Editörler : crops35

Kapalı
05 Aralık 2018 13:52

İzmir işkur kazananlar aranma durumunu haberleşelim

Merhabalar. Genel müdürlüğe gittiğimde aranma durumu için büyük olasılıkla aralıktan sonraya kalır dediler. Maaş için ocakta 3 bini bulur dediler. İzmirde mesai saatleri 08.30 - 17.30 arasıymış.Bornova da kurum servisi mevcut.Konuyu burdan takip edip haberleşirsek bilgi alışverişinde bulunabiliriz arkadaşlar. Hayırlı olsun kazananlara.

smrclk
Kapalı
05 Aralık 2018 13:54

Süreç çok uzamaz , personel ihtiyacı var dediler. Umarım çok uzun sürmez. Başlık büro personeli için bu arada. Grup fark etmez ben grup 3 ten kazandım.

smrclk
Kapalı
21 Aralık 2018 16:58

Güncel

profilyok
Şef
22 Aralık 2018 13:36

benim grup 1 ama arayan soran yok

smrclk
Kapalı
23 Aralık 2018 10:02

Bornova mı sizin de

profilyok, 5 yıl önce

benim grup 1 ama arayan soran yok

profilyok
Şef
23 Aralık 2018 14:16

il merkezi hocam . İkametgah da izmir ama daha arayan soran yok .

smrclk, 5 yıl önce

Bornova mı sizin de

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 09:21

Genel müdürlüğe gittiğimde süreç çok uzun sürmez dediler umarım sürmez

profilyok, 5 yıl önce

il merkezi hocam . İkametgah da izmir ama daha arayan soran yok .

profilyok
Şef
26 Aralık 2018 11:09

inşallah uzun sürmez beklemek çok zor .

smrclk, 5 yıl önce

Genel müdürlüğe gittiğimde süreç çok uzun sürmez dediler umarım sürmez

debug
Genel Müdür
26 Aralık 2018 12:12

Ocakta 3bini mi bulur dediler? Hiç zahmet etmeyip asgari ücret verselermiş. 3300 civarı olacağını duymuştum ben. Ayrıca aralık ayında çağırmamalı iyi zaten. 15 aralıkta sözleşme imzalayıp aralığın son 2 haftası izin yapıp kalan izinlerinin yanmasından iyidir. Malum izinler devredilmiyor 4/b'de. Şubat gibi imzalanırsa en azından 10 ay izin hakkı saklanabilir

buro.101
Şef
26 Aralık 2018 12:36

Süreç ihtiyaca bakmaz ki. Polise bağlı, kurumlar arasındaki yazışmalara bağlı, polisten sonra kurula girecekmiş sonuçlar sanırım onlara bağlı. Mesela bazı yerlerde polisler kağıt işinde boğulduk memur gönderin biz kendi işimizle (güvenlikle) ilgilenelim diyorlardı, bir de şimdi herkese ceza yazma kotası verildiği söyleniyor. Adamlar ceza mı yazsın, bizim soruşturmaları mı kovalasın?

smrclk, 5 yıl önce

Süreç çok uzamaz , personel ihtiyacı var dediler. Umarım çok uzun sürmez. Başlık büro personeli için bu arada. Grup fark etmez ben grup 3 ten kazandım.

debug
Genel Müdür
26 Aralık 2018 12:41

Arkadaş haklı... Özellikle büyükşehirlerdeki soruşturmalar 2 ay kadar sürecektir. Zaten evrakları kasım sonu verdik. Aralık başında emniyete yazılar gitmiş olsa. ocak sonunda gelir soruşturma evrakları anca. Sonra kurul onayı en az 2 hafta. Ben en iyi ihtimal şubat ortasından sonra bekliyorum açıkcası. Ek olarak çok acil personel ihtiyacı olan kurum mülakatsız sıralamayı 5 ayda yayınlamaz. Unutmayın ki 21 haziranda başvurular yapıldı. :)

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 13:28

Hocam zaten yeni atanan birinin ilk bir yıl izin hakkı yok ki kadroluda da yok 4 b lide de yok.

debug, 5 yıl önce

Ocakta 3bini mi bulur dediler? Hiç zahmet etmeyip asgari ücret verselermiş. 3300 civarı olacağını duymuştum ben. Ayrıca aralık ayında çağırmamalı iyi zaten. 15 aralıkta sözleşme imzalayıp aralığın son 2 haftası izin yapıp kalan izinlerinin yanmasından iyidir. Malum izinler devredilmiyor 4/b'de. Şubat gibi imzalanırsa en azından 10 ay izin hakkı saklanabilir

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 13:30

Sadece 10 günlük mazeret izin hakkı var.

buro.101
Şef
26 Aralık 2018 13:32

1 yıl ne zaman dolacak peki? Yine Aralık ayında dolacağı için 2019 iznini o ay içinde kullanman gerekecek. 2019 un izni 2020 ye aktaramayacaksın diyor yani.

smrclk, 5 yıl önce

Sadece 10 günlük mazeret izin hakkı var.

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 14:06

Şimdi o farklı bir durum. Mesela 1 aralıkta sözleşme imzaladın o sözleşme bir aylık olur ve 31 aralıkta tekrar yıllık olarak yenilenir. Arkadaşımın şu an çalıştığı kurumda böyle oldu 5 aylık imzalandı 31 aralıkta yeniden 1 yıllık imzalanacak. Umarım anlatabildim

buro.101, 5 yıl önce

1 yıl ne zaman dolacak peki? Yine Aralık ayında dolacağı için 2019 iznini o ay içinde kullanman gerekecek. 2019 un izni 2020 ye aktaramayacaksın diyor yani.

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 14:10

Ve yıllık izin hakkı ilk sözleşme imzalanma tarihinden tam bir yıl sonra doğar yani kişi 1 ocakta ilk sözleşmeyi imzalamışsa bir sonraki yılın 1 ocağından itibaren senelik izin hakkı olur. yıl atladığında bir yıl dolmamışsa senelik izin verilmez.

debug
Genel Müdür
26 Aralık 2018 14:20

Onu biliyoruz da... Geçen 15 aralıkta imzaladın ve işe başladın diyelim 15 aralık 2019'da sana diyecekler ki "hadi izne" 11-12 gün kullanacaksın aralık sonuna kadar. Kalan izinlerin de yanacaktı. bundan bahsediyorum

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 14:38

Bugün 26 aralık bugün arasalar bile 15 günlük mehil mühleti süresi verilir. Dereyi görmeden paçaları sıvamak bu olsa gerek :) Hele bi gidelim başlayalım bu ne ince hesaplar :) Çok merak ediyorsanız kurumu arayıp henüz başlamadım başlayınca da bir yıl dolmalıymış siz yine de bilgi verin dersiniz artık hocam tabi gitmek nasip olurda Allah öldürmezse

debug, 5 yıl önce

Onu biliyoruz da... Geçen 15 aralıkta imzaladın ve işe başladın diyelim 15 aralık 2019'da sana diyecekler ki "hadi izne" 11-12 gün kullanacaksın aralık sonuna kadar. Kalan izinlerin de yanacaktı. bundan bahsediyorum

debug
Genel Müdür
26 Aralık 2018 16:22

"Ayrıca aralık ayında çağırmamalı iyi zaten." diye yazmışım. oldukça yanlış çıkarımlar yapmışsınız.

Şimdi burada böyle yazıyorsunuz. "amann bi işe gireyim de ne olursa olsun" diye düşünüyorsunuz. Sonra iş o döneme gelince "ama böyle iş mi olur kadroluların böyle böyle hakları var bizim niye yok" diye yakınırsınız. Bu işleri önceden hesap etmek en güzeli. 2019'un aralığında gelip buraya "arkadaşlar 10 günlük iznim yanacak ne yapabilirim" diye konu açmaktansa şimdi sorgulamak daha iyidir emin ol.

Tıpkı senin gibi "Hele bi gidip başlayayım" diyen 4/b'lilerin yarısı şimdi "tayin" "özlük hakkı" diye kırk takla atıyor. Ben şahsen "hele bi gidip başlayayım" deyip gidip o göreve başlamam ömür boyu tayin hakkım olmayacağını varsayarak başlarım o işe.(ve diğer haklar için) gidip meclis kapılarında sürünemem sonra kadro ve tayin için

smrclk, 5 yıl önce

Bugün 26 aralık bugün arasalar bile 15 günlük mehil mühleti süresi verilir. Dereyi görmeden paçaları sıvamak bu olsa gerek :) Hele bi gidelim başlayalım bu ne ince hesaplar :) Çok merak ediyorsanız kurumu arayıp henüz başlamadım başlayınca da bir yıl dolmalıymış siz yine de bilgi verin dersiniz artık hocam tabi gitmek nasip olurda Allah öldürmezse

smrclk
Kapalı
26 Aralık 2018 20:05

Nasip : D

debug, 5 yıl önce

"Ayrıca aralık ayında çağırmamalı iyi zaten." diye yazmışım. oldukça yanlış çıkarımlar yapmışsınız.

Şimdi burada böyle yazıyorsunuz. "amann bi işe gireyim de ne olursa olsun" diye düşünüyorsunuz. Sonra iş o döneme gelince "ama böyle iş mi olur kadroluların böyle böyle hakları var bizim niye yok" diye yakınırsınız. Bu işleri önceden hesap etmek en güzeli. 2019'un aralığında gelip buraya "arkadaşlar 10 günlük iznim yanacak ne yapabilirim" diye konu açmaktansa şimdi sorgulamak daha iyidir emin ol.

Tıpkı senin gibi "Hele bi gidip başlayayım" diyen 4/b'lilerin yarısı şimdi "tayin" "özlük hakkı" diye kırk takla atıyor. Ben şahsen "hele bi gidip başlayayım" deyip gidip o göreve başlamam ömür boyu tayin hakkım olmayacağını varsayarak başlarım o işe.(ve diğer haklar için) gidip meclis kapılarında sürünemem sonra kadro ve tayin için

smrclk
Kapalı
07 Ocak 2019 21:36

Arkadaşlar face de bi grupta bi kaç kişinin bugün arandığı yazılmış. Aranan var mı yada bilgisi olan

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi