Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
06 Şubat 2023 12:04

Deprem etkinlik
Arkadaşlar adalet bakanlığı olarak H\T olmayan açık cezaevi personelleri bizlerde deprem bölgelerine yardıma gitmeliyiz bu konuda ivedilikle etkinlik yapmalıyız elimiz kolumuz bağlı durmayalım

ByAstsubay
Memur
06 Şubat 2023 12:42

Zaten herkes orada hocam tecrübesiz kişilerin orada olması yarardan cok zarar verir maddi olarak yardım ederseniz inanın daha cok yardımınız dokunur
06 Şubat 2023 12:45

Mersin'de aşırı hissedildi yıkılan bina yok , fakat hasar gören binalar vardır. Ayrıca Mersin Adliyesinin 7. katında çatlak oluştu

E.Kayı Han
Editor
06 Şubat 2023 12:48

AFAD gönüllüsüyüm henüz bana mesaj gelmedi. (Belki de deprem bölgesine uzak olduğum için gelmedi)

Bu tür durumlarda tecrübesiz ve bilgisiz kişilerin orada olması yarardan çok zarar verir.

**sude**
Başbakan Müsteşarı
06 Şubat 2023 12:50

Editörüm bir arkadaşıma gelmiş, biraz önce WhatsApp durumunda paylaştı. Aynı ilde olduğumuz için söylüyorum.

E.Kayı Han, 1 yıl önce

AFAD gönüllüsüyüm henüz bana mesaj gelmedi. (Belki de deprem bölgesine uzak olduğum için gelmedi)

Bu tür durumlarda tecrübesiz ve bilgisiz kişilerin orada olması yarardan çok zarar verir.

E.Kayı Han
Editor
06 Şubat 2023 12:53

Bekliyorum editem. Gelirse giderim.

**sude**, 1 yıl önce

Editörüm bir arkadaşıma gelmiş, biraz önce WhatsApp durumunda paylaştı. Aynı ilde olduğumuz için söylüyorum.

**sude**
Başbakan Müsteşarı
06 Şubat 2023 12:55

Alacağınız görev çok kutsal bir iş herkes için. İnşallah gelir demek istiyorum , orası şuanda çok soğuk ve enkaz sayısı da fazla.

E.Kayı Han, 1 yıl önce

Bekliyorum editem. Gelirse giderim.

E.Kayı Han
Editor
06 Şubat 2023 12:57

Bekliyorum editem. Gelirse yola çıkarız. Bir kaç arkadaş ve abimde AFAD gönüllüsü. Onlara da gelmedi.

Sadece bir tek arkadaşa gelmiş o da bir iki dakika önce geldi dedi.

**sude**, 1 yıl önce

Alacağınız görev çok kutsal bir iş herkes için. İnşallah gelir demek istiyorum , orası şuanda çok soğuk ve enkaz sayısı da fazla.

umuttisigi
Aday Memur
06 Şubat 2023 22:37

Mesaj gelirse adliye izin verir mi? Ben de gönüllüyym
E.Kayı Han, 1 yıl önce

Bekliyorum editem. Gelirse yola çıkarız. Bir kaç arkadaş ve abimde AFAD gönüllüsü. Onlara da gelmedi.

Sadece bir tek arkadaşa gelmiş o da bir iki dakika önce geldi dedi.

E.Kayı Han
Editor
06 Şubat 2023 22:49

Gönüllü olarak giden kamu görevlileri resmi izinli sayılıyor.
umuttisigi, 1 yıl önce
Mesaj gelirse adliye izin verir mi? Ben de gönüllüyym

umutsuzkatip
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 08:29

AFAD gönüllülüğü için başvuru yaptım. Şu an bir afet eğitimim yok ama en hızlandırılmış şekilde almaya hazırım. Gerekirse su, ekmek, çorba dağıtmak için bile giderim. Çağırırlar mı bizi de? Yoksa eğitimimiz olmadığı için gidemez miyiz?

ınfazk
Kapalı
07 Şubat 2023 09:03

Bende aynı durumdayım kalkıp gidecem az kaldı tek düşündüğüm yıllık izin yok bu halde gitsem resmi izin sayılır mı onu bilmiyorum
umutsuzkatip, 1 yıl önce

AFAD gönüllülüğü için başvuru yaptım. Şu an bir afet eğitimim yok ama en hızlandırılmış şekilde almaya hazırım. Gerekirse su, ekmek, çorba dağıtmak için bile giderim. Çağırırlar mı bizi de? Yoksa eğitimimiz olmadığı için gidemez miyiz?

yl9ayk
Aday Memur
07 Şubat 2023 09:13

Afad açkladı çalışmalara katılan kamu personeli idari izinli sayılacakmış

ınfazk, 1 yıl önce
Bende aynı durumdayım kalkıp gidecem az kaldı tek düşündüğüm yıllık izin yok bu halde gitsem resmi izin sayılır mı onu bilmiyorum

ınfazk
Kapalı
07 Şubat 2023 09:17

Buna afad sertefikası olmayanlarda dahil olur mu acaba resmi oşarak katılma belgesi istemez mi kurumlar
yl9ayk, 1 yıl önce

Afad açkladı çalışmalara katılan kamu personeli idari izinli sayılacakmış

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi