Editörler : F16 Gökçen
27 Temmuz 2018 17:52

Sgk 2018/3 online kurs tavsiye

Arkadaşlar merhaba,

Aralık ayında 3. dönem SGS'ye gireceğim. Kursa gitme şansım olmadığı için online kurs tercih etmek zorunda kaldım. Uygun fiyatlı ancak hocası iyi bir kurs önerirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederm.

hakan.c44
Aday Memur
27 Temmuz 2018 23:57

Merhabalar, size tavsiyem normal kursa gitmeniz. Çünkü bir kaç arkadaşım online ders aldı ama çok faydasını göremedi. Tek avantajı dersleri tekrar izleyebiliyor olmak tabi. Ancak yine de dersleri düzenli takip etmek gerekiyor. Şimdiden başarılar dilerim.

ceydaturann
Aday Memur
28 Temmuz 2018 00:13

Evet dersleri her ikisinde de düzenli takip etmek gerekiyor. Ancak normal kursa gitmek istemiyorum. Çünkü hem bulunduğum yerde kaliteli bir kurs yok hem de sözel dersleri dersanede dinleyerek zaman kaybetmek istemiyorum. Hukukları bir şekilde hallederim kendim daha hızlı çalışırım die düşünüyorum. Ama muhasebe tek başına olucak gibi değil. Bu yüzden online ders almak istiyorum ki tekrar izleme şansımızın olması çok iyi.

hakan.c44
Aday Memur
28 Temmuz 2018 09:53

Anlıyorum. O zaman piyasadakileri araştırmak lazım. Youtubetan filan izlemeni çok önermem çünkü bütünlük sağlaması açısından sorunlar çıkıyor. Deha nın var diye biliyorum birde fuat hoca var. Onun dışında bir bilgim yok. Kolay gelsin şimdiden.

aylinycel
Aday Memur
28 Temmuz 2018 11:38

Günaydın arkadaşlar, ben de 3. dönem sınavına gireceğim. Bilgi almak adına foruma üye oldum ama sanıyorum net bilgiler kimsede yok. Ben de uzaktan ders almak istiyorum hem zaman tasarrufu hem de tekrardan izleyebiliyoruz. Dersanede o gün iş yüzünden gidemezsek dersi kaçırıyoruz sonuçta. Ben de fuat hocayı duydum bir kaç arkadaşım satın almış. Memnun olan da var olmayan da var. Anlatış tarzı uymayabilir dedi arkadaşım. Bir de rasgen net varmış. Başka bir arkadaşım da kpss konu tekrarı için almıştı bir ay önce. Bakalım yarın sınavı var. Soruları doğru tahmin edebilirse onu deneyebilirim fiyat olarak daha uygun. Arkadaşımın yorumundan sora seni de bilgilendiririm. ben şimdilik beklemedeyim.

ceydaturann
Aday Memur
28 Temmuz 2018 12:46

Haber verirsen çok sevinirim. Teşekkür ederim.

ceydaturann
Aday Memur
30 Temmuz 2018 11:33

Var mı arkadaşınızdan bir haber?

aylinycel, 6 yıl önce

Günaydın arkadaşlar, ben de 3. dönem sınavına gireceğim. Bilgi almak adına foruma üye oldum ama sanıyorum net bilgiler kimsede yok. Ben de uzaktan ders almak istiyorum hem zaman tasarrufu hem de tekrardan izleyebiliyoruz. Dersanede o gün iş yüzünden gidemezsek dersi kaçırıyoruz sonuçta. Ben de fuat hocayı duydum bir kaç arkadaşım satın almış. Memnun olan da var olmayan da var. Anlatış tarzı uymayabilir dedi arkadaşım. Bir de rasgen net varmış. Başka bir arkadaşım da kpss konu tekrarı için almıştı bir ay önce. Bakalım yarın sınavı var. Soruları doğru tahmin edebilirse onu deneyebilirim fiyat olarak daha uygun. Arkadaşımın yorumundan sora seni de bilgilendiririm. ben şimdilik beklemedeyim.

aylinycel
Aday Memur
30 Temmuz 2018 14:49

Evet dün görüştüm. Kısa bir eğitim olmasına rağmen söylediği her şey sınavda çıkmış. ben de hocanın özgeçmişine baktım siteden. Mali müşavirler odasında da ders veriyor. fiyatı da uygun bu yüzden ben rasgen'i denemeyi düşünüyorum. Eylülde başlıyormuş kurs artık o zamana kadar hukukları hallederim.

ceydaturann, 6 yıl önce

Var mı arkadaşınızdan bir haber?

The Dimplee
Kapalı
30 Temmuz 2018 16:39

Online kurs için hiç düşünmeden Fuat Hoca'ya kayıt yaptırabilirsiniz (reklam içermez:))

Derslerinin kalitesine, her seviyeye göre ders anlatışına şahit olan biri olarak eminim pişman olmazsınız.

ceydaturann
Aday Memur
30 Temmuz 2018 17:17

Çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için. İkisini de biraz araştırdım. Fuat hoca hakkında yorumlar genelde olumlu sizinde dediğiniz gibi ancak ders programı biraz beni düşündürüyor sınava kadar haftanın her günü akşam ders var. Bu da 2 buçuk ay gibi bir süre yapıyor. Her gün dayanabilir miyim bilemiyorm. Sözel dersleri dinlemeyeceğim için boşu boşuna daha fazla ücret ödemem gerekecek gibi. Mithat hoca hakkında çok fazla bir şey bulamadım ama özgeçmişi iyi. İzmirde de mali müşavirler odasında yeterlilik dersleri veriyormuş. Biraz kararsız kaldım açıkcası. Bu arada fuat hoca 6 ağustosta başlıyormuş. Çabuk karar vermek lazım.

umuttcann
Aday Memur
31 Temmuz 2018 22:32

Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki sınav benim 4.sınavım olacak. Naçizane tecrübelerimi aktarayım. Öncelikle kesinlikle dersaneyi önermiyorum. Ben iki kere gittim ve iş çıkışı haftaiçi grubuydu. Bütün gün çalıştıktan sora hocayı dinleyecek enerjiniz zaten olmuyor. Sözel dersleri kesinlikle kendiniz çalışın tamamen zaman kaybı başka birinden dinlemeye çalışmak. Bir de çoğu hoca sanki yeterliliğe hazırlanıyormuşuz gibi bizi bilgiye boğuyor. Aslında az ve öz bilgiye ihtiyacımız var. Doğru hocayı bulduğunuzda uzaktan eğitim her türlü daha avantajlı. Ben de hoca tavsiyelerinize açığım bu arada. Sözellere kendim çalışıcam ama muhasebede destek şart.

meltemce28
Daire Başkanı
03 Ağustos 2018 10:06

Kesinlikle fuat hoca fuat hoca başkasını tanımam valla ceyda hanım kusura bakmayı

n bu yola baş koydusysaniz bu kadar kısa sürede mecburen hergün çalışacaksınız başka türlü zor

ceydaturann
Aday Memur
03 Ağustos 2018 11:13

Merhaba meltem hanım, ben mithat hocada karar kıldım. Ders programı daha uygun geldi bana. Bir de hem bu konuda akademik bilgisi var hem de mali müşavirler odasında ders veriyormuş. Maliyeti de daha uygun olduğu için denemek istedim. Her gün çalışma fikrinize katılıyorum ancak malum çalıştığımız sektör buna çok izin vermiyor özellikle ay sonlarında. Bu yüzden boş günümün olması lazımdı diye düşünüyorum. Umarım sonucunda başarılı olabilirim. :)

aysekeskiner
Aday Memur
03 Ağustos 2018 23:43

Biz geçen dönem 10 arkadaş çok bilinen bir panelden memnun kalmadığımız için izleal Okan

hocanın çok bire bir yakaladığı soruları görünce ve kendisiyle konuştuktan sonra izleal a kayıt yaptırdık ve hiç pişman olmadık.Yoğun bir programları var soru kampı falan yapıyorlar kaynakları çok güncel.Onların temposuna ayak uydururum derseniz mutlaka bir görüşün derim.Başarılar

mervonya
Aday Memur
06 Eylül 2018 22:31

Merhaba, ne yaptığınızı bilmiyorum karar vermişsinizdir illaki ama ben de bundan sonraki arkadaşlara tavsiye bir fikir olsun diye yazayım. Birçoğu gibi Fuat Hocayı tavsiye edeceğim. Dehanın yayınlarından çalıştım ve dershanesine giden arkadaşım da var ikisi de iyi, aslında iş kişide bitiyor. Deha daha bilgi dolu bir kaynak Fuat hoca ise yorum yeteneğinizi ortaya koyuyor ya da tekniği sebebiyle böyle oluyor kestiremiyorum ama daha anlaşılır ve akıcı. Bu yüzden ben online eğitimini aldım. İki kere Fuat hocadan ders aldım, ilkinde olmama sebebi soru çözmemem ve en önemlisi stresti. ikincide 75 le ilimde birinci oldum ve bu bir reklam değil ahaha size ciddi anlamda emek veriyor ve aileden biri sayıyorsunuz. Gerçekten o kadar emek veriyor ki sizi düzene sokuyor bu ilgi alakayla. Bu durumda siz de ''ya artık çalışmak istemiyorum'' moduna girseniz de saat 9 olunca derse girip o moddan çıkıyorsunuz. Dilerim ilk seferde azmeder kazanırsınız. Kendinize inanınca oluyor. 2,5-3 ay asosyal oluverin, sonra değiyor ve mutlu oluyorsunuz. Fuat hoca ya da Deha değil mevzu ya da onlar başarı değil. Son olarak imkanı gücü olmayan için Fuat hocanın sitesinde Ücretsiz Kaynaklara bakın derim, orada herkes için yayınlıyor notları. İyi forumlar.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi