ben bunların millete faydalı olsun diye bir taş bile atacaklarını inanmıyorum artık. Yapacak olsalar yaparlardı Cumhurbaşkanı 7 ay önce sözleşmeli öğretmenler ile kadrolu öğretmen arasındaki ayrımın kalkacağını söyledi zaten. Ama insanlara faydalı bir iş olduğu için tabiki yapılmadı.

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
19 Mayıs 2022 17:30

Ters psikoloji yapıyorsun sanırım gecirmezler deyip geçirince hayret diyeceksin şöyle ki madem grcirmeecekler neden söylesinler seçime yakın taze taze geçirirler ki millet oy versin secilseler zaten kadrolu çalışanları olcak secilemezlerse yeni gelen hükümet uğraşacak bir zararları olmayacak ki ben geçireceklerini düşünüyorum seçimler de erkene alınacak bence Haziran'da mitingler basliyormus

bum01, 2 yıl önce

Ben bunların millete faydalı olsun diye bir taş bile atacaklarını inanmıyorum artık. Yapacak olsalar yaparlardı Cumhurbaşkanı 7 ay önce sözleşmeli öğretmenler ile kadrolu öğretmen arasındaki ayrımın kalkacağını söyledi zaten. Ama insanlara faydalı bir iş olduğu için tabiki yapılmadı.

bum01
Memur
19 Mayıs 2022 18:46

Aynen hocam işim gücüm yok burada ters psikoloji yapıyorum. Şurada Ağustos'a üç ay kalmış o zamana kadar gelmeyen kadroyu kim ne yapsın?

Fakir Da Vinci, 2 yıl önce

Ters psikoloji yapıyorsun sanırım gecirmezler deyip geçirince hayret diyeceksin şöyle ki madem grcirmeecekler neden söylesinler seçime yakın taze taze geçirirler ki millet oy versin secilseler zaten kadrolu çalışanları olcak secilemezlerse yeni gelen hükümet uğraşacak bir zararları olmayacak ki ben geçireceklerini düşünüyorum seçimler de erkene alınacak bence Haziran'da mitingler basliyormus

bhdrzn
Şef
19 Mayıs 2022 20:24

Bende geleceğini düşünüyorum. Bunlar zaten bir anda olan olaylar hangi kadroya geçişte 3 ay önce ilan etmişler ki bunda etsinler. Erken verseler millet seçğme kdr unutur yapılanları diye son zamanda ilan edeceklerini düşünüyorum. Umdupum gibi olur inşallah 3 yıldır eşimden uzakta görev yapıyorum. Kadrolu kim varsa yanımda yarım dönemde evlenip gitti. Büyük haksızlık bize yapılıyor.

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
19 Mayıs 2022 20:52

gelecek kadro seçim şarkısını bile çıkardılar yakında seçimler yapılır zaten sıcağı sıcağına da kadro verirler

bum01, 2 yıl önce

Aynen hocam işim gücüm yok burada ters psikoloji yapıyorum. Şurada Ağustos'a üç ay kalmış o zamana kadar gelmeyen kadroyu kim ne yapsın?

bum01
Memur
19 Mayıs 2022 22:47

İnşallah haklı çıkarsınız da ağustosa kadar kadro verirler hocam

Fakir Da Vinci, 2 yıl önce

gelecek kadro seçim şarkısını bile çıkardılar yakında seçimler yapılır zaten sıcağı sıcağına da kadro verirler

a1981
Müsteşar
21 Mayıs 2022 08:30

şu anda gündemde mi?

hiç bir yerde ne haberi var, ne söylentisi..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi