Editörler : swat3410
15 Mayıs 2019 14:23

Arkadaşlar yardım
Arkadaşlar selamın aleyküm pmyo beş arkadaş İstanbul'a geldik yedi sene önce bir arkadaşımız evlendi boşanmak üzere diğer arkadaşımız eşine yazıp duruyor ben bunu arkadaşıma söylesem mi bilmiyorum yardım edin

bozkurt.88
Kapalı
15 Mayıs 2019 14:35

O adam şimdi arkadaşınızın eşine yavşıyorsa gün gelir sizinkine de göz uzatır. Öyle arkadaşlar ile işiniz olmasın

Bamsı13
Memur
15 Mayıs 2019 15:16

Bence sen polis değilsin, sırf emniyet sayfasında millet birbirine düşsün birilerinin gözünde küçük düşelim diye böyle konular açıyorsun. Burası yüzlerce insanın okuduğu bi sayfa nasıl böyle bişeyi açık açık buralarda tartışmaya açarsın. Ne yapman gerektiğini bir polis olarak gerçekten sen bilmiyormusun

iMAJJJ TURK
Yasaklı
15 Mayıs 2019 15:18

yaziyosa, bayan olan karsilik veriyo mu ? o da onemli, uyarman gereken kisi bekar olandir

iMAJJJ TURK
Yasaklı
15 Mayıs 2019 15:19

bapsi alp basim, hakli olabilirsin

İstplsss
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:35

Yalan söyleyecek değilim bu konu için ben mesajları görünce deliye döndüm zaten amacım yardım almak kardeş
Bamsı13, 5 yıl önce
Bence sen polis değilsin, sırf emniyet sayfasında millet birbirine düşsün birilerinin gözünde küçük düşelim diye böyle konular açıyorsun. Burası yüzlerce insanın okuduğu bi sayfa nasıl böyle bişeyi açık açık buralarda tartışmaya açarsın. Ne yapman gerektiğini bir polis olarak gerçekten sen bilmiyormusun

iMAJJJ TURK
Yasaklı
15 Mayıs 2019 15:37

bekar olup,kadina yazan kisiyi uyar, aldiris etmesse karisma

İstplsss
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:37

Benim mesajları gördüğümü bilmiyor en iyisi sıkıntı çıkmadan arkadaşa güzel dille söylemek olacaktır
iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

yaziyosa, bayan olan karsilik veriyo mu ? o da onemli, uyarman gereken kisi bekar olandir

ogrenciyim
Kapalı
15 Mayıs 2019 16:02

Senin o arkadaşının ta .............. Şu forumu meslektaşlarının hanımlarına takip etmese çok şey yazardımda , meslektaşlarımı ailelerine mahçup etmek istemem . O şerefsiz evladı kimse inşallah birgün karşılarımda o itle , o silahı onun götüne sokarım . Millet göreve giderken namusunu birbirine emanet eder . O p.ç kurusu arkadaşının namusuna bakar . O piç , kadına yazmasa belki araları düzelecek ama o oç adamdan uzaklaştırıyor. Ulan inşallah karşılarım sizle
İstplsss, 5 yıl önce
Benim mesajları gördüğümü bilmiyor en iyisi sıkıntı çıkmadan arkadaşa güzel dille söylemek olacaktır

xgametr
Yasaklı
15 Mayıs 2019 21:35

ulan şu millette ne ar ne namus kalmis,bune lan böyle midem kalktı şerefsizim ayıp ,Allah ıslah etsin !!!!!

itfaiyeci05
Kapalı
15 Mayıs 2019 22:59

Sakin ol şampiyon herşeyin bir zamanı var. Konuyu açan bellli ki troll,, her paylaşımı ciddiye alma. Çatacaksan da sayfa moderatörüne çat zira önüne gelen herşeyi yayınlıyorlar. Buranın bir ciddiyeti kalmadı

ogrenciyim, 5 yıl önce
Senin o arkadaşının ta .............. Şu forumu meslektaşlarının hanımlarına takip etmese çok şey yazardımda , meslektaşlarımı ailelerine mahçup etmek istemem . O şerefsiz evladı kimse inşallah birgün karşılarımda o itle , o silahı onun götüne sokarım . Millet göreve giderken namusunu birbirine emanet eder . O p.ç kurusu arkadaşının namusuna bakar . O piç , kadına yazmasa belki araları düzelecek ama o oç adamdan uzaklaştırıyor. Ulan inşallah karşılarım sizle

Janis66
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 03:57

Valla kardeş söyleme sonra sen kötü olursun. Ancak o yavşayan şahısla önce sen ilişkini kes ve bunuda arkadaş ortamında belli et. Sebebini söyleme, belli etme, ama muhabbeti kes, aynı ortama girme, şerefsiz olduğunj yüzüne karşı belli et. bugün ona yavşayan şerefsiz yarın senin eşine, bacına aynısını yapar, uzak dur. Boşanan arkadaşına sahip çık, Durum ortaya çıktığında eğer boşanan arkadaşın mağdur konuma gelirse, ne bilim nafaka ödemek zorunda kalır , haksızlık yapılır, işte o zaman belli yerlerde şahitlik yaparsın. Belkide arkadaşın boşanma sebebi o yavşak yüzündendir.

Janis66
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 04:04

Ama direk senden öğrenilmesin, inanmazlar belki sana, belki boşanacak arkadaş ne eşine yakıştırabilir nede arkadaşına yakıştırabilir, o zaman da ara bozucu sen olursun. Ama direl gidip yüzüne söylemek yerine boşanacak arkadaşına fark ettirmeden uyandırabilirsin belki.
Janis66, 5 yıl önce
Valla kardeş söyleme sonra sen kötü olursun. Ancak o yavşayan şahısla önce sen ilişkini kes ve bunuda arkadaş ortamında belli et. Sebebini söyleme, belli etme, ama muhabbeti kes, aynı ortama girme, şerefsiz olduğunj yüzüne karşı belli et. bugün ona yavşayan şerefsiz yarın senin eşine, bacına aynısını yapar, uzak dur. Boşanan arkadaşına sahip çık, Durum ortaya çıktığında eğer boşanan arkadaşın mağdur konuma gelirse, ne bilim nafaka ödemek zorunda kalır , haksızlık yapılır, işte o zaman belli yerlerde şahitlik yaparsın. Belkide arkadaşın boşanma sebebi o yavşak yüzündendir.

Janis66
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 04:19

Yapacağın hareketlerde " hepimizin silah taşıyan insanlar olduğumuzu ve kullanmayı bildiğimizi " asla unutma kardeşim. 2 arkadaşı birbirine vurdurursun suçlu sen olursun. Bekle durumun kendiliğinden ortaya çıkması için sabret. Ama o şerefsizle arkadaşlığını kes ve sebebini kimseye söyleme, merak etme zamanla ortaya çıkar, her şey ortaya çıktığında, olan olduğunda biten bittiğinde boşanan arkadaşına gereken desteği verirsin. Allah sabır versin o arkadaşa.
Janis66, 5 yıl önce
Ama direk senden öğrenilmesin, inanmazlar belki sana, belki boşanacak arkadaş ne eşine yakıştırabilir nede arkadaşına yakıştırabilir, o zaman da ara bozucu sen olursun. Ama direl gidip yüzüne söylemek yerine boşanacak arkadaşına fark ettirmeden uyandırabilirsin belki.

samban10
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 07:38

kardesim yazip duruyor demissin tamam da neyaziyor ? belki arasi senden daha iyi aralarini tekrar yapmaya calisiyor konuyu tam bilmeden kimseye birsey soyleme katil olur adam Allah korusun.

tamermert
Aday Memur
16 Mayıs 2019 12:44

Devrem merak bazen adamı içinden çıkmayacağı yere götürür. Mesajları okuma durumun olsaydı iyi olurdu hemen telefonla çekip kayıt altına alırdın. İlerde arkadaşa destek olmak için nafaka konusuna ihanet içinde olduğunu belgelersin. Eşinin tlf onda olması başlı başına sorun. Eşide polis olduğundan mı. Yakın arkadaşlar büyük ihtimal telefonu olduğuna göre. Delilsiz hareket etme. O arkadaşın eşinede güven olmaz anında s atabiliyor demekki. Arkadaşı delilin oldumu uyar oda korkacak ve bir daha yazmayacaktır çünkü sonucunu düşünmeden hareket ediyoruz. O arkadaşı uyar ama emin olunca delilin olunca. Sakın diğer arkadaşa söyleme büyük yıkım olur. Belki bu alçak yazmazsa Eşide anlar yola gelir. Ama o bayana nasıl güvenilecek oda muamma ama bilirse araları düzelsede asla o olay aklından çıkmaz.

Serseri60
Memur
16 Mayıs 2019 18:28

Hala selam veriyorsan sende adam değilsin demekki.buraya soracağına düşün senin karına yazdığını bekarsan annene veya bacına yazdığını .ozamn anlarsın ne yapman gerektiğini

darkthrone53
Memur
16 Mayıs 2019 19:21

Sonra Emniyetin hakları yeniliyor diye yaygara koparıyoruz. Tartıştığımız konuya bakar mısın Allah aşkına. Burda nasıl davranman gerektiğini bilmeyen bir Polis yarın birgün vatandaşa nasıl yardım edecek çok merak ediyorum. Allah yardımcımız olsun.

angarabebesi060606
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 20:48

Bizim dediğimizi yapacaksan git hepsini vur o zaman aklını kirayamı verdin

ozantnk
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:46

Bu iş cinayetle biter ben size söyleyim, 4 kişi kalırsınız biri hapse girer sizinde siciliniz bozulur hapse giren intihar eder 3 kişi kalırsınız, üçünüz vicdan azabı çekersiniz psikolojiniz bozulur dayanamaz kafanıza sıkarsınız benden söylemesi
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi