Editörler : Pangaea
05 Ağustos 2020 14:04

Kaç kontenjanlık kayma olur?
Amacımız umut dağıtmak değil, moral bozmak da değil. En net kayma miktarını saptamaya çalışıyoruz. 2 bin 831 alım gerçekleşecek. Bu demek, en fazla alım sınıf öğretmenliğinden gerçekleşecek demek. En fazla kayma da sınıfta olacak demek.

Bu ankete 14 günde, 10 kişi oy kullandı ve 19/08/2020 14:04 tarihinde sona erdi.

Joe Dalton
Daire Başkanı
05 Ağustos 2020 14:05

Başlıkta belirtmeyi unutmuşuz, bu anket "sınıfçılara" yöneliktir.

burakpasa22
Aday Memur
05 Ağustos 2020 16:33

Kimse bu pandemi döneminde atamayı es geçmez kısa zamanlı çalışma ve ücretsiz izin gibi büyük riskler varken. Herkes devlet garantisinde tam maaşını almayı tercih edecektir. 10'dan fazla kayma olması imkansız bence, önceki yıllarla karıştırılmamalı.

xyz14
Memur
05 Ağustos 2020 17:02

Bu işsizlik döneminde bana kalırsa kayma rakamla 0 yazıyla sıfır olur. Lakin sınıfçılar da dağ okulları var örneğin hakkarinin bir dağ köyüne mi gitmek istersin yoksa istanbul o güzel şehir Ankara da avm de çalışmak mı istersin. zor seçimler bunlar. tabii eğer kadınsa iki defa daha düşünecek. bu yüzden biraz esnetiyorum ve kaymayı 20 diyorum.

Faramir66
Şube Müdürü
06 Ağustos 2020 01:00

adam dağ köyü diyor kadın 2 kere düşünsün diyor sonra 20 kayma olur diyor. ne istatistik bilirler ne insanların halini bilirler herkesi kendileri gibi düşünüp yorum yapıyor. sizden öğretmen falan olmaz ya susun gidin hadi yorum yapmak için yorum yapmayın.

Faramir66
Şube Müdürü
06 Ağustos 2020 01:03

ve son olarak buralara girip bir şeyler araştıran merak eden arkadaşlar bu tür sitelerden uzak dursunlar. herkes konuşmak için konuşuyor gördüğünüz gibi. çoğu 5 yıl üst üste atanamayıp kafayı yiyen arkadaşlar. o yüzden kaçarak uzaklaşın buralardan dersinizi çalışın bu tür arkadaşları ciddiye alıp benim gibi yorum yapmayın.

Joe Dalton
Daire Başkanı
06 Ağustos 2020 09:48

Amerika'da bir grup adamı topluyorlar.

Bir dananın kilosunu tahmin etmelerini istiyorlar. Tahmin eden adam sayısı arttıkça, alınan ortalamaya göre dananın kilosu son derece yakın ve doğru rakama yaklaşıyor.

Faramir66, 4 yıl önce

adam dağ köyü diyor kadın 2 kere düşünsün diyor sonra 20 kayma olur diyor. ne istatistik bilirler ne insanların halini bilirler herkesi kendileri gibi düşünüp yorum yapıyor. sizden öğretmen falan olmaz ya susun gidin hadi yorum yapmak için yorum yapmayın.

xyz14
Memur
06 Ağustos 2020 12:01

faramir efendi dağ köyü yanlış bir ifade mi dağ köylerinde okullar yok mu. Zoruna giden nedir bam teline mi bastık ki dağ köyü deyince tanımadığın bir insan hakkında ileri geri konuşuyorsun ayrıca kadın tabiki iki kere düşünecek sen kolay mı sanıyorsun evini bırakıp hakkari nin bir köyünde öğretmen olmayı. İnsanların mecburiyetten doğuyu yazdığını bir çok bayan arkadaşın doğuyu yazmadığını da biliyorum ki puanları yettiği halde.

Kayma olur mu olmaz mı bilemem ben müneccim değilim lakin 20 kişi olabilir dedim. sen dersini çalışmaya devam et bizim sözümüz kontenjanda olanlar için.

Faramir66, 4 yıl önce

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi