Editörler : crops35
22 Mayıs 2019 23:32

GOP'a atananlar!!!

Merhabalar gop'a atandım...gaziosmanpaşa hakkında bilgisi olan varmı acaba? Hangi semtleri güvenli nerden ev tutabiliriz?bilgisi olup yardımcı olan olursa sevinirim

yusufdygn
Aday Memur
23 Mayıs 2019 01:08

gop ta çalışıyorum, güvenlik konusunda hastane etrafında geç saatlerde çok çıkamazsın. ancak hastaneye yakın nezih semtler ve mahalleler var. başka mereak ettiğiniz konu var ise cevaplayayım.

AsBas
Aday Memur
23 Mayıs 2019 01:50

Hangi semtlerde ev tutabilirim nereleri güvenli acaba? 2 küçük çocuğum var ailemle kalabilceğim nezih güvenli bir yer istiyorum iyi şeyler duymadım gop için.merkezde sgk Dayım.hem işime yakın olsun hem guvenli olsun istiyorum.cevabınız için tşkler
yusufdygn, 5 yıl önce

gop ta çalışıyorum, güvenlik konusunda hastane etrafında geç saatlerde çok çıkamazsın. ancak hastaneye yakın nezih semtler ve mahalleler var. başka mereak ettiğiniz konu var ise cevaplayayım.

yusufdygn
Aday Memur
23 Mayıs 2019 16:21

anladığım kadarıyla eşiniz atandı, siz sgk da çalışıyorsunuz. merkezle hastane arasında küçükköy diye bir semt var. hastane ile merkez arasında kalıyor. nasıl bir yer bekliyorsunuz bilmiyorum ama iyi bir yerdir. mevlana mah. veya yeşilpınar mah. de nezih yerlerdir. umarım sorukarınıza cvp olmuştur.

AsBas
Aday Memur
24 Mayıs 2019 01:45

Yok ben atandım SGK.önerilerinizi dikkate alıcam Karadeniz mahallesi,Küçükköy,yeşilpınarı duydum genelde tavsiyeler arasında bir arkadaş Rami yide önermiş . Verdiğiniz bilgiler benım için çok değerli.sağolun
yusufdygn, 5 yıl önce

anladığım kadarıyla eşiniz atandı, siz sgk da çalışıyorsunuz. merkezle hastane arasında küçükköy diye bir semt var. hastane ile merkez arasında kalıyor. nasıl bir yer bekliyorsunuz bilmiyorum ama iyi bir yerdir. mevlana mah. veya yeşilpınar mah. de nezih yerlerdir. umarım sorukarınıza cvp olmuştur.

yusufdygn
Aday Memur
24 Mayıs 2019 14:03

karadeniz mah sini çok tavsiye etmem

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi