Editörler : E.Kayı Han
16 Aralık 2017 12:49

4/b'li Hariç etkinlikte bize yardımcı olacak varmı 4/b'lileri boşverin yardım lazım

4BLİLER ES GECTIM BIR ISE YARADIKLARI YOK

4BLİ OLMAYIP BIZ 4BLİLERE yardım edecek kımse yokmu etkınlıgımıze katılacak 30 kısıyız bızde sızın etkınlıgınıze yardım ederız arakdaslar tesekkurler

aayineben
Şef
17 Aralık 2017 02:41

4/C liler yardımcı olacak az bekleyin, 20 bin kişi tozu dumana katar. 4/B yi de öyle aldılar.

Huseyin751
Kapalı
17 Aralık 2017 13:30

Bütün Arkadaşlar E devlet Üzeriden Sayın Cumhur BAŞKANI' na Yazın Yine E devlet Üzerinden Başbakanlığa BİMER e, AKİM e (AkpartiilketişimMerkezi) (0312) 204 50 00 Sendikalrınızı Her Gün Her saat Arayın Halimiz Ne Olacak 4 B 2013 ten beri kadro bekliyor.

kartal2507
Memur
18 Aralık 2017 09:37

onları bekleyecek kadar zaman yok kardeşim..bizim sayımız su an hepsinden fazla ama kimsenin umrunda değil sadece okuyup kaçıyorlar..face de grubumuz var kaç kere buraya başlık açtım kiminde memurlar net uyardı kiminde sadece okuyup gittiler.. okuyan kişiler etklinliğe katılsa inan her gün gündemdeyiz ama yok ne kadar duyurmaya çalıştıksa hep bi umursamazlık var..

aayineben, 6 yıl önce

4/C liler yardımcı olacak az bekleyin, 20 bin kişi tozu dumana katar. 4/B yi de öyle aldılar.

4blikadro
Aday Memur
18 Aralık 2017 10:01

benim suanki 4 belilerden umudum yok taga destek verecek arkadaaslar bulmak lazim bizim suanki 4bli̇ler bir ise yramaz

ayayorgi
Şube Müdürü
18 Aralık 2017 11:40

kardeişm maddi destekle adam bulacağız.böyle ajanslar var.

Geçermiki
Memur
18 Aralık 2017 11:45

kesinlikle katılıyorum 4c li arkadaşlar 4b li olmayı değil 4a için gelin mücadele edelim

aayineben, 6 yıl önce

aayineben
Şef
18 Aralık 2017 23:10

Sayı önemli değil arkadaş, neyi ne kadar yapabiliyorsun o önemli. Mücadele başka birşeydir, 4/C dediğim kişiler 10 yldır hiç bıkmadan yılmadan her gün mücadele ettiler 10 yıl diyorum 2 gün değil. Şimdi kadronun kokusu yayıldı acaba bizde alabilir miyiz beklentisine girilerek 2 günde ortalık yıkılarak kadro alınmaya çalışılıyor. hadi bakalım ne olacak.

kartal2507, 6 yıl önce

onları bekleyecek kadar zaman yok kardeşim..bizim sayımız su an hepsinden fazla ama kimsenin umrunda değil sadece okuyup kaçıyorlar..face de grubumuz var kaç kere buraya başlık açtım kiminde memurlar net uyardı kiminde sadece okuyup gittiler.. okuyan kişiler etklinliğe katılsa inan her gün gündemdeyiz ama yok ne kadar duyurmaya çalıştıksa hep bi umursamazlık var..

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi