Editörler : alex 10
«13141516171819202122232425

o.b.
Kapalı
03 Mayıs 2019 10:50

güzel bir dönem geçirdik erol hocayla. inşa daha büyük hedeflerle tekrar buluşuruz ,

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

Erol Bulut: "Malatya'dan ayrılacak olmam beni üzüyor" Evkur Yeni Malatyaspor eski teknik direktörü Erol Bulut ise ziyaretin kendisini çok duygulandırdığını belirterek, "Malatya?dan ayrılacak olmak beni fazlasıyla üzüyor ama profesyonel hayatta bunlar var. Ayrıldığım günden beri yüzlerce kişi aradı ve duygularını paylaştı. Malatya benim için her zaman ayrı bir yerde olacak. İnşallah başka bir süreçte, başka bir tarihte yeniden birlikte olmak dileğiyle" diye konuştu.

o.b.
Kapalı
06 Mayıs 2019 09:42

yeniden avrupa umudu. malatyasporumuz akhisarı deplasmanda 2-0 yenerek 5. sıraya yükseldi. tebrikler kaplanlar. haftaya evimizde erzurumu yenersek yüksek ihtimal ligi beşinci bitireceğiz.

o.b.
Kapalı
09 Mayıs 2019 12:26

trabzon ve çevre illerde yaşayan hemşehrilerimizi pazar günü oynancak malatya yeşilyurt belediyesi 3. lige terfi maçına bekliyoruz. rakibimiz ağrı belediyesi. haydi malatyalılar giden ve takımımızı ı destekleyin.

o.b.
Kapalı
13 Mayıs 2019 10:39

erzurumu ateşe attık. inşallah düşersin erzurum. neyse biz işimize gelelim. avrupa işi garanti gibi oldu. inşallah avrupada destan yazacağız.

enginkrtp
Genel Müdür
13 Mayıs 2019 11:05

tebrikler malatya avrupa garanti gibi. son 2 maçta 2 puan alacak bence

maskov87
Başbakan Müsteşarı
13 Mayıs 2019 11:07

ziya doğan zamanı malatya basel'i deplasmanda 2-0 yenmişti ama elenmişti iyi hatırlıyorum :)

seneye daha iyi sonuçlara inş

o.b.
Kapalı
13 Mayıs 2019 11:18

inşallah ama 3 ön eleme maçı yapacağımızı duyunca moralim bozuldu. hevesim kaçtı.

o.b.
Kapalı
13 Mayıs 2019 11:19

bursayı yeneceğiz. göztepe için. biz göztepenin ligde kalmasını istiyoruz.

enginkrtp, 5 yıl önce

tebrikler malatya avrupa garanti gibi. son 2 maçta 2 puan alacak bence

o.b.
Kapalı
13 Mayıs 2019 11:22

2002-2003 sezonu.... altay göztepe ve kocaelinin düştüğü sene. son hafta maçı. göztepe -fenerbahçe. ligden düşmesi garantileşen göztepe son haftada fenerbahçeye çelme takarak malatyasporun uefa kupasına gitmesine vesile olmuştu. göztepenin yeri bizde farklıdır. o yüzden dün erzurumu yendik , son haftada bursayı yeneceğiz ve göztepe ligde kalacak.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
15 Mayıs 2019 22:54

hadi o.b dostum, senin de gözün aydın :)

o.b.
Kapalı
16 Mayıs 2019 10:25

sağol maskov dostum. inşa bir iki tur geçeriz :)

maskov87, 5 yıl önce

hadi o.b dostum, senin de gözün aydın :)

o.b.
Kapalı
20 Mayıs 2019 09:40

antalyaspor ikili averajda önümüze geçti. o yüzden son maçta bursayı malatyada yenmekten başka çare kalmadı. antalyanın fenerbahçeyi yeneceğini düşünüyorum.

o.b.
Kapalı
28 Mayıs 2019 14:45

tarihimizde ikince defa avrupaya gideceğiz. inşllah iyi bir yapılanmadan sonra bu şehir şampiyon olacak. anadoluda bu yükü ve psikolojiyi kaldıracak nadir şehirlerdendir malatya .

o.b.
Kapalı
10 Haziran 2019 10:52

adil gevrek yeniden başkan seçildi. hayırlı olsun.

yeni teknik dırektörümüz Sergen Yalçın. Sergen için güzel bir deneyim olacak avrupa arenası. umarım gruplra kalırız.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
10 Haziran 2019 11:49

sergen malatya ya gelmesi gerçekten büyük bir olay burada da başarı yakalarsa abdullah avcı bence başarısız olacak bjk de çünkü bjk açık futbol göze hoş gelen futbola alıştırdı herkesi avcı gönderilip sergen e bjk kapıları açılacaktır. malatya avrupa da umarım başarılı olur

o.b., 5 yıl önce

adil gevrek yeniden başkan seçildi. hayırlı olsun.

yeni teknik dırektörümüz Sergen Yalçın. Sergen için güzel bir deneyim olacak avrupa arenası. umarım gruplra kalırız.

o.b.
Kapalı
10 Haziran 2019 11:57

aklımızdakini sen okudun toprağım. bende aynısını düşünüyorum. abdullah avcı gönderilir yerine sergeni alırlar biz yine boşa çıkarız.

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

sergen malatya ya gelmesi gerçekten büyük bir olay burada da başarı yakalarsa abdullah avcı bence başarısız olacak bjk de çünkü bjk açık futbol göze hoş gelen futbola alıştırdı herkesi avcı gönderilip sergen e bjk kapıları açılacaktır. malatya avrupa da umarım başarılı olur

o.b.
Kapalı
21 Haziran 2019 09:44

bu sene malatyasproumuzu durdurabilene aşk olsun. şu ana kadar fofana, alex

ander barboza, jahoviç ve aboubakar kamara ile anlaşıldı. yakın zamanda 10 futbolcu ile sözleşme imzalanacak.

derdebo06
Kapalı
25 Haziran 2019 10:29

Adil gevrek farkı bizim başkan(Ankaragücü-Mehmet yiğiner;dolmuşçu) takımı ve kulübün içini boşalttı

o.b., 5 yıl önce

bu sene malatyasproumuzu durdurabilene aşk olsun. şu ana kadar fofana, alex

ander barboza, jahoviç ve aboubakar kamara ile anlaşıldı. yakın zamanda 10 futbolcu ile sözleşme imzalanacak.

o.b.
Kapalı
26 Haziran 2019 14:30

Malatyasporda Mehmet Topal sesleri.

o.b.
Kapalı
16 Temmuz 2019 11:45

gelenler: fofana, jahoviç, hadebe, gökhan töre

gidenler: alexiç, camara, adem büyük

Toplam 490 mesaj
«13141516171819202122232425

Çok Yazılan Konular