Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Şubat 2020 14:13

Zorunlu Çalışma Yükümlülüğü Ek Puanımı Ne Zaman Alırım?

Merhaba, ilk atama görev süremden sonra yine zorunlu görevimi yapmak için il dışı atama ile yer değiştirdirdim. 14.02.2020 tarihinde zorunlu çalışma sürem doldu ve mebbiste tamamladı olarak görünüyor. Fakat, almam gereken zorunlu hizmet ek puanı hala hizmet puanıma yansımadı. Aynı okula aynı koşullarla atanan diğer arkadaşım süresini tamamlar tamamlamaz ek puan almaya başladı. Ben şuan yine zorunlu çalışma görevi sayılan başka bir okulda görevlendirme olarak çalışıyorum. Puan alamamın gerekçesi bu olabilir mi? Veya ne kadar zaman sonra puanım verilir? Milli Eğitime gidip bilgi almaya çalıştığım halde otomatik hesaplanıyor bilmiyoruz yanıtlarını aldım. Bu konuda fikri olanlar varsa çok mutlu olurum...

b3rn4
Müsteşar
18 Şubat 2020 16:13

Hocam zorunlu hizmetiniz biteli daha 4 gün olmuş ne puanı istiyorsunuz? Bu puan da normal hizmet puanı gibi aylara göre puantajla verilir. Mesela atıyorum ilk yıl için 6 puan alacaksanız 2 ayda 1 puanınız olur.

Ahmet Kaleli
Şube Müdürü
18 Şubat 2020 19:10

hocam emin değilim ama zorunlu hizmet ek puanları ayda bir güncellenecek diye birşeyler vardı geçen sene, görevlendirme olarak başka okulda çalışmak zorunlu hizmet ek puanına engel değil

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
18 Şubat 2020 19:32

Arkadaş bizimle eğleniyor bence.
b3rn4, 4 yıl önce

Hocam zorunlu hizmetiniz biteli daha 4 gün olmuş ne puanı istiyorsunuz? Bu puan da normal hizmet puanı gibi aylara göre puantajla verilir. Mesela atıyorum ilk yıl için 6 puan alacaksanız 2 ayda 1 puanınız olur.

pdr.21
Aday Memur
19 Şubat 2020 00:14

Kimseyle eğlenmiyorum tabii ki. 4 gün oldugunun ben de farkındayım fakat aynı kurumdaki arkadasıma süresi dolar dolmaz 5 puan eklendi. Ve eylülden beridir de 3 puan daha eklenerek 8olmuş. Ben de hizmet puanı gibi ay ay yansır sanıyordum ama onu durumu nedir peki?

b3rn4
Müsteşar
19 Şubat 2020 07:11

Arkadaşınızın zorunlu hizmetinin eylülde dolduğundan emin misiniz? Ya da şöyle olmuştur. Okulun zh süresi 1 yıl azalmıştır o yüzden son 1 yılın zh ek puanı hemen eklenmiştir.

pdr.21, 4 yıl önce

Kimseyle eğlenmiyorum tabii ki. 4 gün oldugunun ben de farkındayım fakat aynı kurumdaki arkadasıma süresi dolar dolmaz 5 puan eklendi. Ve eylülden beridir de 3 puan daha eklenerek 8olmuş. Ben de hizmet puanı gibi ay ay yansır sanıyordum ama onu durumu nedir peki?

pdr.21
Aday Memur
19 Şubat 2020 11:10

Evet hocam bu şekilde sordum baktık öyle olmuş, o da şimdi fark etti. Ben de anlam verememiştim o sebeple böyle bir konu açtım. Benim puanım artımlı hizmet puanı olarak ay ay verilecektir o zaman. Teşekkür ediyorum.

b3rn4, 4 yıl önce

Arkadaşınızın zorunlu hizmetinin eylülde dolduğundan emin misiniz? Ya da şöyle olmuştur. Okulun zh süresi 1 yıl azalmıştır o yüzden son 1 yılın zh ek puanı hemen eklenmiştir.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi