Editörler : supporters.
09 Kasım 2017 17:00

İsem yayıncılık terbiyesizliği

Kasım ayının 3'ünde video ders notlarını sipariş verdim. Sözde bugün getirmişler gibi ARAS kargo bana mesaj attı. Eve geldik sizi bulamadık diye. Şu şu numaraları arayın diye de belirtmişler. Bütün numaraları, bulunduğu şubenin de numaralarını aramama rağmen açan olmadı. Bütün gün evdeydim. Gelmeleri falan tamamen yalan. Neyse bu kargonun suçu İsem'in değil.

İsem yayıncılığı aradım, internet siparişi bölümünde çalışan kıza durumu anlattım. Bir de bana bunun muhatabı ben değilim sizsiniz. Gidip şubeden alın yoksa bize tekrar geri gelir biz tekrar başka bir kargo ile yollarız diye de kabaca tavırla durumu anlattı!???

Arkadaşlar biz kpss alan bölümü öğrencisiyiz. Borçlar hukukundan da eğer yanlış hatırlamıyorsam; benim kargo şirketi ile aramda sözleşme nasıl olabilir? Sonuçta sitenize sipariş verirken bana 3 tane seçenek sunuyorsunuz; diyosunuz ki x, y, z firmaları benim ANLAŞMALI olduklarım. Birini seç diye. Ben de senin anlaşmana güvenip seçiyorum. Benim aramda sözleşme ilişkisi içinde olduğum kişi isem yayıncılık. Kargo ile aramda bir sözleşme ilişkisi yok çünkü. Durumu arkadaşa izah edemedim. Bir de salak saçma cevaplar aldım. Bir de başka kargolarla da olmuş aynı problemler.

Neden mi buraya yazıyorum? Dersi süper anlatan hocaları bulup youtube'a bedava video koymak takdir edilecek kadar büyük bir hizmet. Şüphe yok. Ancak Müşterinizi bu şekilde mağdur eden hem de sizin anlaşmalı olduğunuz bir firmaya müşterinize sahip çıkmak gerekmiyor mu? Yazıktır günahtır. Siparişimi iptal ettireceğim. Paramı iade edecekler. Bu durum çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. Büyük isim olmak için bütün personellerinizin aynı hassasiyetle çalışması gerek.

Bu arada Musa hocamdan Soysal hocama kadar buradan herkese selamlarımı iletiyorum. Bu muamale için yorum insanlara ait ama videolarda bulunan hocalardan bu hocaları bizimle buluşturmada emeği geçen bütün herkese YAYINCILIK bölümü hariç herkese teşekkür ediyorum :)

09 Kasım 2017 17:02

yayıncılık dedim ama beni mağdur eden kimse o üzerine alınsın.

kaplumbaga155
Yasaklı
09 Kasım 2017 19:04

koskoca profesöre böyle yapmaları terbiyesizlik olmuş gerçekten. muzaffer bey umarım hakkınızı alırsınız.

09 Kasım 2017 19:30

arkadaşım ne yapmaya çalışıyosun bilmiyorum ama biraz kendinizi adam yerine koyun da millet de sizi adam sansın. ona göre muamele görün diye dedim. ayrıca böyle basit esprilere gerek yok. burası oyun bahçesi değil. esprilerini başka yere sakla.

kaplumbaga155, 6 yıl önce

koskoca profesöre böyle yapmaları terbiyesizlik olmuş gerçekten. muzaffer bey umarım hakkınızı alırsınız.

Pofik
Aday Memur
09 Kasım 2017 20:19

O kadar uzun ki okunmaya üşendim

09 Kasım 2017 23:24

Hahahahah hocam çok güldüm allah da seni güldürsün

kaplumbaga155, 6 yıl önce

belsuu
Aday Memur
11 Kasım 2017 19:17

Okumaya üşenenler için özet geçiyorum: Netten kitap sipariş etmiş, kargosu gelmemiş.

Rezalet puanım: 2/10

hakanyildirim51
Aday Memur
16 Kasım 2017 14:25

Bana biraz yorumunuz kötüleme amaçlı gibi geldi daha geçen hafta sipariş verdim mikro kitabını 3 gün içerisinde de kitabım elime ulaştı. Aksilikler olabilir insanların emeğine yinede saygı duymak gerekiyor.

mertburakk
Aday Memur
16 Kasım 2017 15:15

Yayını beğendiğim için dün A grubu deneme testi sipariş verdim müşteri hizmetlerinin ilgisi de güzeldi. Cuma gününe elimde olacağını söylediler bana sıkıntı çıkmayacak gibi geliyor daha önce bir sıkıntı yaşamadım tekrardan memnun kalacağımı umuyorum.

alibarann
Aday Memur
22 Kasım 2017 09:30

İsem hakkında çok şeyler duydum yok kargo gelmiyor yok kitap yanlış. Bi bana denk gelmiyor galiba defalarca kez sipariş verdim hiç birinde de sıkıntı yaşamadım.

18 Ocak 2018 20:20

isemden alışveriş yapıyorum bende hiç problem yaşadığımı hatırlamıyorum

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi