Editörler : F16 Gökçen
17 Mart 2017 11:25

Vodafone discover programı

Arkadaşlar şubat ayı başında genel yetenk testi yollamışlardı. O testten sonra herhangi bir geri dönüş alan var mı acaba?

SETAV
Aday Memur
17 Mart 2017 12:18

Şubat ayı başında gy ye girip geri dönüş almadiysan elenmiş olma ihtimalin yuksek. Ben ve sınava giren arkadaşlarım hep 1 hafta içerisinde bir sonraki aşama için bilgilendirildik

DemBaba1903
Aday Memur
17 Mart 2017 12:32

Cevabın için teşekkür ederim. Başkalarına da sormuştum. Onlar da dönüş olmadı demişti. Ama dediğin gibi olabilir. Mail atmadan önce buraya da yazayım diye düşündüm.

SETAV, 7 yıl önce

Şubat ayı başında gy ye girip geri dönüş almadiysan elenmiş olma ihtimalin yuksek. Ben ve sınava giren arkadaşlarım hep 1 hafta içerisinde bir sonraki aşama için bilgilendirildik

trkltn
Aday Memur
17 Mart 2017 21:51

Ben iki gün önce online mülakat için dönüş aldım. Bugün online mülakatı tamamladım. Toplam 9 sorudan oluşuyor.4 tanesi video şeklinde.Bu dördünden ikisi türkçe ikisi ingilizce.

baltaci11
Aday Memur
18 Mart 2017 15:00

Bende dün online mülakat maili almıştım. Bugün yaptım, çok kasıntı bir sistem maalesef. İK lar için iyi olabilir ama kameraya bakıp konuşmak biraz zor oldu.

okutanmetu
Aday Memur
20 Mart 2017 21:51

Ben bugün mail aldım. Dijital mülakat olacakmış. Bilgisi olan var mı acaba nasıl oluyor, neler soruluyor? Teşekkürler..

ismail93
Aday Memur
25 Mart 2017 20:28

Merhaba,Ben 15 Şubatta video mülakat aşamasına katıldım ancak hala olumlu/olumsuz bir geri dönüş alamadım.Bir sonraki aşama olan ingilizce sınavına davet alan oldu mu acaba bilgisi olan var mı?

iibfligenc
Aday Memur
26 Mart 2017 11:18

İngilizce testini de çözdüm hala dönüş olmadı. Dönüş alan var mı

Zehra Tugce
Aday Memur
29 Mart 2017 20:39

Arkadaşlar ingilizce testinden sonra dönüş alan var mı?

trkltn
Aday Memur
29 Mart 2017 21:27

Bana ingilizce testi bile gelmedi ne zaman yaptiniz video mulakatı?

buenociko
Kapalı
21 Nisan 2017 00:33

arkadaşlar merhaba,

grup mülakatına davet alan var mı

ceterispa
Aday Memur
26 Nisan 2017 23:14

İngilizce testinden sonra dönüş alan var mı?

iibfligenc
Aday Memur
05 Mayıs 2017 15:24

Bugün cv mi görüntülemişler tekrar. Dönüş alan oldu mu?

Zxczxczx
Aday Memur
06 Mayıs 2017 14:01

Hakkaten ya mülakatlar olmadı mı yani daha? Hiç sanmıyorum arkadaşlar biz aranmadık bence ama olumsuz da dönmediler. Peki şunu sorayım ingilizce sınavından sonra olumsuz dönüş alan oldu mu?

Zxczxczx
Aday Memur
06 Mayıs 2017 14:09

Benim de özgeçmişimi görüntülemişler sabah bi kez daha. Sürecin sonlanmadığını anladım ben burdan. İnsallah??

buenociko
Kapalı
07 Mayıs 2017 20:46

benim içeriden kesin öğrendiğime göre olumsuz da olsa dönüşler kesin olacakmış

Zxczxczx
Aday Memur
07 Mayıs 2017 20:58

Grup mülakatları oldu mu biliyo musunuz siz?

buenociko, 7 yıl önce

benim içeriden kesin öğrendiğime göre olumsuz da olsa dönüşler kesin olacakmış

buenociko
Kapalı
07 Mayıs 2017 21:12

Ben grup mülakatına çağırıldım evet ama sonrasında bireysel mülakat olacaktı henüz onun için araranmadım

Zxczxczx, 7 yıl önce

Grup mülakatları oldu mu biliyo musunuz siz?

Zxczxczx
Aday Memur
07 Mayıs 2017 21:15

Anladım tesekkürler :) grup mülakatına çağrılmayanlar olarak elendik sanırım biz

buenociko, 7 yıl önce

Ben grup mülakatına çağırıldım evet ama sonrasında bireysel mülakat olacaktı henüz onun için araranmadım

buenociko
Kapalı
07 Mayıs 2017 21:18

ben nisan ortasında gitmiştim mülakata nisan sonuna kadar grup mülakatlarını tamamlayacaklarını söylemişlerdi ama emin değilim bitirememiş olabilirler belki.

İK'sına mail atıp durumu sorabilirsiniz belki

Zxczxczx, 7 yıl önce

Anladım tesekkürler :) grup mülakatına çağrılmayanlar olarak elendik sanırım biz

Zxczxczx
Aday Memur
07 Mayıs 2017 21:34

Vodafone ik sına ulaşmak için nereye mail atmalıyım bakındım ama bulamadım da

buenociko, 7 yıl önce

ben nisan ortasında gitmiştim mülakata nisan sonuna kadar grup mülakatlarını tamamlayacaklarını söylemişlerdi ama emin değilim bitirememiş olabilirler belki.

İK'sına mail atıp durumu sorabilirsiniz belki

Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi