Editörler : Pangaea
«682368246825682668276828682968306831683268336834»

Devrimkotan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 10:10

Abi benden başka isiniz olmaması ne büyük ferahlık bu ne kin ne öfke 3-4 aydır aynı terane ben yazmadan hemen atlayıp adımı yazip saldırıyorsunuz bu 4. Kez bu forumda başına geliyor tepki verincede yok efendim kavga etmeyin diyenleriniz oluyor oysa ilk tepki saldırana haksiz saldırıya olmalı ama neyse kac hesabınız var kaç kişisiniz diyenleriniz bilmiyorum ama sunu biliyorum burası kimsenin babasının forumu değil herkes edep dahilinde kimseyi kırmamaya özen göstererek istediğini yazar fikrini beyan eder ahlaksızlık yapmayın yeter her beğenmediğiniz insana sistematik saldırıyorsunuz forumun yarısı sizin kavgalarınızla saldırınızla dolu yeter ben yazacam haddinizi bilin terbiyenizi takının kimsenin kimseyi ne kovma nede hakaret etme hakki var asil size yeter

nerimantutak, 5 yıl önce

yalanmı sizsiniz işte insanların umudunu kırıyorsunuz yeter artık izin verilmez buna artık foruma yazmayın girmeyin puanlama yapalım eğer 48 saat içinde bu yorumum beğeniden çok olumsuz paun alırsa kalırsın ama yok beğeniler yüksek olursa gidersin devrimkotanmısın nesin

Devrimkotan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 10:14

Abi bende ne olduğuma karar veremedim her 15-20 günde ven yazmadan birileri saldırıp duruyor neden bunu yapıyorlar onuda anlamıyorum ben bu milletide seviyorum bu vatanında hatta dünyanın her köşesini her insanini seviyorum kimseye kinim garezim olmaz kimseninde kimseye olmamalı ama atamalar benim yuzumden olmuyorsa sonsuza kadar susarım en iyiside susayım sevgiler :)

Stalk, 5 yıl önce

Millet düşmanı mısın? Atama baltalayan mısın?

nerimantutak
Aday Memur
16 Mayıs 2019 10:19

yalanmı sen insanların seçimine saygı duy seçimden kaçma bakalım kaç kişi senden bıkmış görecez artık kaçısın yok devrimkotan kendine başka çöplükler bul

Devrimkotan, 5 yıl önce

Abi benden başka isiniz olmaması ne büyük ferahlık bu ne kin ne öfke 3-4 aydır aynı terane ben yazmadan hemen atlayıp adımı yazip saldırıyorsunuz bu 4. Kez bu forumda başına geliyor tepki verincede yok efendim kavga etmeyin diyenleriniz oluyor oysa ilk tepki saldırana haksiz saldırıya olmalı ama neyse kac hesabınız var kaç kişisiniz diyenleriniz bilmiyorum ama sunu biliyorum burası kimsenin babasının forumu değil herkes edep dahilinde kimseyi kırmamaya özen göstererek istediğini yazar fikrini beyan eder ahlaksızlık yapmayın yeter her beğenmediğiniz insana sistematik saldırıyorsunuz forumun yarısı sizin kavgalarınızla saldırınızla dolu yeter ben yazacam haddinizi bilin terbiyenizi takının kimsenin kimseyi ne kovma nede hakaret etme hakki var asil size yeter

tarımdan
Şef
16 Mayıs 2019 10:30

Bakan Pakdemirli

ÇAYKUR Genel Müdürlüğü'nde açıklanacak yaş çay taban fiyatı için saat 14.30'da toplantı düzenleyecek.

mavilimon46
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 13:28

Burada sürekli neden tartışıyorsunuz. Herkes buraya bir bilgi almak için giriyor. Sizin saçma tartışmalarını okumak için değil. Lütfen özelden yiyin birbirinizi.

sdsss
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 13:30

herkes meşhur olmaya çalışıyor burada o yüzden :)

mavilimon46, 5 yıl önce

Burada sürekli neden tartışıyorsunuz. Herkes buraya bir bilgi almak için giriyor. Sizin saçma tartışmalarını okumak için değil. Lütfen özelden yiyin birbirinizi.

Dfsgs
Aday Memur
16 Mayıs 2019 13:34

Herhangi bir bilgi alabildiniz mi?

ziraatgemlik, 5 yıl önce

Arpaları kesildi artık para toplayamaz oldularya ondan sesleri çıkıyor bu kadar grup twit hikaye arkadaşlar.. Şu biri sormuştiya illerin normları açılmış diye doğrudur duyuru var pbys denilen sistemde ancak personel göremiyor bugün ilçe müdüründen baktırdık oda göremedi sisteminden. Tahminimce il müdürleri yada pbysden sorumlu il sorumluları görebiliyor. İl müdürüne zorda il sistem sorumlusuna yarın ulaşırsam soracam. Sizleri en yakın zamanda aramızda görmek istiyoruz. Hayırlı Ramazanlar

Ziraat59
Şef
16 Mayıs 2019 13:54

Bişey çıkmaz ki atamalar ile ilgili konusu ve yeri değil

chelse
Genel Müdür
16 Mayıs 2019 14:14

Bugün tekrar aradım 03122873360-2446 dahili bi beyfendi çıktı KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak ama ne zaman bilmiyorum dedi bende pergemi aradım sizin bileceğinizi söylediler dedim maalesef dedi 2442yi arayın dedi neyse onu aradım yine bir beyefendi çıktı tekrar sordum atamaları cb kararnamesinden Kadro çıkmasını bekliyoruz dedi ek kontenjan icin bende 2 yıldır aynı şeyi söylüyorsunuz bu gidişle alınmayacak bizler de önümüzü göremeyeceğiz dedim,anlıyorum ama bu işler izin ve onay gerektirir bizde üzerinde çalışıyoruz dedi onun üzerine pergem deki bayanın bana Haziran bilgisi verildi dedgni söyledim biraz durdu dediki sanmıyorum doğru olamaz neden dedm smdi izin çıksa bile Temmuz da ancak olur dedi moralim bozuldu siz ne düşünüyosunuz nolur yardım edin dedm aynen söyle dedi benm fikrim Haziran Temmuz artık geçti tahminim Ekim Kasım dönemine yetişir dedi bende inşallah kafayı yemeyiz kolay gelsn dedm kapattım ama gerçekten sinir olmamak elde değil hangisine inanacağız smdi biz ??sabah yeni bir umutla uyan her aksam hüsranla uyu gerçekten allah hepimize sabır versin. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA ATAMA BEKLEYEN FACE GRUBUNA YAZMIŞLAR.ALLAH SABIR VERSİN.KAFAYI YEMEYE AZ KALDI.PSİKOLOJİ BİLE ALLAK BULLAK OLDU.ALLAH KİMSEYİ İŞSİZ BIRAKMASIN.

Denizkz
Şef
16 Mayıs 2019 14:25

Hocam o haziran dedikleri ormandır bence gerçi tek bakanlık belki bir sürpriz yapıp beraber alıma çıkarlar , hayırlısı olsun

chelse, 5 yıl önce

Bugün tekrar aradım 03122873360-2446 dahili bi beyfendi çıktı KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak ama ne zaman bilmiyorum dedi bende pergemi aradım sizin bileceğinizi söylediler dedim maalesef dedi 2442yi arayın dedi neyse onu aradım yine bir beyefendi çıktı tekrar sordum atamaları cb kararnamesinden Kadro çıkmasını bekliyoruz dedi ek kontenjan icin bende 2 yıldır aynı şeyi söylüyorsunuz bu gidişle alınmayacak bizler de önümüzü göremeyeceğiz dedim,anlıyorum ama bu işler izin ve onay gerektirir bizde üzerinde çalışıyoruz dedi onun üzerine pergem deki bayanın bana Haziran bilgisi verildi dedgni söyledim biraz durdu dediki sanmıyorum doğru olamaz neden dedm smdi izin çıksa bile Temmuz da ancak olur dedi moralim bozuldu siz ne düşünüyosunuz nolur yardım edin dedm aynen söyle dedi benm fikrim Haziran Temmuz artık geçti tahminim Ekim Kasım dönemine yetişir dedi bende inşallah kafayı yemeyiz kolay gelsn dedm kapattım ama gerçekten sinir olmamak elde değil hangisine inanacağız smdi biz ??sabah yeni bir umutla uyan her aksam hüsranla uyu gerçekten allah hepimize sabır versin. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA ATAMA BEKLEYEN FACE GRUBUNA YAZMIŞLAR.ALLAH SABIR VERSİN.KAFAYI YEMEYE AZ KALDI.PSİKOLOJİ BİLE ALLAK BULLAK OLDU.ALLAH KİMSEYİ İŞSİZ BIRAKMASIN.

ziraatgemlik
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:00

Arkadaşlar il pbyse sorumlusuyla görüştük bize illerin normlarıyla ilgili söylediği şey şu;, çalıştığım ille ilgili söylediği genelde yüzde 35 lik bir boşluk var kendi ilçemdede 2 ziraat 2 veteriner boşluğu var boşluklardan biri kadrolu diğer 3 ü sözleşmeli. Kadroluboşluk veteriner. Kusura bakmayın işler yoğun unutmuşuz yazmayı. Biran önce atanında gelin iş yükünü azaltın. Hayırlı ramazanlar

engineerfe3
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:20

Sizce atama ne zaman olur bir öngörünüz var mı
ziraatgemlik, 5 yıl önce

Arkadaşlar il pbyse sorumlusuyla görüştük bize illerin normlarıyla ilgili söylediği şey şu;, çalıştığım ille ilgili söylediği genelde yüzde 35 lik bir boşluk var kendi ilçemdede 2 ziraat 2 veteriner boşluğu var boşluklardan biri kadrolu diğer 3 ü sözleşmeli. Kadroluboşluk veteriner. Kusura bakmayın işler yoğun unutmuşuz yazmayı. Biran önce atanında gelin iş yükünü azaltın. Hayırlı ramazanlar

zmbarıs
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:23

merhaba arkadaşlar bugün 1.30 dan beri çalıştığım yere ankara dan tarım ve orman bakanlığından müfettiş ve beraberinde iki tane yardımcısı geldi çalıştığım yeri denetleme amaçlı gelmişlerdi ve az önce çıktılar. atamalar hakkında konuşmak istedim saolsun 5 dk olsa da önündeki belgeleri falan kapatıp benimle konuştu..ziraat mühendisi misin diye sordu ne yazık ki dedim...bana öyle deme dedi yakın bir zaman da alıma çıkacaklar dedi sayıyı sordum 10551 kişiye onay çıkmamış dedi sadece ziraat mühendisi kaç kişi alırlar diye sordum oda bana şu cevabı verdi dedi ki bakanlık maliye ye 3500 zm istemiş ama maliye 2000 li bir zm ye onay vermiş dedi fakat bakanlık sayının daha fazla olması için maliye ye baskı yapıyormuş diye atamalar gecikti dedi tabi seçimler ile norm bunu geciktirdi dedi...artık yalan mı doğru mu bilmiyorum...inşallah doğrudur hatta inşallah sayı daha fazla olur...bende atanmayı bekliyorum...

Sedefgulen
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:36

Hocam siz önceden de bir sayı duyum yazmıştınız galiba doğru mu hatırlıyorum
zmbarıs, 5 yıl önce

merhaba arkadaşlar bugün 1.30 dan beri çalıştığım yere ankara dan tarım ve orman bakanlığından müfettiş ve beraberinde iki tane yardımcısı geldi çalıştığım yeri denetleme amaçlı gelmişlerdi ve az önce çıktılar. atamalar hakkında konuşmak istedim saolsun 5 dk olsa da önündeki belgeleri falan kapatıp benimle konuştu..ziraat mühendisi misin diye sordu ne yazık ki dedim...bana öyle deme dedi yakın bir zaman da alıma çıkacaklar dedi sayıyı sordum 10551 kişiye onay çıkmamış dedi sadece ziraat mühendisi kaç kişi alırlar diye sordum oda bana şu cevabı verdi dedi ki bakanlık maliye ye 3500 zm istemiş ama maliye 2000 li bir zm ye onay vermiş dedi fakat bakanlık sayının daha fazla olması için maliye ye baskı yapıyormuş diye atamalar gecikti dedi tabi seçimler ile norm bunu geciktirdi dedi...artık yalan mı doğru mu bilmiyorum...inşallah doğrudur hatta inşallah sayı daha fazla olur...bende atanmayı bekliyorum...

tarımdan
Şef
16 Mayıs 2019 15:36

Sayıyı sorduğunda sizce ne kadar alım mı olur dediniz yoksa

10.551 sözü verildi bu rakam olur mu dedin merak ettiğim şey sen söylemeden o bu rakamın talep edildiğini biliyor mu ?

zmbarıs, 5 yıl önce

zmbarıs
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:41

dedi ki karamsar olma alım olacak 2000 li bişey olacak dedi bende az dedim bakanlığın verdiği söze göre az dedim.o da yok hepsi birlikte 2000 değil sadece zm 2000 dedi ve sonra kendisi 10551 ve 3500 sayılarını dile getirdi..ya zaten bu sayıları kendileri vermiş tabiki farkında olacaklar ve kendisinin söyleyip söylememesi o kadar önemli değil

tarımdan, 5 yıl önce

Sayıyı sorduğunda sizce ne kadar alım mı olur dediniz yoksa

10.551 sözü verildi bu rakam olur mu dedin merak ettiğim şey sen söylemeden o bu rakamın talep edildiğini biliyor mu ?

zmbarıs
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:43

ben o zaman proje açıklanmadan projeden bahsettim ki zaten 2 hafta sonrasında cumhurbaşkanı kendisi tarım reformu dedi ve tarihi verdiler ama sonrasında yine ertelediler

Sedefgulen, 5 yıl önce
Hocam siz önceden de bir sayı duyum yazmıştınız galiba doğru mu hatırlıyorum

Sedefgulen
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:45

Hocam bu kişiler yetkili kişiler mi peki personel konusunda, yoksa il tarımda çalışan normal memurlar mı
zmbarıs, 5 yıl önce

ben o zaman proje açıklanmadan projeden bahsettim ki zaten 2 hafta sonrasında cumhurbaşkanı kendisi tarım reformu dedi ve tarihi verdiler ama sonrasında yine ertelediler

tarımdan
Şef
16 Mayıs 2019 15:50

Denetlemeye gelen arkadaşın maşallah herşeyden haberi var

10.551 atama talep ettiğini biliyor.

Normun bittiğini biliyor

3500 İstenildiğinden bahsediyor

Atama tarihini vermediği kalmış

zmbarıs, 5 yıl önce

tarımdan
Şef
16 Mayıs 2019 15:55

Bakanlıktan müfettiş arkadaş konuya hakim

bilgilendirmen için teşekkür ederiz.

Sedefgulen, 5 yıl önce
Hocam bu kişiler yetkili kişiler mi peki personel konusunda, yoksa il tarımda çalışan normal memurlar mı
Toplam 193811 mesaj
«682368246825682668276828682968306831683268336834»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi