Editörler : swat3410

umitlibekleyis
Aday Memur
03 Şubat 2023 15:22

Görüşe mi çıkmıştınız o da acayipmiş

Sovraaan, 1 yıl önce

Benim 24 ocakta hatta atamam onaylandı idari büroma yazı geldi tayinimin gerçekleştiğine rağmen bir gün sonra ankara arayıp sefhen iptal yanlışlıkla oldu dediler

partal84
Şef
03 Şubat 2023 15:38

Dilekçeyi Eylül başında verdim hala , Mazaret döneminde değerlendirilecektir yazıyor
herbogolog, 1 yıl önce

Seçimden sonra denen arkadaşlar, dilekçeleriniz red yada onay almadı dimi? Açıklamada ne yazıyor?

Sovraaan
Aday Memur
03 Şubat 2023 15:50

Görüşe gitmeden 10 gün içinde onaylandı ancak iptal ettiler neden öyle oldu bilmiyorum şimdi hala mazeret döneminde değerlendirilecektir diyor

umitlibekleyis, 1 yıl önce

Görüşe mi çıkmıştınız o da acayipmiş

Akın23akin23
Aday Memur
03 Şubat 2023 17:02

Insallh secimden sonra tamam deyip hayallerimizle oynamıyorlardır

pomem_antakya
Daire Başkanı
03 Şubat 2023 21:11

Görüşmeleri olumlu olanların Haftalık mazeret Atamalar olmuş açıklandı pbs den kontrol edebilirsiniz.

Hansez
Aday Memur
03 Şubat 2023 21:21

Eşikin sağlığından dolayı Heyet raporu almama derdimi anlatmama rağmen mazeretimi kendileri yorumlayıp kabul etmediler neden peki reva mı bu hak mı Allah'a havale ettim. O kadar mağdur durumda kaldım ki Allah biliyor.

herbogolog
Yasaklı
03 Şubat 2023 21:39

Bugün mü olumsuza döndü

Hansez, 1 yıl önce
Eşikin sağlığından dolayı Heyet raporu almama derdimi anlatmama rağmen mazeretimi kendileri yorumlayıp kabul etmediler neden peki reva mı bu hak mı Allah'a havale ettim. O kadar mağdur durumda kaldım ki Allah biliyor.

Hansez
Aday Memur
03 Şubat 2023 21:40

Olumsuza dönmedi hala mazeret atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor 1 aydır.
herbogolog, 1 yıl önce

Bugün mü olumsuza döndü

Dragon3434
Aday Memur
03 Şubat 2023 22:24

arkadaşlar daha önce sağlık mazeretinden dolayı dilekçe verenlerden bu akşam sonuçlana var mı?

Osmanbatur001
Aday Memur
03 Şubat 2023 22:41

Ben 5 aydır bekliyorum 5 aydır aynı ibare
Hansez, 1 yıl önce
Olumsuza dönmedi hala mazeret atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor 1 aydır.

herbogolog
Yasaklı
03 Şubat 2023 22:43

Görüşe gidenler dışında açıklanan var mı

herbogolog
Yasaklı
03 Şubat 2023 22:45

Görüşe gittin olumsuz dediler ama halen mazeret döneminde yazıyor doğru mudur. Buarada eylülden beri bekliyoruz sağlık mazeretinden

Hansez, 1 yıl önce

vedatpolis
Aday Memur
04 Şubat 2023 00:22

Görüşe giden arkadaşlar sakal konusunda takıntı yapılıyor mu tavırları nedir?

UmuTürkçe
Aday Memur
04 Şubat 2023 00:47

Çocuğumun sağlık durumundan dolayı aralığın ilk haftası tayin istemiştim bugün olumlu oldu

Dragon3434, 1 yıl önce

arkadaşlar daha önce sağlık mazeretinden dolayı dilekçe verenlerden bu akşam sonuçlana var mı?

herbogolog
Yasaklı
04 Şubat 2023 00:58

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Görüşe çıktın mı hiç

UmuTürkçe, 1 yıl önce

Çocuğumun sağlık durumundan dolayı aralığın ilk haftası tayin istemiştim bugün olumlu oldu

Sovraaan
Aday Memur
04 Şubat 2023 01:04

Bugün eş durumundan olumlu açıklanan oldu mu arkadaşlar??

UmuTürkçe
Aday Memur
04 Şubat 2023 01:16

Sağolasın, görüşe çıkmadım sadece dilekçe ve ilgili evrakları gönderdim

herbogolog, 1 yıl önce

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Görüşe çıktın mı hiç

Dragon3434
Aday Memur
04 Şubat 2023 04:00

geçmiş olsun hayırlı olsun

UmuTürkçe, 1 yıl önce

Kaan Türk 27
Aday Memur
04 Şubat 2023 04:26

İkinci şark dönüşü istediğimiz il konusunda durum nedir devvrem ?
yakışıgım, 1 yıl önce

İnşallah Allah istediğini nasip eder devrem senden Bi ricam var daireye gitmişken ordaki memur arkadaşlara ikinci şarktan dönenleri ilk tercihlerine verme durumları nedir onu da sorup burdan paylaşırsan seviniriz benim gibi bir çok kişi bunu merak ediyor Allaha emanet..

04 Şubat 2023 09:11

Giden arkadaşlardan sormaları için rica ettik ama kimse sormadı yaşayarak göreceğiz bakan beyin sözüne itimat ediyoruz yapacak bise yok

Kaan Türk 27, 1 yıl önce
İkinci şark dönüşü istediğimiz il konusunda durum nedir devvrem ?
Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi