Editörler : swat3410

nigdeli_cog
Aday Memur
18 Mayıs 2020 16:03

4 yıldır hiç rastlamadım(istisnalar hariç) böyle esnafa. Hatta kaliteli pastırma istedim önümde kesti tezgahın arkasında paket yaparken değiştirmeye kalktı Allahtan uyandık da duruma almadık. Senin anlayacağın kaliteli pastırma yemek için kaliteli esnaflara ihtiyaç var önce.
igorr, 4 yıl önce

Para verme,rüşvet al demiyorum,adam sen para versen bile almaz.Az biraz sevdirin kendinizi,muhabbetiniz olsun esnafla.seni sevsin saysınlar ki karşılığını görün.beleşe alında demiyorum ama enazından tenzilat yapar adam size.

canan ünal
Aday Memur
18 Mayıs 2020 16:33

yapılacak olan il içi planlamaya esas olmak uzere EHS AYDY uygun mazeretinizi 22.05.2020

cuma gunu saat 17.00 a kadar MAZERET İSTİHDAM FORMUNA işlemeniz gerekmektedir.

diye bir mesaj geldi.

konu hakkında bilgisi olan var mı aceba?

igorr
Kapalı
18 Mayıs 2020 16:42

Doğru.sana katılıyorum.

nigdeli_cog, 4 yıl önce
4 yıldır hiç rastlamadım(istisnalar hariç) böyle esnafa. Hatta kaliteli pastırma istedim önümde kesti tezgahın arkasında paket yaparken değiştirmeye kalktı Allahtan uyandık da duruma almadık. Senin anlayacağın kaliteli pastırma yemek için kaliteli esnaflara ihtiyaç var önce.

haydar038
Kapalı
18 Mayıs 2020 18:57

Öncelikle mazeret istihdam formunu herkes doldursun. Zaten bugün hepimize mesaj gönderdiler. Dış ilçe veya bu konu başlığı içerisinde bazı arkadaşların sorduğu gibi ilçe istiyorsak ilçeleri yazalım. Ben bugün telefon açtım sordum. Şubede görevli personel dış ilçe isteyenlerde sıkıntı olmayacağını söyledi. Dış ilçelerden 40 a yakın personelin tayin gideceğini söyledi. Ben dış ilçe isteyeceğim için bunu sordum.

haydar038
Kapalı
18 Mayıs 2020 19:08

Mazeretinizi doldurmanız isteniyor. Pbs.Ben de. Ben doldurdum. Mazeret derken kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız ile ilgili eğitim, sağlık veya eş görev durumu deniyor.

canan ünal, 4 yıl önce

yapılacak olan il içi planlamaya esas olmak uzere EHS AYDY uygun mazeretinizi 22.05.2020

cuma gunu saat 17.00 a kadar MAZERET İSTİHDAM FORMUNA işlemeniz gerekmektedir.

diye bir mesaj geldi.

konu hakkında bilgisi olan var mı aceba?

qelement1983
Şube Müdürü
18 Mayıs 2020 20:56

Batı batı tayinleri ne zaman açıklanır acaba şimdilik bilen yok sanırım. Birde ben kayseriliym acaba memlekete verilme durumu nedir ? Son yıllarda memlekete tayin biraz sıkıntı diye biliyorum. Bakalım kısmet dilekçe ile tayin istedim gelmezse yerimizde devam.

Erdemka58
Aday Memur
19 Mayıs 2020 00:29

Devrem bu sene memleketine giden hiç duymadım vermemişler galiba ama hakkında hayırlısı olsun inşallah olur
qelement1983, 4 yıl önce

Batı batı tayinleri ne zaman açıklanır acaba şimdilik bilen yok sanırım. Birde ben kayseriliym acaba memlekete verilme durumu nedir ? Son yıllarda memlekete tayin biraz sıkıntı diye biliyorum. Bakalım kısmet dilekçe ile tayin istedim gelmezse yerimizde devam.

albatrossssss
Aday Memur
19 Mayıs 2020 01:05

Toki deki lojmanlar hakkında bilgi olan var mıdır merkeze uzaklığı ne kadar servis felan var mı çocuklar için okul durumu en azından parkı bahçesi var mı kaç yıllık bina çok eski mi

Erdemka58
Aday Memur
19 Mayıs 2020 01:29

Kayserili meslektaşlarımda aldığım bilgiye göre İldemdeymiş toki lojmanları yeni güzel ve yer bulabilirsiniz diyorlar ama merkez e 40 dk felan sürüyormuş çoğunlıkla memurlar oturuyormuş o bölgede
albatrossssss, 4 yıl önce
Toki deki lojmanlar hakkında bilgi olan var mıdır merkeze uzaklığı ne kadar servis felan var mı çocuklar için okul durumu en azından parkı bahçesi var mı kaç yıllık bina çok eski mi

nigdeli_cog
Aday Memur
19 Mayıs 2020 12:10

Merkeze 20 km civarı parkı bahçesi var okul var yakınında servis de gidiyor merkeze ama belediye otobüsü 45-50 dkda gider. Uzaklık harici oraya giden herhangi bir sıkıntı yaşamaz

albatrossssss
Aday Memur
19 Mayıs 2020 19:17

Peki devrem merkez de kalınması durumunda bu lojmanlar da ikamet eden birisi diğer Talas ve Kocasinan a da çalışsa bile yine 45dk 50dk ya işe gidebilir öylemi
nigdeli_cog, 4 yıl önce
Merkeze 20 km civarı parkı bahçesi var okul var yakınında servis de gidiyor merkeze ama belediye otobüsü 45-50 dkda gider. Uzaklık harici oraya giden herhangi bir sıkıntı yaşamaz

Erdemka58
Aday Memur
19 Mayıs 2020 22:29

Bir de lojman ücretleriyle ilgili bilginiz var mı?

albatrossssss
Aday Memur
19 Mayıs 2020 23:56

İldem toki 425 diye duydum bireysel kombi doğalgaz
Erdemka58, 4 yıl önce
Bir de lojman ücretleriyle ilgili bilginiz var mı?

albatrossssss
Aday Memur
19 Mayıs 2020 23:57

3+1, 15 yıllık binaymış
İldem toki 425 diye duydum bireysel kombi doğalgaz

nigdeli_cog
Aday Memur
20 Mayıs 2020 00:15

Talas için aktarma yapmak gerekir o yüzden süre 10 dk uzar ama Kocasinan için birşey değişmez.
Peki devrem merkez de kalınması durumunda bu lojmanlar da ikamet eden birisi diğer Talas ve Kocasinan a da çalışsa bile yine 45dk 50dk ya işe gidebilir öylemi

nigdeli_cog
Aday Memur
20 Mayıs 2020 00:16

Bu süreleri trafiğin yoğun olması koşuluyla söyledim tabi

albatrossssss
Aday Memur
20 Mayıs 2020 00:24

Saolasın devrem bilgilendiriyorsun bizi cevap veriyorsun çok teşekkür ederim
nigdeli_cog, 4 yıl önce
Bu süreleri trafiğin yoğun olması koşuluyla söyledim tabi

nigdeli_cog
Aday Memur
20 Mayıs 2020 00:40

Rica ederim ne demek sormak istediğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz fırsat buldukça yazarım
Saolasın devrem bilgilendiriyorsun bizi cevap veriyorsun çok teşekkür ederim

haydar038
Kapalı
20 Mayıs 2020 19:54

Bugün izinli olarak Kayseri'de bulundum. İl Emniyete giderek bilgi almak istedim. Personel Şube personeli sağolsunlar çok yoğun çalışma temposu arasında her soruya cevap vermeye çalıştılar. Planlamalar bayram sonrası olur dediler. Mazeret istihdam formunu (pbs.ben deki) özellikle hatırlattılar. Hakkımızda hayırlısı.

albatrossssss
Aday Memur
20 Mayıs 2020 23:12

İlçelerde tahmini ne kadar personel verilecekmiş, merkezi talep edenlerin ne kadar ı kalır bilgi sahibi olabildin mi devrem
haydar038, 4 yıl önce

Bugün izinli olarak Kayseri'de bulundum. İl Emniyete giderek bilgi almak istedim. Personel Şube personeli sağolsunlar çok yoğun çalışma temposu arasında her soruya cevap vermeye çalıştılar. Planlamalar bayram sonrası olur dediler. Mazeret istihdam formunu (pbs.ben deki) özellikle hatırlattılar. Hakkımızda hayırlısı.

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi