Editörler : oto-danisman-expert
19 Temmuz 2019 19:23

Jandarma astsubay sonuçları

Jandarma astsubay sonuçları açıkladı herkese hayırlı olsun benim normal le ikmal tercihim wardi ikisini de kazanmisim şimdi ikmali secsem ikmal ne iş yapar görevi nedir yani kısaca jandarma astsubay ikmal ne iş yapar nerelerde görev yapar

erdem1212
Aday Memur
19 Temmuz 2019 23:56

düz jandarmayımı soruyorsun

Galata123
Memur
20 Temmuz 2019 01:26

Hem düz jandarma astsubay hem ikmal kazandım ben her ikisini de soruyorum ne iş yaparlar nasıldır hangisi iyidir

erdem1212, 5 yıl önce

düz jandarmayımı soruyorsun

erdem1212
Aday Memur
20 Temmuz 2019 14:04

düz jandarma asayiş

Galata123, 5 yıl önce

Hem düz jandarma astsubay hem ikmal kazandım ben her ikisini de soruyorum ne iş yaparlar nasıldır hangisi iyidir

Gaggoş232323
Aday Memur
20 Temmuz 2019 14:48

Jandarma asayiş rahattır polis gibi yolda çevirme yapar kimisi masa başı ama ikmal alım satım eksik tamamlama kıyafet temizlik vb malzeme tedariki yapar

Galata123
Memur
20 Temmuz 2019 15:05

Peki hangisi iyidir sizce rahattır. Normali secsek asayiş olan onda komando yapiyolar mi yoksa isteğe mi bağlı oluyo

Gaggoş232323, 5 yıl önce
Jandarma asayiş rahattır polis gibi yolda çevirme yapar kimisi masa başı ama ikmal alım satım eksik tamamlama kıyafet temizlik vb malzeme tedariki yapar

erdem1212
Aday Memur
20 Temmuz 2019 15:26

komando olmak istiyene soruyolarmış eğitimde olmak istersen komando eğitimi alırsın

Galata123, 5 yıl önce

Peki hangisi iyidir sizce rahattır. Normali secsek asayiş olan onda komando yapiyolar mi yoksa isteğe mi bağlı oluyo

Galata123
Memur
20 Temmuz 2019 18:32

Peki normal jandarma astsubay secsem görev yeri olarak köylere de verilebiliyomus ama ikmal secsem en kotu ilçe merkezlerine veriyolarmis doğru mu bu. Hem ikmal masa başı değil mi hani ihbar falan olmucak saha görevin olmucak dimi. Hem normali secsem saha görevi olarak ne oluyo mesela bı zorluğu tehlikesi oluyomu

erdem1212, 5 yıl önce

komando olmak istiyene soruyolarmış eğitimde olmak istersen komando eğitimi alırsın

smt585858
Aday Memur
20 Temmuz 2019 19:29

Askerlik mesleğini seçmişsin.Masa başı olsun diyosun, rahat olsun diyosun, köy - ilçe diyosun , tehlikesi olmasın diyosun.. diyosun da diyosun ama asker olmak böyle bişe değil.Ben rahatım , kimse bana karışmaz , şöyle sözüm geçer, şuyum - buyum diyene de inanma.Askersin sonuçta masa başı olursun beynin yorulur sinir stres içinde çalışırsın mesai ye kalırsın işler yetişmez, nöbetler tutarsın .Sahada olursun daha farklı sorunlar yaşarsın.Demek istediğim asker olacaksan rahatlık kavramını unut.Sorduğun soruya net cevabı kimse veremez her bölge farklı işler.

erdem1212
Aday Memur
21 Temmuz 2019 12:08

valla kardeşim atandıgın bölgeye göre degişir o tehlike kısmı ama asayiş diye tehlikesi yok diye bir şey yok kardeşim

Galata123, 5 yıl önce

Peki normal jandarma astsubay secsem görev yeri olarak köylere de verilebiliyomus ama ikmal secsem en kotu ilçe merkezlerine veriyolarmis doğru mu bu. Hem ikmal masa başı değil mi hani ihbar falan olmucak saha görevin olmucak dimi. Hem normali secsem saha görevi olarak ne oluyo mesela bı zorluğu tehlikesi oluyomu

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi