Editörler : "eskiyara"Pangaea
25 Haziran 2019 21:48

Müdür yardımcıları seminerde ek ders alır mı?

bu konu hakkında bir bilgisi lan varsa yazsın arkadaşlar lütfen.

dehneliler
Genel Müdür
25 Haziran 2019 21:51

İdareciler haftalık 15 saat değil normal ek dersini alır.

trh...
Şef
25 Haziran 2019 21:52

onu sormadım. seminer dönemindeki öğretmenlerin aldığı 3 saat gibi ek bir ders ücreti alır mı

dehneliler
Genel Müdür
25 Haziran 2019 22:06

Yorumsuz

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2019 22:33

Benden de yorumsuz...
dehneliler, 5 yıl önce

Yorumsuz

RaSKaH
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 22:35

hocam biz sabah 8, akşam 17 çalışıyoruz ama derse girmediğimiz için ek dersimiz olmuyor, kuru mayiş ile geçinmeye çalışıyoruz zaten bu işi yaparken de büyük keyif alıyoruz ondan yapıyoruz

trh..., 5 yıl önce

onu sormadım. seminer dönemindeki öğretmenlerin aldığı 3 saat gibi ek bir ders ücreti alır mı

muallim_34
Genel Müdür
25 Haziran 2019 22:47

Mudur yardımcıları seminer olsun olmasın ekders alır...

Başlığı açan arkadaş merak ettim de...

Sen Turkiyede ikamet ediyorsun değil mi..

trh...
Şef
25 Haziran 2019 23:03

ya arkadaşım bi siz akıllısınız. müdür yardımcısı olarak görev karşılığı aldığı ek dersi sormuyorum. onu zaten alıyor. 22 saat.. onun dışında seminer için ekstra alıyor mu. öğretmenlerin aldığı 3 saat gibi. şu yorumsuz yazanlara da bi çift lafım var. ama ilkini yazcam sadece. has .....

muallim_34, 5 yıl önce

Mudur yardımcıları seminer olsun olmasın ekders alır...

Başlığı açan arkadaş merak ettim de...

Sen Turkiyede ikamet ediyorsun değil mi..

muallim_34
Genel Müdür
25 Haziran 2019 23:20

Almıyor...

Normalde aldığı neyse o..

Öğretmen seminere kaldığı için 3 saati alıyor..

Idareciler normal görevini yapıyor..

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2019 00:42

Yorumsuz yazan arkadaşlardan bir tanesininde size bir kaç söyleyecek şeyi var, olmanız gereken mesaide olduğunuzdan dolayı ekstra ekders alabilme mantığına bürünmeniz ilginç... tabiiki seviyenize düşüp kalitesiz cümleler kurmam. Yorumsuz yazmam bile sorduğunuz soruya verilebilecek en kibar cevaptı. Buna rağmen kalitenizi ortaya koyup küfür ettiniz.
trh..., 5 yıl önce

ya arkadaşım bi siz akıllısınız. müdür yardımcısı olarak görev karşılığı aldığı ek dersi sormuyorum. onu zaten alıyor. 22 saat.. onun dışında seminer için ekstra alıyor mu. öğretmenlerin aldığı 3 saat gibi. şu yorumsuz yazanlara da bi çift lafım var. ama ilkini yazcam sadece. has .....

26 Haziran 2019 00:57

Yorumsuzoğluyorumsuz!!!

maymay26
Şef
26 Haziran 2019 02:29

Öğretmen resmî görevi nedeniyle şu an ek ders alıyor siz de olmanız gereken görevde olduğunuz için ek ders alıyorsunuz. Ben şunu diyeceğim dayanamıyorum artık... yahu tüm yıl ek ders full alıyorsun gözümüz yok idarecilerin özlük iyileştirmelerinin en büyük taraftarlarından biri de benim, kadro yok, hak tazminatı yok amma velakin; daha neden öğretmen seminerinden bir şeyler gelir mi diye bakıyorsunuz? Siz orada 8-17 görev yapıp alacağınız ek dersinizi alırsınız okul zamanı 6 saat zorunlu herhafta +6 saat (genelde fiilen alınır ancak girilmez) derse girerseniz ücret alırsınız. Okul normalse haftada 18+3 nöbet pansiyonlu ise 22+3 nöbet alırsınız +6 olursa ayda 24 eklersiniz bunlara...

dehneliler
Genel Müdür
26 Haziran 2019 06:35

Yazdıklarınızdan buram buram cahillik akıyor. Bizim de sana diyecek bir atasözümüz var "etme cahille muhabbet küstürürsün"

Velocıraptor
Genel Müdür
26 Haziran 2019 08:49

arkadaşa 3 saat seminer yazalım lütfen. bir ihtiyaç olmasaydı sormazdı diye düşünüyorum. hadi öğretmenler çok yönetmelik okumuyor ya da işlerine gelenleri biliyorlar ama idarecilik yapanların yönetmeliklere hakim olması elzemdir.

Erkan4105
Aday Memur
26 Haziran 2019 09:50

OFF OFF 2011 DEKİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAVINDAN 89.88 AL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN 84 AL 61 MÜLAKAT PUANI İLE KÖYDE MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAP YAZ KARDEŞİMM 3 DE YAZ.HELAL OLSUN ...

Velocıraptor, 5 yıl önce
arkadaşa 3 saat seminer yazalım lütfen. bir ihtiyaç olmasaydı sormazdı diye düşünüyorum. hadi öğretmenler çok yönetmelik okumuyor ya da işlerine gelenleri biliyorlar ama idarecilik yapanların yönetmeliklere hakim olması elzemdir.

Velocıraptor
Genel Müdür
26 Haziran 2019 10:09

sizin cv'de önemli bir eksiklik var o yüzden böyle olmuştur :))

Erkan4105, 5 yıl önce

OFF OFF 2011 DEKİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAVINDAN 89.88 AL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN 84 AL 61 MÜLAKAT PUANI İLE KÖYDE MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAP YAZ KARDEŞİMM 3 DE YAZ.HELAL OLSUN ...

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2019 19:41

alamaz deyin vesselam uzatmaya gerek yok

27 Haziran 2019 13:07

Evet hocam idareciler de 3 saat ek ders alıyor seminer döneminde. 😁

birögretmen33
Aday Memur
27 Haziran 2019 13:40

şimdi şöyle değerlendirirsek soruyu soran arkadaş için:

1. haftada alması gereken 19 saat ekdersini alır.

2. seminer görevini gerçekleştirdiği için günlük 3'er saatten 15 saat ekders alır.

3. seminerlerde kordinatör olarak görev yaptığı için günlük 4'er saatten 20 saat ekders alır.

4. eğitim konularında yaptığı hazırlık ve planlamadan 1'er saatten 5 ekders te ordan alır.

toplam 19+15+20+5=59 saat alır. hadi bir saatte benden 60 olsun.

rokfor21
Kapalı
29 Haziran 2019 00:39

Öğretmen olarak toplum tarafından bu tarz konularla anılmak utanç verici bir şey.Açgozlu meslektaşları kınıyorum yahu gidin başka işler yapın ,bir saat ekders için can veren oksijen israfı kişiler var ögretmen demeye dilim varmıyor.

ömer42
Daire Başkanı
29 Haziran 2019 01:11

Müdür yardımcıları seminer döneminde 22 saat değil 19 saat ekders ücreti alır hocam. Çünkü nöbet görevi yoktur. Onun haricinde herhangi bir ücret almazlar.

trh..., 5 yıl önce

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi