Editörler : ayşegül bgm
10 Ocak 2019 20:48

2018 Kpss ye giren sağlıkçılar

Hala ses yok aylar geçti ne zaman atama yapılacak insanın atanıp gittiklerini görmek özendiriyor bizde istiyoruz:(

mhesde
Kapalı
10 Ocak 2019 21:11

Yarın inşallah alınız açıklanacak

suhedairkcatal
Kapalı
10 Ocak 2019 21:25

Yarın açıklanacağı bilgisini nereden aldınjz
mhesde, 5 yıl önce

Yarın inşallah alınız açıklanacak

Emir4747
Memur
10 Ocak 2019 22:24

Yarın türkiye sağlıkçılar günü
suhedairkcatal, 5 yıl önce
Yarın açıklanacağı bilgisini nereden aldınjz

suhedairkcatal
Kapalı
10 Ocak 2019 22:26

Bunu biliyoruz da kadro sayısının açıklanacağı bilgisi nereden
Emir4747, 5 yıl önce
Yarın türkiye sağlıkçılar günü

ATT FATIHh
Kapalı
10 Ocak 2019 22:49

sinav sonuclari aciklanali 3 4 ay olmadi az daha sabredin az kaldi

Emir4747
Memur
10 Ocak 2019 23:19

Tahmin sadece kimse bilemez tani
suhedairkcatal, 5 yıl önce
Bunu biliyoruz da kadro sayısının açıklanacağı bilgisi nereden

komutan4071
Aday Memur
10 Ocak 2019 23:30

Ne yaparsak yapalim booş bakanliktan gelen bir karar vardir...!

Brvn13
Kapalı
11 Ocak 2019 00:13

Sizin için olmadı ama lisans mezunları için oldu. Hatta 3-4 ayı geçti bile.
ATT FATIHh, 5 yıl önce
sinav sonuclari aciklanali 3 4 ay olmadi az daha sabredin az kaldi

ATT FATIHh
Kapalı
11 Ocak 2019 01:32

Ama saglik alimlari beraber yapildigi icin.7 ay oldu diye yilin ilk ayi bitmeden alim mi yapsinlar ne yapsinlar
Brvn13, 5 yıl önce

ATT FATIHh
Kapalı
11 Ocak 2019 01:33

ha bende isterim ki hemen olsun ama iste :(
Brvn13, 5 yıl önce

Brvn13
Kapalı
11 Ocak 2019 17:46

Sizin galiba atamalarla ilgili bi bilginiz yok. Normalde kasım ayında zaten atama olurdu. Seçimi öne alıp haziranda yaptıkları için yıl sonuna ayrılan atamaları haziranda yaptılar. Ki zaten mayıs da atama olmuştu. Yani bizim hakkımız gitti. Benim tek değil lisansların tek değil bölüm fatketmeksizin önlisans ve ortaöğretimli tüm arkadaşlarımın hakkı yendi. Sizinde dahil olmak üzere!!! Şimdi kalkmış bana diyorsunuz Ki yeni yıla yeni girdik hemen atama mı olsun diye biz aylardır bekliyoruz. Bu durum hiç alışagelmiş değil. Ben yıllardır kpss ye girdim mutlaka yıl sonunda sağlık alımı olurdu 2018 de yıl sonunda olmadığı için şu an en azından şubat mart gibi olsun buna bile razıyız demek sizce de hakkımız değil mi?!!!
ATT FATIHh, 5 yıl önce
ha bende isterim ki hemen olsun ama iste :(

Emish
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 18:39

Ben sizi çok iyi anlıyorum. Şu anki durumumuzu yalnızca bizimle aynı durumda olan insanlar fark edebilir, hak verebilir. 7 aydır atama olmamasını bir kenara bırakıyorum; "2019'da .... kadar sağlıkçı alacağız" dense bize büyük umut olurdu, bu bile yeterdi. Şu an aklımızda ne sıkıntılar var, kalbimiz her sabah ne kadar daralıyor kimse bilemez. Burada yapılan duyarsız yorumların her biri bizde iz bırakıyor. Bu sebeple yaşadığımız süreçlerden bihaberlerin boş yapmamalarını rica ediyorum.
Brvn13, 5 yıl önce
Sizin galiba atamalarla ilgili bi bilginiz yok. Normalde kasım ayında zaten atama olurdu. Seçimi öne alıp haziranda yaptıkları için yıl sonuna ayrılan atamaları haziranda yaptılar. Ki zaten mayıs da atama olmuştu. Yani bizim hakkımız gitti. Benim tek değil lisansların tek değil bölüm fatketmeksizin önlisans ve ortaöğretimli tüm arkadaşlarımın hakkı yendi. Sizinde dahil olmak üzere!!! Şimdi kalkmış bana diyorsunuz Ki yeni yıla yeni girdik hemen atama mı olsun diye biz aylardır bekliyoruz. Bu durum hiç alışagelmiş değil. Ben yıllardır kpss ye girdim mutlaka yıl sonunda sağlık alımı olurdu 2018 de yıl sonunda olmadığı için şu an en azından şubat mart gibi olsun buna bile razıyız demek sizce de hakkımız değil mi?!!!

Emish
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 18:45

Tabi yılın ilk ayında yapmayacak, seçim öncesi yapacak. Herşey düzen içinde yürüdüğü için bu memlekette(!) atamaların da her yılki düzende gitmesi çok elzem. Biz de bu durum çok matahmış gibi minnettar mı hissedeceğiz ne yani?
ATT FATIHh, 5 yıl önce
Ama saglik alimlari beraber yapildigi icin.7 ay oldu diye yilin ilk ayi bitmeden alim mi yapsinlar ne yapsinlar

hemsre05
Kapalı
11 Ocak 2019 18:52

lisans hemşiremisiniz

Emish, 5 yıl önce
Tabi yılın ilk ayında yapmayacak, seçim öncesi yapacak. Herşey düzen içinde yürüdüğü için bu memlekette(!) atamaların da her yılki düzende gitmesi çok elzem. Biz de bu durum çok matahmış gibi minnettar mı hissedeceğiz ne yani?

Brvn13
Kapalı
11 Ocak 2019 20:07

Çok teşekkür ederim. Aklımdaki tüm düşünceleri yazdığınız için.
Emish, 5 yıl önce
Ben sizi çok iyi anlıyorum. Şu anki durumumuzu yalnızca bizimle aynı durumda olan insanlar fark edebilir, hak verebilir. 7 aydır atama olmamasını bir kenara bırakıyorum; "2019'da .... kadar sağlıkçı alacağız" dense bize büyük umut olurdu, bu bile yeterdi. Şu an aklımızda ne sıkıntılar var, kalbimiz her sabah ne kadar daralıyor kimse bilemez. Burada yapılan duyarsız yorumların her biri bizde iz bırakıyor. Bu sebeple yaşadığımız süreçlerden bihaberlerin boş yapmamalarını rica ediyorum.

Emish
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 20:15

Lisans ebe
hemsre05, 5 yıl önce

lisans hemşiremisiniz

ATT FATIHh
Kapalı
12 Ocak 2019 09:01

2018 in sayisini aldilar ya komple tamam kasimda alsalardi 2018 in sayisi bitt mi bitti.Daha 2019 un sayisi bile belli olmadi.ne hakkindan bahsedeyorsun Genelde iki alim oluyor biri martta digeride haziran temmuz gibi.Dedigim gibi bende isterim ki yarin tercih yapalim.Ama olmuyor iste.
Brvn13, 5 yıl önce

mhesde
Kapalı
12 Ocak 2019 15:10

Arkadaşlar sağlıkçılar platformunun paylaştığı gibi birlik olup etkinlik yapmazsak seçimden sonra ya kalır sesimizi duyurmak için tüm sağlık calisanlari birleşip etkinlikler yapmalı

20182018
Aday Memur
13 Ocak 2019 16:55

arka arkaya yapılan atamalar :(:( şimdi biz bekle bekle:(
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi