Editörler : ayşegül bgm
«11121314151617181920212223

ayşegül bgm
Editor
29 Ağustos 2019 19:39

Hocam cok tesekkurler bilgi icin.esinizdemi biyolog.

Maasi cok mu dusuyor sagliga gore.8/5mi calisiliyor.araziye cikma durumu varmi.

engineer4609, 5 yıl önce

Benim eşim tarim orman bakanliginda görev yapiyor. Biyologlari Bolge mudurlugu laboratuvarinda calistiriyolar. Maas saglik bakanligindan düsük. Bide kadroya gecme durumu yok. Sozlesmeli oldugu icin de tayin vs. Cok cok zor.

biyology21
Şef
29 Ağustos 2019 19:50

Tşkler hocam darısı tüm haketmişlerin başına , sıralama 41 hocam facebook grubunda ismim yoktu ama dün yazdım oraya tablonun gücellenmesi için

biolog x, 5 yıl önce

biyology21 öncelikle tebrik ederim hocam, darısı biz atama bekleyenlere olur umarım. Hocam siz facebook grubunda oluşturduğumuz listede var mıydınız? Yoksa sizi de ekleyelim hocam. Bir de sıralamanızı öğrenebilir miyim?

engineer4609
Aday Memur
29 Ağustos 2019 20:35

Esim mühendis. Evet 8-5 calisiyorlar. Cok fazla dusuk degil ama 4 bin liranin altinda aliyolar. Araziye cikma durumu oluyor.

ayşegül bgm
Editor
29 Ağustos 2019 20:40

Hocam ilk agizdan bu bilgi icin cok tesekkurler.benim olmaz ama yinede basvuracagim.ya tutarsa hesabi :/

engineer4609, 5 yıl önce

Esim mühendis. Evet 8-5 calisiyorlar. Cok fazla dusuk degil ama 4 bin liranin altinda aliyolar. Araziye cikma durumu oluyor.

ayşegül bgm
Editor
29 Ağustos 2019 20:41

Hocam hayirli olsun.89 puan siverek cok iyi.yanlis hatirlamiyosam diyarbakirliydiniz.cok sevindim adiniza.darisi bizim basimiza olsun.bizi unutmayin :)

biyology21, 5 yıl önce

Tşkler hocam darısı tüm haketmişlerin başına , sıralama 41 hocam facebook grubunda ismim yoktu ama dün yazdım oraya tablonun gücellenmesi için

hilalby
Aday Memur
29 Ağustos 2019 22:22

evet ben atandım istanbul lütfi kırdara. darısı bekleyen tüm arkadaşların başına.

ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hilal hocam cok merak ettim atandiniz mi???

biyology21
Şef
29 Ağustos 2019 22:42

Teşekkür ederim çok sağolun :) evet , diyarbakırlıyım ve bana en yakın yer siverekti , açıkçası uzak bir yer gelir de evi taşımak zorunda kalırım diye çok korkuyordum Rabbim yüzüme güldü , darısı sizin de başınıza inş. tez zamanda hakkınız olan atanmanın nasibi dileğiyle , bir yere gittiğimiz yok hep forumda kalacaz merak etmeyin kimseyi unutmayız :)

ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hocam hayirli olsun.89 puan siverek cok iyi.yanlis hatirlamiyosam diyarbakirliydiniz.cok sevindim adiniza.darisi bizim basimiza olsun.bizi unutmayin :)

Nursee47
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:40

İnşallah :)
ayşegül bgm, 5 yıl önce

Atanan meslektaslarimi tebrik ediyorum.insallah bu sevinci bizde yasariz.

ayşegül bgm
Editor
30 Ağustos 2019 17:48

Hocam ustelik gidis donus yapacaksiniz gercekten cok iyi sizin adiniza sevindim.hocam ise baslayinca beler yaptiginizida yazarsiniz,biyologlarin haklari ne is yaptiklari vs

biyology21, 5 yıl önce

Teşekkür ederim çok sağolun :) evet , diyarbakırlıyım ve bana en yakın yer siverekti , açıkçası uzak bir yer gelir de evi taşımak zorunda kalırım diye çok korkuyordum Rabbim yüzüme güldü , darısı sizin de başınıza inş. tez zamanda hakkınız olan atanmanın nasibi dileğiyle , bir yere gittiğimiz yok hep forumda kalacaz merak etmeyin kimseyi unutmayız :)

ayşegül bgm
Editor
30 Ağustos 2019 17:56

Hocam demek o 93 kusur puanli sizdiniz hayirli olsun tebrik ederim

hilalby, 5 yıl önce

evet ben atandım istanbul lütfi kırdara. darısı bekleyen tüm arkadaşların başına.

hilalby
Aday Memur
30 Ağustos 2019 19:45

teşekkürler, puanım 91. diğer atanan arkadaş da yanılmıyorsam 91 ile atanmış
ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hocam demek o 93 kusur puanli sizdiniz hayirli olsun tebrik ederim

ayşegül bgm
Editor
30 Ağustos 2019 21:55

Olsun hocam ha 93 ha 91.masallah cok iyi almissiniz.sonuna kadar hakettiniz.darisi basimiza olsun

hilalby, 5 yıl önce
teşekkürler, puanım 91. diğer atanan arkadaş da yanılmıyorsam 91 ile atanmış

hilalby
Aday Memur
30 Ağustos 2019 22:58

inşallah, umarım şu 16 kadro doğru değildir de gani gani atamalar görürüz :)
ayşegül bgm, 5 yıl önce

Olsun hocam ha 93 ha 91.masallah cok iyi almissiniz.sonuna kadar hakettiniz.darisi basimiza olsun

ayşegül bgm
Editor
31 Ağustos 2019 09:04

İnsallah hocam. bizi unutmayin :)

hilalby, 5 yıl önce
inşallah, umarım şu 16 kadro doğru değildir de gani gani atamalar görürüz :)

ayşegül bgm
Editor
31 Ağustos 2019 23:49

Arkadaslar,tarim ve ormana basvuracakmisiniz.sartlari neler,maaslari ne kadar? Hic bilgi edinen varmi?

Altısigma
Memur
02 Eylül 2019 19:16

Arkadaşlar #17binlikalım dağılımı için el ele verelim.

Bir twit atarak gündemde kalalım ve dağılımları öğrenip yolumuza bakalım, hepimiz sağlıkçıyız birbirimizi ayrıştırmadan birlik içinde olalım

Sizde benim gibi düşünüyorsanız #17binlikalım hastag ile bir twitte sen at #birsağlıkçıbinlercehayat #17binlikalım #17binlikalım

cansizsin
Memur
03 Eylül 2019 12:43

Ayşegül hocam beni hatırladınız mi özelden yazmaya çalışıyorum engel, arkadaş ekliyim diyorum engel:)

cansizsin
Memur
03 Eylül 2019 14:32

274.sıraya kadar düşer mi ogm. Ayşegül hocam size mesaj gönderilmiyor. Bu konuda soracaktım.

ayşegül bgm
Editor
03 Eylül 2019 15:21

Hocam ben size ozelden yazdim ama iletilmedi sanirim.hocam ogm bende tercih yapicam.onmuzden 30kisi gitti onlari ve adli tip ogretmen iski alimlarini sayarsam benim siralamam 49a dusuyor.gelmez diye dusunuyorum hocam bize:( gerci bir yanim saglik diyor ama bir yandan da saglikta ne olacagi belli degil.aras ali bey toplamda 46 alim demisti 30 alim oldu 16 kaldi geriye.gercekten isin icinden cikilmiyor :( belirsizlik insani yoruyo

cansizsin, 5 yıl önce

274.sıraya kadar düşer mi ogm. Ayşegül hocam size mesaj gönderilmiyor. Bu konuda soracaktım.

Toplam 457 mesaj
«11121314151617181920212223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi