Editörler : Lanet
29 Mart 2013 01:22

Kahve Makinesi Önerileriniz?

Hayatın yoğun temposundan dolayı kahve kaçınılmaz oluyor,kahve yapımında pratik olmak için kahve makinesi almak istiyorum.Kullandığınız memnun kaldığınız kahve makinesi önerilerinizi paylaşırmısınız.

29 Mart 2013 15:54

Kahve makinası Türk kahvesi mi yoksa şu çay kahve makinası diye satılanlarda mı almak istiyorsunuz?

30 Mart 2013 00:07

arzumun mirra serisi var..çelikten ve çelik rezitans oldugu için saglıgıda tehtit etmiyo garanti süreside diğer markalara göre daha fazla.. küçük ve pratik bi alet katlanabilir kulplu ve şık duruyo...stantta tanıtımını yapımıştım bende ordan biliyorum 70 tl civarında ama evkurda daha pahalı :)

Takvim28
Aday Memur
30 Mart 2013 00:21

Türk kahvesi ve nescafe için istiyorum özellikle pratik olması, fazla yer kaplamaması ve en önemlisi güzel yapabilen bir makine olması lazım bu konuda önerilerinize ihtiyacım var.

sinem karlı, 11 yıl önce

Kahve makinası Türk kahvesi mi yoksa şu çay kahve makinası diye satılanlarda mı almak istiyorsunuz?

Takvim28
Aday Memur
30 Mart 2013 00:24

arzumun ki yer kaplamaması açısından çok güzel ve pratik duruyor ama bir türlü karar veremedim .

memur olmak vardı, 11 yıl önce

arzumun mirra serisi var..çelikten ve çelik rezitans oldugu için saglıgıda tehtit etmiyo garanti süreside diğer markalara göre daha fazla.. küçük ve pratik bi alet katlanabilir kulplu ve şık duruyo...stantta tanıtımını yapımıştım bende ordan biliyorum 70 tl civarında ama evkurda daha pahalı :)

30 Mart 2013 00:33

yerinde bide incele hocam içine sinerse alırsın ama plastikten kati suretle uzak dur hem tadını bozar hem sağlığını

Takvim28, 11 yıl önce

arzumun ki yer kaplamaması açısından çok güzel ve pratik duruyor ama bir türlü karar veremedim .

2014
Memur
30 Mart 2013 18:13

nescafe için makine isteyeni de ilk defa gördüm :D

Takvim28
Aday Memur
31 Mart 2013 10:36

Türk kahvesi için düşünüyorum kahve makinesini aynı makineyle nescafede yapılabilir suyu kaynatması yeterli:)

2014, 11 yıl önce

nescafe için makine isteyeni de ilk defa gördüm :D

31 Mart 2013 21:41

CEZVE TAKIMI

uğurluyol
Şef
01 Nisan 2013 14:53

arkadaşlar bu arzumun kahve makinasıyla türk kahvesi nasıl yapılıyor benm ki köpüklü olmuyor

alpin87
Memur
01 Nisan 2013 15:13

valla ben bi paket starbucks ethiopia aldım, götürüyorum onlar yapıp veriyor...

2014
Memur
01 Nisan 2013 16:49

arkadaşım nescafe içmeyin bence. kahveden sağlayacağınız faydanın f si yok onda. Türk kahvesi için, filtre için gerisi yaramaz.

Takvim28, 11 yıl önce

Türk kahvesi için düşünüyorum kahve makinesini aynı makineyle nescafede yapılabilir suyu kaynatması yeterli:)

ramazzoIi9
Yasaklı
01 Nisan 2013 18:21

nescafe 3/1

ISIKAYHAN
Daire Başkanı
01 Nisan 2013 20:11

kahve dünyasının elektrikli cezvesine bir bakın derim

https://www.kahvedunyasi.com/sanalmagaza/ozel-tasarimlar/-/elektrikli-urunler/cezve

berfin*meb
Kapalı
01 Nisan 2013 21:05

Ocakta yada odun ateşinde yapılan kahvenin ve çayın yerini hiçbir şey tutamaz.

Ama illaki de elektrik modasına uymak ve pratik olmak istiyorsanız. Arçelik'in tekli kahve makinaları size bol köpüklü Türk kahvesi imkanı sağlar. Yalnız içinin teflon olmamasına dikkat ediniz.

h2569
Aday Memur
01 Nisan 2013 22:45

bende arzumun içi çelik olan kahve makinasını almıştım ama hiç köpürtmüyor, türk kahveside köpüklü olmayınca bence olmuyor kahve seven biri olarak arçelik tekli kahve makinasını aldım diğerlerine göre daha kullanışlı ve köpüklü...

electronic16
Kapalı
02 Nisan 2013 00:28

http://www.arcelik.com.tr/kahve-makinalari-telve-K-3190.html

linkte verdiğim kahve makinesini kullanıyorum gayet memnunum aynısından hediye olarak bir tane daha getirmişler kutusu açılmamış vaziyette duruyor düşünürsen özelden mesaj at uygun bir fiyata verebilirim.

enigma74
Şef
03 Nisan 2013 10:31

Nescafe'yi kahve kategorisine koyuyorsanız, kahveden pek anlamıyorsunuz demektir. Türk kahvesi kabulümdür, onu da cezveden daha iyi yapacak bir alet göremiyorum. arzum, arçelik gibi çakma makinelerle kahve içecekseniz 3'ü 1 arada alın için, daha ucuza gelir.

Gerçek kahve içmek istiyorsanız kahve çekirdeğini içmek istediğiniz anda tazece değirmenden geçirip büyük buhar basıncıyla kahvenin tam özünü süzen "saeco" ve "de longhi" gibi makinelerden alın, gerçek kahve neymiş görün. Biraz pahalı aletler, ama en azından diğer bahsedilen makineler gibi alıp kısa sürede çöpe atılacak cinsten değil...

09 Nisan 2013 16:12

Belki cafe latte yapacaktır :)
Şaka bir yana benim ev de premierin cezve şeklin de kahve makinası var gayet memnunum acele kahve yapmam gerekirse onu kullanıyorum.Ama acelem yok ise Bakır cezve de yapıyorummm. mis gibi oluyor.Bakır cezve almanı tavsiye ederim.

0640
Kapalı
29 Mayıs 2013 17:22

arçelik telve kahve makinesi olarak patentlidir benzeri yapılamıyor. taşmasın diye başında beklemene gerek yok.her seferinde köpüklü ve kıvamlı kahveler yapabiliyorsun.kahve satan cafelerde artık bu cihaz kullanılıyor.hem tekli hem ikili olarak satılır.teklisinin fiyatı daha uygundur.

memurluk-yalanoldu82
Genel Müdür
08 Haziran 2013 13:56

bende türk kahvesi, latte, capuccino yapabileceğim güzel bir makine araştırıyorum.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi