Editörler : swat3410
«112113114115116117118119120121122123»

apsari42hotmail.com
Aday Memur
09 Ekim 2018 14:21

Arkadaşlar bu SGK emeklilik işlemlerini durdu haberleri gerçek mi? Bilgisi olan dostlar lütfen

Konnor
Aday Memur
09 Ekim 2018 14:22

slm devrem baglandimi maaşınız ve tazminatiniz
bordomavi51, 6 yıl önce
Arkadaşlar 3 Ekim itibariyle maaşınız onaylandı uzmana gönderildi yazıyor. Tahminen kaç gün içinde sonuçlanır bilgisi olan.

38krk
Aday Memur
09 Ekim 2018 14:24

hayırlı olsun özelden sorular sordum burdanda cevaplayabilirsiniz doğum yılınız ve kaç mezunusunuz askerlık ne zaman meslekten oncemi sonramı yaptınız borçlanıp odedinizmi meslekten once ssk varmı? kendi emekliliğimiin hesabını yapacam ne sgk ne egm net cevap vermiyor gerekirse özelden yazın teşekkur ederim

Çıngay, 6 yıl önce
e devlette bugün itibariyle emekli maaşım gözüküyor. 27 yıl 4 ay üzerinden ve ek gösterge 3000. Maaş 2614 lira ve ek ödeme 104 lira gözüküyor.

beyce11
Aday Memur
09 Ekim 2018 15:04

Arkadaşlar,bugün itibariyle dosya işlemi tamamlandı,arşive gönderildi,kurum mektubu hazırlandı yazıyor.Geçen hafta da kurum mektubu hazırlandı yazıyordu.Bana garip geldi,bu durumda olan arkadaş varsa haberleşsek iyi olur.

beyce11
Aday Memur
09 Ekim 2018 15:09

Haberi ben de memurlar-net ana sayfada okudum.Haber bir gazeteden alıntılanmış,eski haber de olabilir.Süreç ilk başladığı zamanlarda bir arkadaşımın arsasına şerh konulmuştu,daha sonra kaldırıldı.Buna benzer bir süreç olabilir mi ? Bilemiyorum.

apsari42hotmail.com, 6 yıl önce

Arkadaşlar bu SGK emeklilik işlemlerini durdu haberleri gerçek mi? Bilgisi olan dostlar lütfen

uzakyakın
Aday Memur
09 Ekim 2018 16:39

Polsana telefonla zor ulaşılıyor ama e mail adresine yazalım cevap çabuk veriyorlar, ben 10 günde bir yazıyorum cevaplar hep aynı yinede tüm polsandan emekli olacak veya alacaklı olan tüm arkadaşlar devamlı e mail atalım da belki faydası olur. Allah kolaylık versin.
Mert690, 6 yıl önce

PolSan dan emeklilik için haber alan var mı? Bütün gün aradım ulaşamadım. Ne yapmak istiyorlar anlam veremiyorum. 3 aydır borçları erteliyorum. Bu haksızlığı meclise ve bütün siyasi partilere bildirmeyi düşünüyorum.

Çıngay
Aday Memur
09 Ekim 2018 17:11

Teşekkür ederim. Mesleğe giriş 1997. Doğum tarihi 1971. Askerliği meslekten önce yaptim ve saydirdim. sigorta 4 ay.
38krk, 6 yıl önce

hayırlı olsun özelden sorular sordum burdanda cevaplayabilirsiniz doğum yılınız ve kaç mezunusunuz askerlık ne zaman meslekten oncemi sonramı yaptınız borçlanıp odedinizmi meslekten once ssk varmı? kendi emekliliğimiin hesabını yapacam ne sgk ne egm net cevap vermiyor gerekirse özelden yazın teşekkur ederim

bolulu polis
Kapalı
09 Ekim 2018 17:26

Konudan bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa iyi sevinirim bugünkü memurlar nette ki habere göre SGK emeklilik işlemlerini durdurmasi ne anlama geliyor bunlar bizi emekli etmeyecek mi emeklilik hakkımız ne olacak

Masum mazlum
Daire Başkanı
09 Ekim 2018 17:26

Hayırlı olsun, Allah ağız tadı ile yemeyi nasip etsin. En azından bizler gibi iş arama derdinden kurtuldunuz. Kurtuldunuz derken, hiç olmazsa emekli maaşınız olacak, ya bizim gibi emeklilik durumu olmayanlar? Hamdolsun bende yaştan dolayı 13 ay daha bekleyeceğim.

İkramiye durumu nedir?

Çıngay, 6 yıl önce
e devlette bugün itibariyle emekli maaşım gözüküyor. 27 yıl 4 ay üzerinden ve ek gösterge 3000. Maaş 2614 lira ve ek ödeme 104 lira gözüküyor.

Çıngay
Aday Memur
09 Ekim 2018 17:52

Sağol. Daha bankaya yatan birşey yok. Ne maaş ne ikramiye
Masum mazlum, 6 yıl önce

Hayırlı olsun, Allah ağız tadı ile yemeyi nasip etsin. En azından bizler gibi iş arama derdinden kurtuldunuz. Kurtuldunuz derken, hiç olmazsa emekli maaşınız olacak, ya bizim gibi emeklilik durumu olmayanlar? Hamdolsun bende yaştan dolayı 13 ay daha bekleyeceğim.

İkramiye durumu nedir?

ABC0642
Yasaklı
09 Ekim 2018 18:13

Yaşadığımız hayat ile yaşamak istediğimiz hayat ne kadar birbirine yakun.

Peki hayallerimiz için bugüne çalıştık mı ve ulaştık mı

Ulaşmadıysanız ulaşmak için çalışıyormusunuz

Eğer çalışmıyorsanız hayallerinizi çaldırmışsınızdır.

Belli süre bedel ödemekten kaçtıysanız

Ömür boyu başarısızlığın bedelini ödemeye hazırmısınız

Sadece siz değil bu bedeli aile fertleride ödüyor.

Böyle olmasını istemiyorsanız harekete geçin.

E ticaret için teklifimi değerlendirin.

efece19
Aday Memur
09 Ekim 2018 19:05

Slm. Birleştştirmediğim30 gün siğırtam vardı. Bu gün edevlette ikramiye ve ağlığı hazırlandı yazıyor. İnlallah sehven yazmamışlardır. Şu siğorta muhabbetine son verirler..

xxehmet
Aday Memur
09 Ekim 2018 19:21

Bende de yazıyordu ama ikramiye ödenmiyor umutlanma. Sigortadan dolayı

Mk01234
Aday Memur
09 Ekim 2018 20:53

polsana mektup yazdım emeklilik paramın ödenmesi için ödenmeyecekse yazılı olarak bildirilmesi cevap olumsuz cevap gelirse mahkemeye vereceğim.
uzakyakın, 6 yıl önce
Polsana telefonla zor ulaşılıyor ama e mail adresine yazalım cevap çabuk veriyorlar, ben 10 günde bir yazıyorum cevaplar hep aynı yinede tüm polsandan emekli olacak veya alacaklı olan tüm arkadaşlar devamlı e mail atalım da belki faydası olur. Allah kolaylık versin.

bordomavi51
Aday Memur
09 Ekim 2018 21:29

Henüz bağlanmadı hala uzmana gönderildi yazıyor.
Konnor, 6 yıl önce
slm devrem baglandimi maaşınız ve tazminatiniz

Konnor
Aday Memur
09 Ekim 2018 21:51

Bugün bende e devletten uzmana gönderildi yazısını gördüm. Kaç gün beklicez acaba
bordomavi51, 6 yıl önce
Henüz bağlanmadı hala uzmana gönderildi yazıyor.

uzakyakın
Aday Memur
09 Ekim 2018 22:35

Polsan dan cevap gelmesi durumun da bizimde haberimiz olsun.. İyi akşamlar
Mk01234, 6 yıl önce
polsana mektup yazdım emeklilik paramın ödenmesi için ödenmeyecekse yazılı olarak bildirilmesi cevap olumsuz cevap gelirse mahkemeye vereceğim.

Yakup197341
Aday Memur
10 Ekim 2018 00:51

e devlette SGK hitap bölümünde belirtilen emeklilik tarihi doğru mudur.?

Mert690
Aday Memur
10 Ekim 2018 09:02

3 ay oldu evrak halen işlemde diyorlar anlaşılan yılbaşında sonra vermeyi planlıyorlar bir gun ödemeyi geciktiren hemen faiz, ödemeye gelince evrak işlemde, SGK bile işlemleri bitirdi bunlar kasıtlı bekletiyorlar.....

Yakup197341, 6 yıl önce
e devlette SGK hitap bölümünde belirtilen emeklilik tarihi doğru mudur.?

Mert690
Aday Memur
10 Ekim 2018 09:06

3 ay oldu evrak halen işlemde diyorlar anlaşılan yılbaşında sonra vermeyi planlıyorlar bir gun ödemeyi geciktiren hemen faiz, ödemeye gelince evrak işlemde, SGK bile işlemleri bitirdi bunlar kasıtlı bekletiyorlar.....

uzakyakın, 6 yıl önce
Polsan dan cevap gelmesi durumun da bizimde haberimiz olsun.. İyi akşamlar
Toplam 9835 mesaj
«112113114115116117118119120121122123»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi