Editörler : F16 Gökçen
22 Temmuz 2018 14:12

İş bankası 25 temmuz kocaeli bölgesi memur alımı

Sınav başvuruları sona erdi. Sınava 3 gün kaldı fakat hala bir bilgilendirme maili-mesajı veya telefon araması almadım ben. Var mı geri dönüş alan?

nuglo34
Daire Başkanı
22 Temmuz 2018 18:16

Telefonla arama söz konusu değil.

CV işbank a girip orada saat kaçta nerede olduğunu çıkarman gerek. Belge döküm olarak

enyadev
Aday Memur
22 Temmuz 2018 18:37

Ufak bir sorum var; daha önceden başvuruda bulunduğunuz için mi biliyorsunuz yoksa bu sınav özelinde. Sınava ait geri dönüş aldığınız için mi? Ben sürekli kontrol ediyorum cv.işbank'ı ama henüz mesaj gelmedi olumlu veya olumsuz.

nuglo34, 6 yıl önce

Telefonla arama söz konusu değil.

CV işbank a girip orada saat kaçta nerede olduğunu çıkarman gerek. Belge döküm olarak

Hanife12
Aday Memur
22 Temmuz 2018 19:35

Bu zamana kadar sınava hangi gün hangi saatte gireceğimizi seçmiş olmamız gerekmez miydiama hala sınav daveti bile almadım ben sınav daveti alan arkadaş var mı ?

nuglo34
Daire Başkanı
22 Temmuz 2018 23:36

Süreci bildiğim için diyorum.

Çoktan mesaj gelmesi lazımdı. Ya ertelendi yada kriterlere uymadınız davet etmediler.

08507241920 yarın burayı araman gerek.

enyadev, 6 yıl önce

Ufak bir sorum var; daha önceden başvuruda bulunduğunuz için mi biliyorsunuz yoksa bu sınav özelinde. Sınava ait geri dönüş aldığınız için mi? Ben sürekli kontrol ediyorum cv.işbank'ı ama henüz mesaj gelmedi olumlu veya olumsuz.

Hanife12
Aday Memur
22 Temmuz 2018 23:40

Banada gelmedi ben daha önce işbankasinin sinavinida girdim üstelik

nuglo34, 6 yıl önce

Çoktan mesaj gelmesi lazımdı. Ya ertelendi yada kriterlere uymadınız davet etmediler.

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 00:26

20 Temmuzda başvurular sona ermişti. Benim tahminim iki günde geri dönecekleri yönündeydi ama hala ses yok. Yarın arayayım madem.

nuglo34, 6 yıl önce

Xyczd
Aday Memur
23 Temmuz 2018 03:23

ben bugün içinde geri dönüşlerin olacağını tahmin ediyorum. Sınav için 25 temmuz ve izleyen günlerde diyordu yani 26 27 de olabilir. Kafama takılan ilan ilk yayınlandığında belirtilen illerde ikamet eden ya da edebilecek olan denmekteydi ancak sonradan bu ibare ikamet eden olarak değiştirildi. Konu hakkında ik ya mail attım saolsunlar aradılar hemen ve siz ikamet ilinizi örneğin kocaeli yapın sınava katılırsınız dendi. Peki sınavdan sonra eğer kalırsak mülakatta bu engel olur sizce. Mülakatı yapacak kişi orun yaratır mı? Aradıklarında bu şekilde ik ya sordum ancak net cevap vermediler başrunuzu ancak bu şekilde yapabilirsin dediler.

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 15:06

Arkadaşlar bana sınav daveti geldi. Seans seçim ekranı var henüz karar veremedim gün ve saate o yüzden bekletiyorum. Kariyer portalını kontrol edin.

popcornn
Aday Memur
23 Temmuz 2018 15:37

bana da geldi sınav daveti. gelmeden önce aradım insan kaynaklarını bugün akşama kadar herkese cevap gelecekmiş.

23 Temmuz 2018 15:52

seans seçimi yapabilen var mı arkadaşlar kayıt bulunamadı diye uyarı verdi

popcornn
Aday Memur
23 Temmuz 2018 15:58

ben yaptım ama öyle bi uyarı çıkmadı

popcornn
Aday Memur
23 Temmuz 2018 16:00

ne tarz sorular gelicek kaç net yapmamız gerekiyor bilen var mı?

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 16:07

Sakaryadan sınav gidicem ben. Sınav merkezine Tuzlaya nasıl giderim. İstanbula her gidişimde Kadıköye gidiyorum ama bu sefer çok ters kalacak sanki. Var mı kolay alternatif bir yol?

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 16:11

İlk bakmak için girdiğimde ben seansları görebiliyordum fakat şuan kayıt bulunamadı hatası alıyorum.

havincagla, 6 yıl önce

seans seçimi yapabilen var mı arkadaşlar kayıt bulunamadı diye uyarı verdi

Xyczd
Aday Memur
23 Temmuz 2018 17:50

Ayni sorun bende de var. Seans seciminde kayit bulunamadi uyarisi aliyorum. Ik ya baglanmayi denedim ancak 2 saat hatta kalip baglanamadim. Sorununu halledebilen paylasirsa sevinirim

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 18:10

Arkadaşlar 1 saat 40 dakikalık beklemenin sonucunda İK ile görüşebildim. Sınav seanslarını onlar dağıtmış. Yapmanız gereken şey tarayıcınızdan Pop-Up lara izin verip. Başvuru İşlemlerim kısmındaki yazdır(yazıcı ikonu) butonuna tıklayıp sınav belgenizi görüntüleyebilir, kaydedebilir veya yazdırabilirsiniz.

Xyczd, 6 yıl önce

Ayni sorun bende de var. Seans seciminde kayit bulunamadi uyarisi aliyorum. Ik ya baglanmayi denedim ancak 2 saat hatta kalip baglanamadim. Sorununu halledebilen paylasirsa sevinirim

nuglo34
Daire Başkanı
23 Temmuz 2018 18:43

Bende aradım. Etkisi olmuş. Geç kalmışlar ama sorun çözülmüş sanırım.

Tarih belli ise buraya yazın. 25 mi 26 mı ? Sizlere ağırlayalım Tutom'da

Ulaşım için tek çare Harem Gebze minibüsleri. (gebzeden gelenler için)

Kadıköy için 130ş - Hürriyet Caddesi durağında inmek.

Haritaya bakmadan maps e gelmeyin.

enyadev
Aday Memur
23 Temmuz 2018 18:50

Ben de tam bunları araştırıyordum çok sağolasın. Sakaryadan gelicem ben ama kesin rota çizemedim henüz. Sakarya-Gebze-Tuzla mı yapsam yoksa Sakarya-Harem-Kadıköy yapıp 130ş mi binsem acaba. 130ş ile ne kadar sürer? 25 Temmuz 16.00 benim sınav saatim. Telefon ile sınava giremiyormuşuz bu biraz sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

nuglo34, 6 yıl önce

Bende aradım. Etkisi olmuş. Geç kalmışlar ama sorun çözülmüş sanırım.

Tarih belli ise buraya yazın. 25 mi 26 mı ? Sizlere ağırlayalım Tutom'da

Ulaşım için tek çare Harem Gebze minibüsleri. (gebzeden gelenler için)

Kadıköy için 130ş - Hürriyet Caddesi durağında inmek.

Haritaya bakmadan maps e gelmeyin.

nuglo34
Daire Başkanı
23 Temmuz 2018 19:12

Telefonla girebilirsin. Masaya kapatıp koyuyorsun sınıfta.

Kesinlikle Gebze'ye gel, minibüse bin Tutom önünde in. Kadıköy e gitmen çok gereksiz ve vakit kaybı.

40 dakika sürüyor en erken 130ş kadıköyden

Gebze tutom 15 dk falan

enyadev, 6 yıl önce

Ben de tam bunları araştırıyordum çok sağolasın. Sakaryadan gelicem ben ama kesin rota çizemedim henüz. Sakarya-Gebze-Tuzla mı yapsam yoksa Sakarya-Harem-Kadıköy yapıp 130ş mi binsem acaba. 130ş ile ne kadar sürer? 25 Temmuz 16.00 benim sınav saatim. Telefon ile sınava giremiyormuşuz bu biraz sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

ge25x
Aday Memur
23 Temmuz 2018 23:01

merhaba telefon konusunda kesin eminmisiniz gelen mailde telefonla binaya kesinlikle girmek yasaktır tarzı bir yazı var bu arada bende gebzeden gidecegim

nuglo34, 6 yıl önce

Telefonla girebilirsin. Masaya kapatıp koyuyorsun sınıfta.

Kesinlikle Gebze'ye gel, minibüse bin Tutom önünde in. Kadıköy e gitmen çok gereksiz ve vakit kaybı.

40 dakika sürüyor en erken 130ş kadıköyden

Gebze tutom 15 dk falan

Toplam 118 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi