Editörler : E.Kayı Han
27 Temmuz 2019 22:25

İçişleri 112 AÇM açıklandı

yedeklerden secilme ihtimali varmidir sizce ?

Gibson85
Memur
27 Temmuz 2019 22:36

Kpss de yüksek puan alıp puan sıralamasında en ustlerdeyim, mülakat ta sorulan her soruya kendinden emin dogru cevap vermisim neye göre nasil seçim yapılmış anlamak zor. Amacim kazananlara laf atmak falan değil aksine hakkıyla kazananları tebrik ediyorum yolları açık olsun tebrikler...

İşsiz laborant
Aday Memur
27 Temmuz 2019 22:47

benimde oyle sorulara dogru cevap verdim hersey cok iyidi bende once aglayarak sorulari bilemedim diyen kiz secilmis ben listede asagidayim resmen
Gibson85, 5 yıl önce

Kpss de yüksek puan alıp puan sıralamasında en ustlerdeyim, mülakat ta sorulan her soruya kendinden emin dogru cevap vermisim neye göre nasil seçim yapılmış anlamak zor. Amacim kazananlara laf atmak falan değil aksine hakkıyla kazananları tebrik ediyorum yolları açık olsun tebrikler...

emreyld
Aday Memur
27 Temmuz 2019 22:52

Aynı soyisme sahip 2 kişinin mülakat puanı aynı olup seçilmesi?

burksker
Aday Memur
27 Temmuz 2019 23:03

kesin listede değişmez değil mi kazanan kaybedenler

Baho21
Şef
27 Temmuz 2019 23:12

torpil torpil yaa resmen. Adam kendi memleketi diye seçilmiş
emreyld, 5 yıl önce

casmine07
Aday Memur
27 Temmuz 2019 23:15

kazanıp gitmeyecek veya gidemeyecek olan arkadaşlar varsa lütfen buraya yazsın yedekler için bilgi amaçlı.

https://forum.memurlar.net/konu/2385879/

Bugrahan Beyim
Yasaklı
28 Temmuz 2019 10:52

ne bekliyordunuz arkadaşım kpssden en yüksek ben yaptım diyorsun da bu sorununun cevabını mı bilmiyorsun dalga mı geçiyorsun sen bizle

Gibson85, 5 yıl önce

Bugrahan Beyim
Yasaklı
28 Temmuz 2019 10:57

4 ayda mülakat sonucunun açıklanması deyim ben sana sen anla

emreyld, 5 yıl önce

ahmet.saw
Kapalı
28 Temmuz 2019 13:29

puanlara bak resmen essek yerine koyulduk , 60,61 ... yarisi busekil bukadar tesadüf olurmu ya cevaplayamidigim bir soru vardı bende o ezbere dayan gitsin 60 puanlıkların içindeyim Allah bunlarin belasını vermezse beni cehennemlik etsin bunlar şerefsiz bildiğin vatan haini namussuz şerefsiz.sanki iş yok bize kaldık devlete muhtaç,ulan kimsiniz lan siz, yaptığınız işe bakılacak olursa kahpesiniz valla devletten soguttunuz bizi be insana heves birakmadiniz.kufur yiyisunuz hergun küfürle aniliyorsunuz demek ki içiniz rahat.

ahmet.saw
Kapalı
28 Temmuz 2019 13:31

işte buna o...pu çocukluğu Ka...pe çocukluğu diyoruz kardeşim.
emreyld, 5 yıl önce

Baho21
Şef
28 Temmuz 2019 14:03

Memurlar.net olarak mesajda uyarıyı sen mi verdin bana?
Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

4 ayda mülakat sonucunun açıklanması deyim ben sana sen anla

AtanamayanTeknisyen
Aday Memur
28 Temmuz 2019 14:46

https://www.google.com.tr/amp/s/www.memurlar.net/haber/98258/mulakatta-elenen-aday-ne-yapmali.html%3famp=1

Öncelikle gerçekten hakkıyla atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Arkadaş çoğu kişi hakkıyla atanmadı torpille atanan çok kişi var puanlar ortada. Neye göre verildi bu puanlar. Saçma sapan sorular sordular herkesin bileceği. Sonra kimine 90 kimine 60 puan veriyorlar. Ben bu işin peşini bırakmayıp mahkemeye kadar götürecem. Hakkımızı arayalım arkadaşlar. Ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi.

Gibson85
Memur
29 Temmuz 2019 11:42

Sen dışında kimseyle dalga geçmiyorum ama seninle dalga geçiyorum arkadaşım evet bildin zekana hayran kaldım.

ne bekliyordunuz arkadaşım kpssden en yüksek ben yaptım diyorsun da bu sorununun cevabını mı bilmiyorsun dalga mı geçiyorsun sen bizle

Gibson85
Memur
29 Temmuz 2019 11:55

Hocam ben o filmi bir önceki içişleri bakanlığının mülakatında(nüfusa alınan büro personeli) görmüştüm. Ama beğenmemiştim demek ki devamı çekilmiş. Hiçbir soruya cevap veremedim diyerek gözleri dolu dolu odadan çıkan aday ne hikmetse en yüksek mülakat puanı ile atandı:) Üstelik kpss puan sıralamasında kontenjan dahilinde olmasını bırak son sıralardaydı. Bu saatten sonra maalesef yapacak çok bir şey yok(çünkü kayırma ile atanan aday ne bu yazdıklarımızı okuyor ne de bu yazılanları görse bile aynaya bakıp yüzü kızarıyor kısacası umrunda değil) yarına bakıp bir sonraki mülakat veya genel yerleştirmede atanmak için elimizden geleni alnımızın teriyle yapmaya çalışacağız. Nereye ne şekilde itiraz etsek de sonuç alamayacağız mülakat komisyonunun değerlendirmesi bu şekilde diye cevap alacağız(daha önce itiraz ettim biliyorum). Başka atamaya...

İşsiz laborant, 5 yıl önce
benimde oyle sorulara dogru cevap verdim hersey cok iyidi bende once aglayarak sorulari bilemedim diyen kiz secilmis ben listede asagidayim resmen

Bugrahan Beyim
Yasaklı
29 Temmuz 2019 13:46

sen önce bir kendinle dalga geç adamlara bak la cevabını bildiğiniz şeyi burada gelip sormayın o zaman hakkın yendiyse git yiyenle hesaplaş tabi iş icraata gelince yürek selanik :D

Gibson85, 5 yıl önce

Sen dışında kimseyle dalga geçmiyorum ama seninle dalga geçiyorum arkadaşım evet bildin zekana hayran kaldım.

Baho21
Şef
29 Temmuz 2019 13:46

Senden önce bununla tartistigim için Memurlar.net bana uyarı göndermiş! çok da korktum uyarı gönderdi diye! muhtemelen bu editörüdür bana mesaj gönderen. bizimle dalga geçiyorlar üstüne bi de uyarıyı biz alıyoruz yaw ! bu nasıl iş arkdas adaleti sağlayacak kimse yok mu bu ülkede. hem dalga geç hem uyarı gönder neymiş onunla ters düz konuştuğum için. böylelerine cevabım var hep ey memurlar.net haberin olsun.
Gibson85, 5 yıl önce

Baho21
Şef
29 Temmuz 2019 13:49

Hocam itiraz ettiğinde ne cevap verdiler size?
Gibson85, 5 yıl önce

Hocam ben o filmi bir önceki içişleri bakanlığının mülakatında(nüfusa alınan büro personeli) görmüştüm. Ama beğenmemiştim demek ki devamı çekilmiş. Hiçbir soruya cevap veremedim diyerek gözleri dolu dolu odadan çıkan aday ne hikmetse en yüksek mülakat puanı ile atandı:) Üstelik kpss puan sıralamasında kontenjan dahilinde olmasını bırak son sıralardaydı. Bu saatten sonra maalesef yapacak çok bir şey yok(çünkü kayırma ile atanan aday ne bu yazdıklarımızı okuyor ne de bu yazılanları görse bile aynaya bakıp yüzü kızarıyor kısacası umrunda değil) yarına bakıp bir sonraki mülakat veya genel yerleştirmede atanmak için elimizden geleni alnımızın teriyle yapmaya çalışacağız. Nereye ne şekilde itiraz etsek de sonuç alamayacağız mülakat komisyonunun değerlendirmesi bu şekilde diye cevap alacağız(daha önce itiraz ettim biliyorum). Başka atamaya...

Baho21
Şef
29 Temmuz 2019 13:52

Bizim Allahtan başka kimimiz kimsemiz yok bunu anla! ikidir bu insanlara bela sürüyorsun yaa ayıp değil mi ya? adama adaletsizlik yapılmış sen gelip onunla alay edercesine konuşuyorsun.

sen önce bir kendinle dalga geç adamlara bak la cevabını bildiğiniz şeyi burada gelip sormayın o zaman hakkın yendiyse git yiyenle hesaplaş tabi iş icraata gelince yürek selanik :D

29 Temmuz 2019 16:41

Merkezi sınavda kendisinden yüksek puan alan, ancak sözlü sınavla memur olmaya hak kazanan bir kişi, o kadro için daha fazla liyakate sahip olan diğer kişinin alacağı maaşı, ve özlük haklarını bir ömür alacaktır. İslam dininin bu konuda net bir hükmü vardır. O da Kul Hakkıdır. Kul Hakkı ise İslam dininin gözettiği en temel haklardandır. Öyle ki Allah kul hakkına karışmayacak ve buna mağdurun karar vermesini isteyecektir.Ve bende diyorum ki Allah ömürlerinin sonuna kadar aldıkları maaşları gülerek yemek nasip etmesin...

29 Temmuz 2019 23:19

Hakedenlere helal,haksızlık yapanlara aldıkları maaşları bir ömür haram olsun...

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi