Editörler : oto-danisman-expert
28 Haziran 2020 01:38

Jandarma astsubay göz lazer işlemi
Arkadaşlar jandarma astsubaylık sınavlarına girecem lakin göz derecelerim yüksek,lazer ameliyatı olmak istiyorum ama sınavı kazanacağım da mechul o yüzden işimi garantiye alıp okulu kazandıktan sonra yaptırayım diyorum. Şimdi sormak istediğim benim gibi aynı durumda lazer ameliyatı olan var mı ? Sağlıkta sıkıntı çıkar mı ?

Aqsak06
Aday Memur
28 Haziran 2020 04:11

Kardeşim jandarmanın sağlık işlemleri nasıl bilmiyorum polislik gibi kazandıktan sonra ise polisler yada paem dekiler gibi rahatça çizdirebilirsin bir çok örneği vardır.Ancak Tsk sisteminde mülakattan sonra hastane sevkin oluyor yani sağlıktan geçip atama sistemine dahil oluyorsun.Mülakattan sonra çizdirsen tedavi sürecin sıkıntı olabilir doktorla konuşmalısın ciddi biçimde.Hastane işlemlerinin bitmesi için verilen süre 45 gün(rapor ulaşma süresi dahil.).Belki bu bilgiler yardımcı olur.

Melihdiyaliz
Aday Memur
29 Haziran 2020 12:22

Sağ ol kardeşim jandarmada iç işlerine bağlandıği için belki sağlık şartları esnektir zamanla göreceğiz
Aqsak06, 4 yıl önce

Kardeşim jandarmanın sağlık işlemleri nasıl bilmiyorum polislik gibi kazandıktan sonra ise polisler yada paem dekiler gibi rahatça çizdirebilirsin bir çok örneği vardır.Ancak Tsk sisteminde mülakattan sonra hastane sevkin oluyor yani sağlıktan geçip atama sistemine dahil oluyorsun.Mülakattan sonra çizdirsen tedavi sürecin sıkıntı olabilir doktorla konuşmalısın ciddi biçimde.Hastane işlemlerinin bitmesi için verilen süre 45 gün(rapor ulaşma süresi dahil.).Belki bu bilgiler yardımcı olur.

dwyan3
Aday Memur
30 Haziran 2020 01:35

fyt ve mülakata girdik cık hemen cizdir dostum.

Melihdiyaliz
Aday Memur
30 Haziran 2020 11:53

Sıkıntı olur mu peki kardesim sen çizdirdin mi
dwyan3, 4 yıl önce
fyt ve mülakata girdik cık hemen cizdir dostum.

Soslu Alexander
Şube Müdürü
30 Haziran 2020 17:47

Sıkıntı olmaz.

Melihdiyaliz
Aday Memur
02 Temmuz 2020 14:11

Sen lazer ameliyatı oldun mu kardeşim
Soslu Alexander, 4 yıl önce

Sıkıntı olmaz.

fornıx
Memur
02 Temmuz 2020 17:22

Lasik Lazer yöntemi yaptır. 10-15 güne tamamen iyileşiyor ve hiç bir sıkıntı olmuyor. ben çizdirdim.

Melihdiyaliz, 4 yıl önce
Sen lazer ameliyatı oldun mu kardeşim

Soslu Alexander
Şube Müdürü
02 Temmuz 2020 23:05

İlasik yöntemiyle oldum şuan okuldayim

mhbr
Aday Memur
03 Temmuz 2020 10:33

Bende :)))

Melihdiyaliz
Aday Memur
03 Temmuz 2020 10:34

Sağ olun arkadaşlar içim rahatladı.inşallan bende kazanırım bu yıl

utkuerinc
Aday Memur
03 Temmuz 2020 18:08

Ales istiyor mu kardesim jandarmada
Melihdiyaliz, 4 yıl önce
Sağ olun arkadaşlar içim rahatladı.inşallan bende kazanırım bu yıl

Melihdiyaliz
Aday Memur
03 Temmuz 2020 18:08

Ben önlisansım kardeş bizde yok
utkuerinc, 4 yıl önce

Soslu Alexander
Şube Müdürü
03 Temmuz 2020 22:11

Suemde ALES var asemde yok

utkuerinc, 4 yıl önce

utkuerinc
Aday Memur
03 Temmuz 2020 22:15

Eyvallah kardesim 2020de subay alımı olcak mı peki biliyo musun

Suemde ALES var asemde yok

Guvennserdar
Aday Memur
13 Temmuz 2020 14:55

Kardeşim şuan jandarma astsb. Güncel sağlık yönetmeliğine göre göz dereceleri sınır kaçtır net olarak

Aqsak06, 4 yıl önce

Guvennserdar
Aday Memur
13 Temmuz 2020 22:34

Beyler biz simdi subat gibi jandarma astsubay alımlarında başvurmuştuk.bundan sonraki aydada sağlık yönetmeliği güncellendi. Şimdi biz heyete girecek olsak eski sağlık yönetmeliği ne göre mi gireriz

Blgsu
Aday Memur
27 Temmuz 2020 19:32

Güncel yönetmeliğe göre değerlendirileceğiz. Yönetmelikte yazıyor. Be imde gözlerimde sıkıntı var bende kazanırsam lazer yaptırmayı düşündüm. Daha önce bunu yapan var mı kabul ederler mi ki

Melihdiyaliz
Aday Memur
28 Temmuz 2020 19:15

Kardesim sonuç açıklandıktan sonra hemen çizdiricem sorun olmaz dimi sende sorun çıkardılar mı

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi