Editörler : supporters.
12 Şubat 2018 16:56

Tse 2018 mülakat sonucu bekleyenler

Çok şükür Şubat ın 9'unda bitti mülakatlar, şimdiki süreç sonuçların açıklanması, inşallah bir önce açıklanır da bu belirsizlik biter...

verges
Şef
12 Şubat 2018 21:49

Geceki alim sonuçları 1 ay sürmüş

htchtchtc
Memur
13 Şubat 2018 10:36

Evet 20 gün ile bir ay arasında açıklanmış bütün sonuçlar, beklemek biraz stresli ama sonuçlar iyi olur inşallah ta Rabbimin izniyle beklediğimize değer.

Memuradayı111
Aday Memur
20 Şubat 2018 14:32

Arkadaşlar kurumu arayan oldu mu? Geçen hafta bana 1 ay y da daha az sürede açıklanacak dediler

htchtchtc
Memur
20 Şubat 2018 18:14

Ben aramadım ama 20 gün ile bir ay arasında diyorlar açıklanma süresine, güvenlik soruşturması varmış şuan.

htchtchtc
Memur
20 Şubat 2018 18:17

Biraz daha beklememiz gerekecek sanırım :(

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 14:06

Güvenlik soruşturması için form doldurmamız gerekmez miydi yanlış mı biliyorum şuan yapılıyor mu yani

htchtchtc, 6 yıl önce

Ben aramadım ama 20 gün ile bir ay arasında diyorlar açıklanma süresine, güvenlik soruşturması varmış şuan.

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 14:10

Hayır doldurmamız gerekmiyor, bir arkadaşta aranacağız güvenlik soruşturması için evrak isteyecekler dedi ama böyle olmuyor tabiki, onlar bizimle ilgili gerekli bilgileri istedikleri gibi istedikleri gibi öğreniyorlar zaten. Bundan bir önceki alımda da bir ayda açıklanmış ve o zamanda güvenlik soruşturması bir ay sürmüş ve kazanan mühendis bir arkadaş vardı bizden evrak falan istemediler en başta dedi, sonuçlar açıklandıktan sonra gerekli evrakları götürdük dedi.

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 14:12

NOT 2: Giriş sınavında başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların atanmalarına ilişkin işlemler 676 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği; ?Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak? hükmüne göre yürütülecektir.

Geçenki alım sonuçlarındaki not bu

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 14:35

Çok teşekkür ederim ben zannediyorum daha bizden evrak isteyecekler yine bekleyeceğiz... Daha önce bir çok mülakatta önce evrak istemişlerdi o yüzden sistem öyle gidiyor diye düşünmüştüm

htchtchtc, 6 yıl önce

Hayır doldurmamız gerekmiyor, bir arkadaşta aranacağız güvenlik soruşturması için evrak isteyecekler dedi ama böyle olmuyor tabiki, onlar bizimle ilgili gerekli bilgileri istedikleri gibi istedikleri gibi öğreniyorlar zaten. Bundan bir önceki alımda da bir ayda açıklanmış ve o zamanda güvenlik soruşturması bir ay sürmüş ve kazanan mühendis bir arkadaş vardı bizden evrak falan istemediler en başta dedi, sonuçlar açıklandıktan sonra gerekli evrakları götürdük dedi.

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 14:40

Siz neresi için başvurmuştunuz

Genel olarak katılım azdı sanırım bilginiz var mı

htchtchtc, 6 yıl önce

NOT 2: Giriş sınavında başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların atanmalarına ilişkin işlemler 676 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği; ?Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak? hükmüne göre yürütülecektir.

Geçenki alım sonuçlarındaki not bu

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 16:31

Ben İstanbul için Başvuru yaptım, bizim gruptan iki kişinin gelmediğini söylediler ama katılımla ilgili bir bilgim yok, inşallah dediğiniz gibidir :) Siz neresi için başvurdunuz?

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 16:34

Evet bende bir önceki alıma baktım mülakata giderken güvenlik soruşturması formunu 3 nüsha olarak istemişler, bizde böyle olmadı, ama arayıp sordum güvenlik soruşturması var şuan. Sonuçlar belli olsun, nasipse kazanmış olursam sonrasında ne kadar olursa beklemeye razıyım:))))

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 16:41

Ben gebze için başvurdum. 40 kişi Mülakata girecektik ama çok az kişiydik merkezi ile yerleşen olmuş. Sizin mülakat nasıl geçti :)

htchtchtc, 6 yıl önce

Evet bende bir önceki alıma baktım mülakata giderken güvenlik soruşturması formunu 3 nüsha olarak istemişler, bizde böyle olmadı, ama arayıp sordum güvenlik soruşturması var şuan. Sonuçlar belli olsun, nasipse kazanmış olursam sonrasında ne kadar olursa beklemeye razıyım:))))

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 16:46

Benim mülakatım çok güzel geçti hatta rüya gibiydi komisyon çok iyi davrandı sürekli övgüler vs. Ama insan emin olamıyor sanki eleyecekler de güzel geçmesi için mi uğraşıyorlar anlamış değilim. Umarım hakkaniyetli davranırlar

Memuradayı111, 6 yıl önce

Ben gebze için başvurdum. 40 kişi Mülakata girecektik ama çok az kişiydik merkezi ile yerleşen olmuş. Sizin mülakat nasıl geçti :)

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 16:47

Hımm anladım, çok iyi o zaman ya, inşallah bizde de durum böyledir. Soruların hepsini bildim, genel olarak çok iyiydi ama sonuçlar açıklanmadan sevinemiyorum tabi, Rabbim hakkımızda hayırlısını versin, Muhasebe o zaman sizinde. Sizin nasıldı ?

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 16:48

Şimdi okudum yazdıklarınızı, aynı benim gibi o zaman bu durumda herkesin böyle sanırım deyip ümitlenemiyorda insan, İnşallah dediğiniz gibi olur, Nasip kısmet artık, Kötü geçen var mı merak etmeye başladım şimdi :)

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 16:52

Ben de muhasebe evet :) aynen öyle insan ümitlenemiyor da sürekli belirsizlik içerisindeyiz bu demek oluyor ki çoğunluğun güzel geçmiş nasip artık bekleyip görücez :)

htchtchtc, 6 yıl önce

Şimdi okudum yazdıklarınızı, aynı benim gibi o zaman bu durumda herkesin böyle sanırım deyip ümitlenemiyorda insan, İnşallah dediğiniz gibi olur, Nasip kısmet artık, Kötü geçen var mı merak etmeye başladım şimdi :)

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 16:56

Evet çoğunluğun güzelse artık Allah ın takdiri gerisi... Beklemek zor, her gün açıp bakmak stresli ama bir umut işte, olursa harika olur, olmazsa da bıkmadan yılmadan mücadeleye devam;) Bu ayın sonu en geçte Mart ayının ilk haftası açıklanır. az kaldı :)

Memuradayı111
Aday Memur
21 Şubat 2018 16:57

1 yıldır mülakattan mülakata koşturuyorum insan beklemeye bir türlü alışamıyor, umarım emeklerimizin karşılığını alırız...

htchtchtc, 6 yıl önce

Evet çoğunluğun güzelse artık Allah ın takdiri gerisi... Beklemek zor, her gün açıp bakmak stresli ama bir umut işte, olursa harika olur, olmazsa da bıkmadan yılmadan mücadeleye devam;) Bu ayın sonu en geçte Mart ayının ilk haftası açıklanır. az kaldı :)

htchtchtc
Memur
21 Şubat 2018 17:00

Ben hayatımda ilk kez mülakata kaldım :) Bende ki sıkıntı mülakata kalamamaktı :))) O yüzden sanırım acaip bir his var içimde, karışık yani :) Güzel bir şey tabi böyle bir kurumun mülakatına katılabilmek. İnşallah Beklediğimize değer ve Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah... İnşallah bekledik oldu demeyi nasip etsin bize...

Toplam 424 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi