Editörler : swat3410
«136313641365136613671368136913701371137213731374»

Mazlum16
Aday Memur
18 Haziran 2019 00:10

devrem özelden yazamıyorum birşey sormam gerekiyor bana yazabilir misin iletişime geçebilmek için?
Beymn38, 5 yıl önce

Herkese iyi geceler sıfır1 büyük ihtimalle takipsizlik alırsın rahat ol çelişkili duruyor o tanığın ifadesi tüm sınıfı taniyamaz hâkim inanmaz hem biri takipsizlik almış demişsin birşey olmaz rahat ol..

sıfıR1
Şube Müdürü
18 Haziran 2019 00:40

Eyvallah sağolasın Beymen kardeş. İnşallah öyle olurda iade için önümüzdeki bir engel daha kalkar
Beymn38, 5 yıl önce

Herkese iyi geceler sıfır1 büyük ihtimalle takipsizlik alırsın rahat ol çelişkili duruyor o tanığın ifadesi tüm sınıfı taniyamaz hâkim inanmaz hem biri takipsizlik almış demişsin birşey olmaz rahat ol..

sıfıR1
Şube Müdürü
18 Haziran 2019 11:26

Numberzero kardeş senin özelin kapalı cevap yazamıyorum

Sefa264
Şef
18 Haziran 2019 15:19

tarih ne zaman senin okul ne zamandı kodlaman ne sen net bir şey yazmamışsın ki bildiğimizi söyleyelim

takipsizlik alamazsın zaten davanın 5. celsesi diyorsun beymen yanlış anlamış, davadan önce verilir savcı tarafından takipsizlik

sıfıR1, 5 yıl önce
Arkadaşlar S.A. 4ekim2016 açık. 10Temmuz'da mahkememin 5.celsesi görülecek. Tanık ifadesi ve kodlama var. Polis okulu zamanında beni sohbette görmüş. Tanık ifadesi şerefsiz askerde olduğu için ancak alınabildi. İfadesinde özetle "polis okulundaki bu sınıfın hepsinden sorumluydum. Resmiyetteki Sınıfın hepsi toplantıya gelmiyordu ve hepsi örgüt üyeside değildi" demiş burdan ne çıkar sizce. Ayni konudan başka bir arkadaş beraat etti(arkadaş ihraç).

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 17:20

Hayırlı günler arkadaşlar. 26 ay sonunda bugün ifade için çağrıldım. Yarın ifade vercem. Tecrübeli arkadaşlardan ricam ne gibi sorular soruluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Banka dershane dergi himmet vs. Hiçbirşeyim yok. (26 nisan açığıyım)

Memet2101
Aday Memur
18 Haziran 2019 17:43

il neresi
Yumruk5840, 5 yıl önce

Hayırlı günler arkadaşlar. 26 ay sonunda bugün ifade için çağrıldım. Yarın ifade vercem. Tecrübeli arkadaşlardan ricam ne gibi sorular soruluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Banka dershane dergi himmet vs. Hiçbirşeyim yok. (26 nisan açığıyım)

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 17:52

İl 06. Ama farklı ilde vereceğim ifademi

Memet2101, 5 yıl önce
il neresi

10agustos
Memur
18 Haziran 2019 18:03

Adli mi idari mi devrem

Yumruk5840, 5 yıl önce

İl 06. Ama farklı ilde vereceğim ifademi

eskicevikci
Şube Müdürü
18 Haziran 2019 18:23

Özgeçmiş banka himmet burs gazete dergi aboneliği ev dershane yurt geçmişi darbe gecesi nerdeydin program kullandın mı sohbete gittin mi vs vs böyle sorular devrem. İfaden talimatlı alındığına ve bu saate kadar başına bir şey gelmediğine göre sıkıntılı bir durum yok açık ve rahat bir şekilde ifadeni ver. Daha sonra bekleme aşaması başlıyor savcı soruşturma dosyanı hazırlıyor ya mahkemeye sevkediyor ya da kyok kararı veriyor. Mahkeme safhasına ben geçemedim 3 yıldır dosya savcılıkta kyok da vermiyor bekliyorum :)

Yumruk5840, 5 yıl önce

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 18:45

Devrem çok teşekkür ederim. Adlimi idarimi bilmiyorum. Savcı bulunduğum ile yönlendirmiş ordan alın ifadesini diye

eskicevikci, 5 yıl önce

Özgeçmiş banka himmet burs gazete dergi aboneliği ev dershane yurt geçmişi darbe gecesi nerdeydin program kullandın mı sohbete gittin mi vs vs böyle sorular devrem. İfaden talimatlı alındığına ve bu saate kadar başına bir şey gelmediğine göre sıkıntılı bir durum yok açık ve rahat bir şekilde ifadeni ver. Daha sonra bekleme aşaması başlıyor savcı soruşturma dosyanı hazırlıyor ya mahkemeye sevkediyor ya da kyok kararı veriyor. Mahkeme safhasına ben geçemedim 3 yıldır dosya savcılıkta kyok da vermiyor bekliyorum :)

123Fb1907
Memur
18 Haziran 2019 18:53

Adlidir savcılık tarafından talimatla istenmiş. Detayları yazarsanız adli idari olmadan bekleyenler için fikir olur.
Yumruk5840, 5 yıl önce

Devrem çok teşekkür ederim. Adlimi idarimi bilmiyorum. Savcı bulunduğum ile yönlendirmiş ordan alın ifadesini diye

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 19:13

Detay olarak yazabileceğim henüz bişey yok daha ifade vermedim. 26 nisandan beri ilk defa arandım. Gazete dergi dershane program yurt banka himmet sohbet ev vb. Aklınıza gelebilecek hiçbirşeyim yok yarında aynısı gibi ifademi vereceğim. Darbe günü ankarada kızılayda 22 saat çalıştım bunuda ekleyeceğim. Darbeden sonrada darbecilerin yargılanma aşamsında il dışından gelen personelin başında görevlendirildim. Darbey baştan aşağı yaşadım. Bütün süreci. Kamera kayıtları mevcutsa onlarıda söyleyeceğim

123Fb1907, 5 yıl önce
Adlidir savcılık tarafından talimatla istenmiş. Detayları yazarsanız adli idari olmadan bekleyenler için fikir olur.

Sefa264
Şef
18 Haziran 2019 20:07

arkadaş siz nasıl polissiniz yada polis misiniz savcı başka ilden bulunduğun ile talimat yazıp ifadesini alın demiş ise bu adlidir......

emniyet hukuk işleri seni aradı ise savcı yok ise talimatta bu da idari ifadedir.....

çalışırken hiç mi adliyeye gitmedin hiç mi talimat evrakı görmedin...

nasıl polislik yaptın bu güne kadar valla çok çok çok ilginç ya....

Yumruk5840, 5 yıl önce

123Fb1907
Memur
18 Haziran 2019 20:13

Detay derken ifade sonrası demek istemiştim.İnşallah tez zamanda iade haberi almak dileğiyle.
Yumruk5840, 5 yıl önce

Detay olarak yazabileceğim henüz bişey yok daha ifade vermedim. 26 nisandan beri ilk defa arandım. Gazete dergi dershane program yurt banka himmet sohbet ev vb. Aklınıza gelebilecek hiçbirşeyim yok yarında aynısı gibi ifademi vereceğim. Darbe günü ankarada kızılayda 22 saat çalıştım bunuda ekleyeceğim. Darbeden sonrada darbecilerin yargılanma aşamsında il dışından gelen personelin başında görevlendirildim. Darbey baştan aşağı yaşadım. Bütün süreci. Kamera kayıtları mevcutsa onlarıda söyleyeceğim

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 20:18

Sende çok bilmişsin. Kibirlisin. Evet adliyeyle hiçbir işim olmadı ve ilk defa da ifade vereceğim ayıplanacak kısım hangisi. Olması mı şart?

Sefa264, 5 yıl önce

arkadaş siz nasıl polissiniz yada polis misiniz savcı başka ilden bulunduğun ile talimat yazıp ifadesini alın demiş ise bu adlidir......

emniyet hukuk işleri seni aradı ise savcı yok ise talimatta bu da idari ifadedir.....

çalışırken hiç mi adliyeye gitmedin hiç mi talimat evrakı görmedin...

nasıl polislik yaptın bu güne kadar valla çok çok çok ilginç ya....

Sefa264
Şef
18 Haziran 2019 20:54

bende hergün ağır cezalarda yargılanmıyordum meslekte iken ama adli olarak savcının idari olarak ta valinin emri ile işlem yaptığını polisin biliyorum, bunun çok bilmişlikle ne alakası var ki...

ne kadar kibirli olduğumu yada olmadığımı bir okuyuşta anlamışsın helal olsun sana...

Allah herkesin kalbine ve gönlüne göre verir ve darda olan herkesi feraha ulaştırır umarım, yarın iade olduğumuz zaman ne iş yaptığını kimin adına ne gibi iş ve işlemler yaptığını öğrenirsin umarım.

25 seneyi devirip te karakolcu olupta bir tutanak tutmayan bilmiyorum ben diyen sabunluk tabir edilenler gibi olmazsın umarım

Yumruk5840, 5 yıl önce

Sende çok bilmişsin. Kibirlisin. Evet adliyeyle hiçbir işim olmadı ve ilk defa da ifade vereceğim ayıplanacak kısım hangisi. Olması mı şart?

Yumruk5840
Şef
18 Haziran 2019 22:06

Hem adli yöndem hem idari yönünden ifade alınamazmı? Savcıının talimatı ile alınanın adli olduğunu bilecek tecrübedeyim merak etme.

Sefa264, 5 yıl önce

bende hergün ağır cezalarda yargılanmıyordum meslekte iken ama adli olarak savcının idari olarak ta valinin emri ile işlem yaptığını polisin biliyorum, bunun çok bilmişlikle ne alakası var ki...

ne kadar kibirli olduğumu yada olmadığımı bir okuyuşta anlamışsın helal olsun sana...

Allah herkesin kalbine ve gönlüne göre verir ve darda olan herkesi feraha ulaştırır umarım, yarın iade olduğumuz zaman ne iş yaptığını kimin adına ne gibi iş ve işlemler yaptığını öğrenirsin umarım.

25 seneyi devirip te karakolcu olupta bir tutanak tutmayan bilmiyorum ben diyen sabunluk tabir edilenler gibi olmazsın umarım

Sefa264
Şef
18 Haziran 2019 22:31

hem adli hem idari ifade aynı anda alınmaz, evet yukarıda yazdıklarından tecrübeni anladık zaten, umarım takipsizlik alır idarin de ifaden bile alınmadan takipsizliğine binaen kapatılır da iade olursun abicim...

Yumruk5840, 5 yıl önce

Hem adli yöndem hem idari yönünden ifade alınamazmı? Savcıının talimatı ile alınanın adli olduğunu bilecek tecrübedeyim merak etme.

7ocak2017
Daire Başkanı
19 Haziran 2019 08:58

Sessiz takibe devam..

Allah sonumuzu hayır etsin.. Nolacasa böyle..

Yumruk5840
Şef
19 Haziran 2019 12:36

Hayırlı günler arkadaşlar 26 ay sonra bugün ifademi verdim beni saya olarak kodlamışlar.( örgüte bağlı sadık demekmiş). İki kişi polis okulunda sohbete giderdi demiş. Birisi mahrem imammış. Tüm iftiraları reddettim.15 temmuzda yaşadıklarımı anlattım. Başkada bişey olmadığı için klasik sorulara sordula banka dershane yurt burs gibi hiçbirinin olmadığını söyledim. Durumum ne olur acaba

Toplam 39532 mesaj
«136313641365136613671368136913701371137213731374»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi