Editörler : Pangaea

Kapalı
18 Ağustos 2010 15:34

sözleşmeli öğretmen alımı

bu sene sözleşmeli öğretmen alımı olurmu sene içinde başka alım olmayacağı söyleniyor bununla ilgili resmi bi açıklama yapıldı mı yardımcı olursanız sevinirim.

TOMCRUISE55555
Yasaklı
18 Ağustos 2010 15:34

ya kesın olcak. bu konu kapanı baska alım olcak mı dıye soruyoruz bız

husopoll
Şef
18 Ağustos 2010 15:35

arkadaşlar eşim 71 puan aldı ıngılızce öğretmeni...

taban puan ıse bıldıgınız uzere 69

yanı eşimle atanma umudumuz yok bizim.umudu kestıik.peki arkadaşlar ek alım olursa veya sözleşmeli öğretmen alınırsa 71 e kadar düşermi?

ben allaha şukur eşim gaziantep özel amerıkan kulturde özelde sıgortalı çalışıyor.yani eşimle beraberiz maddi sıkıntımız da olmıycak inşallah.sadece eşim özelde çok yoruluyor..ve bu bneım içi her şeyden onmelı.

yıne de şukur sonuçta eşimle beraber yaşıyorum ve 2 maaş gırıyor eve.ama ben eşimin özeşden devlete geçmesini istiyorum

bu yuzden sizce sözleşmelı ek atama fılan 71 e düşermı ek alım olurmu?

xelia
Şef

eylül ayında kadroya geçen sözleşmeliler ve eş durumundan boşlan yerlere yeni sözleşmeli alımları yapılacak demişti meb

Kezbonita
Müsteşar Yardımcısı

eylülde sözlesmeli alım var

"orqaniq_sheqer"
Aday Memur
18 Ağustos 2010 15:39

eylüldeki sözleşmeli alım sayıları kadrolu alımdan çok olur mu?

Kezbonita
Müsteşar Yardımcısı
18 Ağustos 2010 15:42

bence cok olmaz ama es durumundan tahine bir kısmını da verecekler ama baya kişi sözlesmeliden kadroya gececek

d_y_g
Aday Memur
18 Ağustos 2010 15:49

ya çıldırcm şimdi lütfen birileri bana yardımcı olabilir mi sınıfçıyım ve puanım 70 sayfam bile açılmaz diyodum ama açıldı en azından:( bu puana kadar inmesi mümkün değil ama sözleşmelide ne olur bilgsi olan var mı klavuzu da açamıyorum iyice sinirlerim bozuldu:(

Kezbonita
Müsteşar Yardımcısı
18 Ağustos 2010 15:51

sözlesmelide atanma olasılığın bence var ve gecen seneki sözlesmeliler kadroya gececek baya bosalacak ve yerlerine sözlesmei alım 5 puan fark olur sınıfcılarda bence

d_y_g
Aday Memur
18 Ağustos 2010 15:54

eylülde mi alıyolar sözleşmeli

d_y_g
Aday Memur
18 Ağustos 2010 16:03

ya bi yerde toplanmak lazım herkes bağırınıyo ama farklı başlıklarda lütfen akadaşlar !!!!!bi sonuca bağlansın artık

Kezbonita
Müsteşar Yardımcısı
18 Ağustos 2010 16:04

ewet eylülde alacaklar

d_y_g
Aday Memur
18 Ağustos 2010 16:09

alırlarsa umut bağlanabilir mi acaba?????

kaptan1986
Aday Memur
18 Ağustos 2010 16:10

personel meb den gelen açıklama yardımcı olur size sanırım

13 ağustos cuma 2010

Öğretmen atamaları için geri sayım başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı, 31 Ağustos?ta 30 bin kadrolu öğretmen ataması gerçekleştirecek.

Atamalar için başvurular 17-28 Ağustos tarihleri arasında alınacak.

Kadrolu öğretmen atamalarının ardından boşalan sözleşmeli pozisyonlara da bakanlık, Eylül ayının ilk haftası atama yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın merak edilen soruların cevaplarını TRT Haber için verdi.

Yalçın ??Yabancı dil, matematik, bilişim teknolojileri, müzik, okulöncesi,rehber, Türkçe,Türk dili edebiyatı fen ve teknoloji gibi alanlar daha çok yoğunluk arz eden alanlar olarak görülmektedir??dedi.

En çok merak edilen konulardan birisi de kadrolu atamalar sonucu boşalan sözleşmeli pozisyonlara öğretmen alınıp alınmayacağıydı.

Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın bu kadrolara tekrar sözleşmeli öğretmen atanacağını duyurdu.

Yalçın, "Özellikle sözleşmeli öğretmenlerin özür gurubuna bağlı yer değiştirme taleplerini yaptıktan sonra diğer tüm boş pozisyonları yine başvuruya açmak suretiyle başvuranların KPSS puan üstünlüğüne göre görevlendirmeleri yapılacaktır.??diye konuştu.

Sözleşmeli öğretmen atamalarının Eylül ayının ilk iki haftası gerçekleştirilmesi planlanıyor.

2010-2011 Eğitim-öğretim yılı ise 13 Eylül 2010 tarihinde başlayacak.

TRT

d_y_g
Aday Memur
18 Ağustos 2010 16:12

teşekkür ederimmmm...artık işimiz alım sayısına bağlı...

rabe
Aday Memur
18 Ağustos 2010 16:19

inşallah arkadaşlar yani en kötü sözleşmeli olur

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi