Editörler : F16 Gökçen
14 Kasım 2009 20:12

Vestel MT Programı

Arkadaşlar merhaba,

vestel mt için sınav daveti alanlar varsa lütfen burda yazışalım.Ancak şunu belirtmek istiyorum sınav tarihi Halkbank sınavıyla aynı gün ve gelen mailden anladığım kadarıyla sınav tarihinin ertelenmesi esnekiğini gösterebilecek gibi ik yetkilileri.Eğer benimle aynı durumda olan arkadaşlar varsa lütfen birlikte hareket ederek sınav tarihinin değiştirilmesini sağlayalım dostlar.Halkbank'a gircez die de ayağımıza gelen böyle bir fırsatı da kaçırmayalım derim ben.Birlikten kuvvet doğarmış ne de olsa.

İlk maili ben yolladım dostlar,desteğinizi bekliyorum??????

Pırıltı85
Aday Memur
14 Kasım 2009 22:04

Evet aynı durum benim de başıma geldi. Uzun zamandır beklediğim bir sınav ve Halkbankası ile çakışması çok kötü oldu. Umarım ertelenir. Bu durumda olan diğer arkadaşlar da paylaşırsa iyi olur. Birde birşey sorucam gelen mailde sınava kayıt linki var. Bu durumda sınava kayıt yaptırmıyoruz değil mi? Çünkü ertelenmezse sınava katılamayacağız ve buda bizim aleyhimize bir durum olucak.

begulll
Aday Memur
14 Kasım 2009 23:45

arkadaşlar merhaba,

Aynı şekilde bende davet aldım fakat aynı sekılde bende bu haftasonu halkbank sınavına gırerım dıye dusunuordum.Çakışması ıyı olmadı eger erteleme gibi birşey olabilirse bende destek olurum..sınava davet alanlar hangı okuldan mezunlar?acaba nasıl bır sınav olur?kac kişi alınır herhangı bir fikri olan varmı vestel mt sınavı için?

trilemma
Aday Memur
15 Kasım 2009 00:42

ben de başka bir planım olduğundan mümkün değil katılamayacağım en iyisi herkesin mail atması hatta ik aranabilir pazartesi günü bu haftasonu büyük sınavlar var çünkü çok geç haber verdiler

yg35
Genel Müdür
15 Kasım 2009 01:57

Ben de davet aldım.Dikkat ettiyseniz mailin altında bir link var arkadaşlar.Sınava katılıp katılamayacağınızı belirtmek için sizi yönlendiriyor.

15 Kasım 2009 12:57

selam arkadaşlar,

öncelikle yalnız olmadığımı görmek sevindirici oldu. dediğim gibi ilk maili ben yolladım ikya ertelenme talebimi kendim ve sizler adına ileterek...sizlerden de yanı katılımı bekliorum...mail yağmuruna tutarsak belki dediğim gibi sınav gününü değiştirilmesini sağlayabiliriz.

bu arada ben ege iktisat mezunuyum...

saygılar

kel2000
Aday Memur
15 Kasım 2009 14:33

Herkese hayırlı olsun diliyorum öncelikle. Ben vestel mt sınavının başvurusunu göremedim. Nereden başvurmuştunuz arkadaşlar?

üyecikcik
Kapalı
15 Kasım 2009 14:38

halkbankla çakışması yanlış olmuşşş..bu da bi eleme taktiği herhalde.halkbanka 100tl verdim.halkbank sınavına giricem tabi ki

btlkdgn
Aday Memur
16 Kasım 2009 13:49

banada davet maili geldi. halkbank sınavına girmiycem ama böyle bi durumda ertelenmesi tabiki mantıklı olanı. ama umarım sınav pazara alınmaz çünkü pazar günü kpds sınavı var ve ben sınava giricem. eğer sınavın ertelenmesi için vesteli arayan yada mail atan varsa lütfen pazar günü olması alternatifini sunmasınlar. önümüzdeki haftasonuda bayrama denk geldiğine göre bi sonraki haftasonuna alınabilir ama bu durumda da epey bi gecikmeli olur sınav. umarım sonuç herkesi memnun edicek şekilde olur.

trilemma
Aday Memur
16 Kasım 2009 15:12

arkadaşlar mail atanlardan olumlu olumsuz dönüş alan oldu mu?

Pırıltı85
Aday Memur
16 Kasım 2009 16:56

Arkadaşlar sınava kayıt linkinden kaydını yaptıranlar oldu mu? Ertelenmezse Vestel MT sınavına giremeyecekler için soruyorum. Çünkü katılacağımızı beyan edip katılamazsak aleyhimize olur.

izmirDido
Aday Memur
16 Kasım 2009 17:54

Arkadaslar bende Vestel Mt sınavına cağrıldım. Halkbank'a 100 tl yatırmıştım ama vestel sınavına girmeye karar verdim. Yalnız duyduğuma göre vestelde bu sınavda çok torpil doncekmiş, cvler bizzat genel mudurlerden ik onune konuyormuş.. Herkese basarılar diyorum..

üyecikcik
Kapalı
16 Kasım 2009 18:19

vestele ingilizceniz çok iyiyse girin arkadaşlarr..

bank01
Aday Memur
16 Kasım 2009 20:14

arkadaşlar bu ilana nerden başvuru yaptınız?

16 Kasım 2009 20:29

arkadaşlar,mailime cevap aldım ama malesef ki üzülerek sınav tarihini değiştiremeyeceklerini söylemişler sayın ik yetkilileri...benden başka mail atan yok mu yaa?bastıralım die açtım ben bu başlığı,hani birlik olursak belki bişeyler yapabiliriz die...durum bu yani arkadaşlar.

trilemma
Aday Memur
16 Kasım 2009 21:28

bana da cevap geldi değiştiremeyecekleri yönünde. imkb'nin sınavı yerine buna mı girsem, torpil muhabbeti ne kadar doğru?

bank01
Aday Memur
16 Kasım 2009 22:00

cevap verecek yokmu?arkadaşlar bu ilana nerden başvuru yaptınız?

Pırıltı85
Aday Memur
16 Kasım 2009 22:10

Başvurular kendi sitesinden...

Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz arkadaşlar? Hangisini tercih edeceksiniz...

üyecikcik
Kapalı
16 Kasım 2009 23:19

vestelkariyer.comdan başvurduk arkadaşım.hürriyet ikda çıkmıştı ilan..

ben halkbanka giricem tabi ki..

yg35
Genel Müdür
17 Kasım 2009 01:18

Merhaba

İşe alımlarda çeşitli torpil söylentileri olabilir oluyor da.Ancak bunları kesin bir şekilde moral bozacak şekilde burada belirtmeyelim bence.Şuan iki bankanın oldukça iyi pozisyonları için mülakatlara girdim ve mülakatlarda yarıştığım insanlardan cv olarak çok daha zayıf olmama rağmen!!!

Bence doğru cv hazırlamak,doğru referanslar seçmek ve sınavlarda alınan puanlarla kendini göstermek onların sizdeki ışığı görmesini sağlıyor.Herkesi torpille alacak olsalardı sınav açmazlardı.Bence pozitif yaklaşalım olaylara.

üyecikcik
Kapalı
17 Kasım 2009 13:06

halkbankı tercih edenler vesteli katılmıcam diye işaretledi mi???

Toplam 835 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi