Editörler : oto-danisman-expert
04 Aralık 2011 16:48

2012 kara kuvvetleri muvazzaf astsubay sınavı...

2012 KARA KUVVETLERİ MUVAZZAF ASTSUBAY SINAVI ( BURDA TOPLANALIM)

gurubumuza heskesı beklerız arkadaslar yenı alımlar en son haberlerle grubumuzd sizlerı bılgılendırecegız sızde guncel palylaswımlar takıp etmek sıtıyorsanız grubumuza beklerız 2o12 naratonu balıyor hadı sızlerı de bekleyoruz calısmya basla zaman kısa hayalıne ulas YA TOZU DUMANA KATARSIN YADA O TOZU DUMANI YUTARSIN SECIM SENIN.....

http://www.facebook.com/pages/2012-KARA-KUVVETLER%C4%B0-MUVAZZAF-ASTSUBAY-SINAVI-BURDA-TOPLANALIM/282603461761183

dagu
Aday Memur
04 Aralık 2011 16:50

GRUBUMUZA BEKLERIZ ARKADASLAR

http://www.facebook.com/pages/2012-KARA-KUVVETLER%C4%B0-MUVAZZAF-ASTSUBAY-SINAVI-BURDA-TOPLANALIM/282603461761183

yakamoz3532
Memur
04 Aralık 2011 17:58

hiç yok mu girecek yaa,nerdesiniz arkadaşlar???

kelkitli2935
Memur
06 Aralık 2011 22:11

ben varım arkadaşlar bu sevdaya gönül veren kardeşlerim yine burdayım yılmadım o kadar çalıştım olmadı yine sizinleyim inşallah bu sefer allahın izni ile olacak

yakamoz3532
Memur
07 Aralık 2011 08:26

kelkitli kardeşim bu işler nasip işi ama hakkın varsa deniyeceksin,4.5. girişlerinde kazanan arkadaşlarım var,yılmak yok yola devam irtibat içinde olalım,başladın mı ders çalışmaya,başladıysan kendine nasıl bi program çıkarttın kardeşim ?

Sckn10
Aday Memur
07 Aralık 2011 17:55

Bu sınav ne zaman yapılıyo ve içeriği hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

themyth55
Kapalı
07 Aralık 2011 20:45

ağustosda oluyor sınav. başvuru da mayıs gibi haziran gibi.

Sckn10
Aday Memur
07 Aralık 2011 22:09

Peki yaklaşık kaç kişi alınıyo bilginiz var mı ?

themyth55
Kapalı
07 Aralık 2011 23:09

950-1200 kisi çivarı olması lazım net sayı bilmiyorum

yakamoz3532
Memur
08 Aralık 2011 08:22

themty sende girmiştin bu sınava neyden elendin kardeşim ?

kelkitli2935
Memur
09 Aralık 2011 21:49

yakamoz kardeşim ben tam olarak başlamadım da ben inkilap tarihini uluslar arası anlaşmaları ve vatandaişlıga iyi çalışmıştım dedigin gibi nasip işi biz bu yola başvurduk burdayım ben bişlgi alış verişi yapalım bu sefer bizde kazanalım olmak istedigimiz yerde olalım olmazmı kardeşim çok zor degil başarırız emin ol

kelkitli2935
Memur
09 Aralık 2011 22:21

sakin askeri okuldan birşey almayın emin olun hiç dogru bilgiler degil en iyisi ihtiyaç

yakamoz3532
Memur
10 Aralık 2011 02:29

inşallah kelkitli kardeşim,yeter ki yapacağımıza inanalım içimizde istek olsun yeter,ben murat yayınlarının kpss ye hazırlık kitabından yavaş yavaş başladım çalışmaya sanada tavsiye ederim,sen hangi yayınları kullanıyosun?memleket nere?kaçıncı girişin?yaş kaç ?hangi okul mezunusun?

kelkitli2935
Memur
10 Aralık 2011 21:44

yakamoz kardeşim memleket gümüşhane kelkit ama izmirde oturuyorum yaşım 22 adım ahmet aksaray üniversitesi süt ve sürünleri teknolojisi mezunuyum ben ihtiyactan çalışıyorum iyi kitap tabiki başka yayınlarda olabilir ben sana bi site önericem videolu ders dinle akşamları evde faydalı olacak emin ol kpss ile aynı bence bu sınav içerigi verecegim şey kpss sitesi sana yardımcı olabilrsem ne mutlu bana emin ol çalışalım nasipbimizde varsa olacak tabiki cemaat önümüze taş koymaz ise bu geçtigimiz sınavda onlar sayesinde kazanamayack kişi kazandı adam beş sene tarihten kalıyo sırf tarih sorulu sınavdan hiç çalışmadan 82 alıyo mantık dışı ve bu kişi benle jandarma astsubaylık sınavına girdi sınavınada girdi benden 6 puan düşük aldı ben o günden sonra o bilgilerimi,n üzerine neler neler çalıştım ama bu insanlar sana bana ve başkalarını haklarına göz dikti ve şikayet etmeye kalksak biz suçlu çıkarız devlet arkalarında

kelkitli2935
Memur
10 Aralık 2011 22:07

http://www.kpsscafe.com/video/ataturk-ilkeleri-konu-anlatimi-pelin-yuzal-enoz-173.html

yakamoz3532
Memur
10 Aralık 2011 23:41

kelkitli önerilerin için allah razı olsun kardeşim,tşk ederim nasibimizse olur,söylediklerinde sana katılıyorum ama hiç bir zaman kafana takma kardeşim herkez yolunu bulur,senin terazin farklıdır kardeşim,rabbine inan,onun yolundan çıkma,sığın ona,yalvar ama asla isyan etme.adım ferhat izmirliyim :)) ama ıspartada ikamet ediyorum yaşım 25 oldu bu sene son hakkım sınavda ama açıköğretimden zamanında bitirirsem bu sene hariç 2 yıl daha girme hakkım olacak inşallah,irtibatı koparmayalım ayda bir izmire gelirim kız arkadaşım,eş,dost orda inşallah ilerleyen zamanlarda daha yakından tanışmak isterim

alper-46
Aday Memur
14 Aralık 2011 00:33

arkadaşlar bu sene ben de 71 le kazandım. forumda baya bilgin kişilik vardı 80den aşağısı giremez diye. neyse herkesin ortalaması 70-75 arası genelde (piyade sınıfı için söylüyorum )

en önemlisi sözlü arkadaşlar. 70 den aşağı not alırsan sözlüden, kalırsın. sporu ortalama yap yeter. bi beden eğitimi mezunu arkadaşla beraber yaptık her şeyi. ben 80 falan aldım spordan . arkadaş da 98 di spor ortalaması. sadece şınavdan 92 aldı. diğerleri 100dü. sınav puanı da 78 di. kazanamadı malesef. ben de onun gibi şaşırmıştım baya. yani diyeceğim o dur ki ; notum yüksek, sporum full demeyin. sözlüden 70 altı alırsan kalırsın.

sözlü için de tek tavsiyem takım elbise giymenizdir. traş olup tertemiz gidin. terbiyeli davranın. söz verilmeden konuşmayın ve laubali olmayın.

seneye sınava hazırlanan tüm arkadaşlara başarılar.

kingbro
Aday Memur
16 Aralık 2011 01:47

Arkadaşlar Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah , ben bu sene sınavı kazanıp bütün aşamalardan geçtim şuanda güvenlik soruşturmasını bekliyorum öğrenmek istediğiniz bir konu varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim ..

kelkitli2935
Memur
16 Aralık 2011 13:43

yakamoz kardeşim tabiki yakından tanışmak isterim neden olmasın girip kazanan arkadaşlar natoya nerden çalıştınız çok merak ediyorum ve nasıl çalıştınız hangi yayınlardan girecek sade ferhatla ben degildirim heralde girecek yani girecek arkadaşları aramıza bekliyorum bilgi alışverişi yapalım ve arkadaşlara burdan sesleniyorum sakın sitede verilen sorulara çalışmayın çünkü sizi yanıltır soru degil belki herkes kendi bildigi cevabı yazmış siz doğru sanıyosunuz cevabı sınavda çıkıyo onu işaretliyosunuz ama doğru değil çalışın kpss sınavlarına bu sınava girmiş biri olarak ben gördüm şimdi ona göre hareket edicem emin olun ben bu sınava ne kadar çalışıp girdim ama nasip işi bu işler size tavsiyem girecek olanlar girip kazanamayanlar kazanıp elenenler burda olalım tek yumruk olalım vatan sevgisi olan kişilerin kazanması temennim ...

yakamoz3532
Memur
18 Aralık 2011 21:39

kelkitli kardeşim sen başladın mı çalışmaya?

gençastsubay45
Aday Memur
19 Aralık 2011 13:23

arkadaşlar mrb herkese muhabereci warmı

Toplam 292 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi