Editörler : Pangaea
«789101112131415161718»

mustafa avdan
Kapalı
19 Ocak 2019 13:58

Arkadaşlar mühendislerin mülakatı ne zaman başlıyor , zira mühendislere bu kadar sözel ağırlıklı soracaklarını zannetmiyorum , bizde umarım mesleki teknik bilgiler daha fazla olur , Mühendis arkadaşlar mülakata girdiklerinde tecrübelerini paylaşırsa faydalı olur

Ze.B, 5 yıl önce
Ben de sasirtiyim biraz bana F klavyenin mucidini sordular, F klavyede şampiyon en fazla kaç kelime yazmıştır dedi. Bunu kaç vuruş yapıyor dese neyse . Bu nasil bı genel kültür sorusu içimizden bilen varsa tebrik ederim:) Bulunduğunuz şehirdeki manevi değerler, tarihi yerler nelerdir? En çok tarihi yerler hangi ilcededir? Devlet malına zarar verme ile ilgili bir soru vardı, havza genelgesinin tarihi, bütçe kanunu, iskinin kanununun adi bunlar aklımda kalanlar. Bu gün halkla ilişkiler vardı . Ben gittiğimde az kişi vardı acaba gelen az mı oldu yoksa sonra kalabaliklastimi bu gün giren arkadaşlar yazarsa sevinirim mülakata gelmeyen kaç kişi vardı bu gün

atestahsin500
Aday Memur
19 Ocak 2019 18:27

Hocam merhabalar ,tarihi bilmiyorum fakat mühendislerde durumun değişeceğini sanmıyorum belki sayısal yöne kayabilir kültür olarak.

mustafa avdan, 5 yıl önce

Arkadaşlar mühendislerin mülakatı ne zaman başlıyor , zira mühendislere bu kadar sözel ağırlıklı soracaklarını zannetmiyorum , bizde umarım mesleki teknik bilgiler daha fazla olur , Mühendis arkadaşlar mülakata girdiklerinde tecrübelerini paylaşırsa faydalı olur

mustafa avdan
Kapalı
19 Ocak 2019 20:06

Şimdi mülakatta mesleki soru kaç taneydi hocam , mesleki soruları zarflardan mı seçiyodun , jüri üyeleri kendimi soruyordu , mühendis adamın sözel sınava girmeside ne biliyim ...

atestahsin500, 5 yıl önce

Hocam merhabalar ,tarihi bilmiyorum fakat mühendislerde durumun değişeceğini sanmıyorum belki sayısal yöne kayabilir kültür olarak.

Dark.N
Kapalı
19 Ocak 2019 22:24

Arkadaşlar halinizi gördükçe üzülüyorum gerçekten de mülakatlarda 4 soruya verdiğiniz doğru cevaplar neticesinde mi kuruma gireceğinizi sanıyorsunuz gerçekten de ? Tamamen formalite mülakat zaten alınacaklar belli

samikece
Aday Memur
19 Ocak 2019 23:02

Allah aşkına seni alsalar da bı yürüyüp gitsen fesat GARDAŞIM
Dark.N, 5 yıl önce

Arkadaşlar halinizi gördükçe üzülüyorum gerçekten de mülakatlarda 4 soruya verdiğiniz doğru cevaplar neticesinde mi kuruma gireceğinizi sanıyorsunuz gerçekten de ? Tamamen formalite mülakat zaten alınacaklar belli

Dark.N
Kapalı
19 Ocak 2019 23:08

Ben sadece dürüstüm ve doğruları söylüyorum

samikece, 5 yıl önce
Allah aşkına seni alsalar da bı yürüyüp gitsen fesat GARDAŞIM

sinantrgt
Aday Memur
19 Ocak 2019 23:48

ihsan sıtkı yener f klavyenin mucidi geçenlerde vefat etti bu adam

Ze.B, 5 yıl önce
Ben de sasirtiyim biraz bana F klavyenin mucidini sordular, F klavyede şampiyon en fazla kaç kelime yazmıştır dedi. Bunu kaç vuruş yapıyor dese neyse . Bu nasil bı genel kültür sorusu içimizden bilen varsa tebrik ederim:) Bulunduğunuz şehirdeki manevi değerler, tarihi yerler nelerdir? En çok tarihi yerler hangi ilcededir? Devlet malına zarar verme ile ilgili bir soru vardı, havza genelgesinin tarihi, bütçe kanunu, iskinin kanununun adi bunlar aklımda kalanlar. Bu gün halkla ilişkiler vardı . Ben gittiğimde az kişi vardı acaba gelen az mı oldu yoksa sonra kalabaliklastimi bu gün giren arkadaşlar yazarsa sevinirim mülakata gelmeyen kaç kişi vardı bu gün

nakkas34
Kapalı
20 Ocak 2019 10:49

ya kardeşim madem böyle düşünüyosunuz baştan hiç başvurmayın ozaman

Dark.N, 5 yıl önce

Ze.B
Aday Memur
20 Ocak 2019 13:08

mucit neyse de en çok kaç kelime yazıldığını sormalarini kasdetmistim bence fazla ayrıntıydı
sinantrgt, 5 yıl önce

ihsan sıtkı yener f klavyenin mucidi geçenlerde vefat etti bu adam

cengiz.yilmaz
Aday Memur
20 Ocak 2019 23:35

aldığım duyuma göre mülakatlarda topril baya etkili olmuş maalesef

ceko08
Aday Memur
21 Ocak 2019 09:09

nasıl ya o kadar mıllet soru cevapladı ders calıstı

cengiz.yilmaz, 5 yıl önce

Ismael Turan
Aday Memur
21 Ocak 2019 13:40

Aynısını ben de duydum. Alınacaklar bellidir dediler. Memurların çoğu bu soruları bilmediğini söyledi.Sözlü sınavda ispat yolunun mümkün olmadığı için kimse ses çıkarmayacak. Alınanlar torpilliler olacak. Formaliteydi yani.Hepimize geçmiş olsun.

cengiz.yilmaz, 5 yıl önce

josemotinyo
Kapalı
21 Ocak 2019 13:44

kardeş misal inşaat mühendisliği 190 kişi gidecek puanı en düşük 90 puan adam torpil yapsa 60 puanliya yapar 70 puana yapar düşünün ben birine torpil yapacagim git 90 al gel öyle torpil yapacagim mi derim mantığı yok torpillik bu alımda
Ismael Turan, 5 yıl önce

Aynısını ben de duydum. Alınacaklar bellidir dediler. Memurların çoğu bu soruları bilmediğini söyledi.Sözlü sınavda ispat yolunun mümkün olmadığı için kimse ses çıkarmayacak. Alınanlar torpilliler olacak. Formaliteydi yani.Hepimize geçmiş olsun.

Ismael Turan
Aday Memur
21 Ocak 2019 14:29

Sonuçlar açıklanınca göreceğiz.

josemotinyo, 5 yıl önce
kardeş misal inşaat mühendisliği 190 kişi gidecek puanı en düşük 90 puan adam torpil yapsa 60 puanliya yapar 70 puana yapar düşünün ben birine torpil yapacagim git 90 al gel öyle torpil yapacagim mi derim mantığı yok torpillik bu alımda

ceko08
Aday Memur
21 Ocak 2019 17:47

bugun gırenlerden ses yok :)

Mitralyöz76
Aday Memur
21 Ocak 2019 18:50

aynen hocam mülakata girenlerden ses yok bekliyoruz
ceko08, 5 yıl önce

bugun gırenlerden ses yok :)

josemotinyo
Kapalı
21 Ocak 2019 19:06

hocam.sen haklı çıksan hepimiz üzüleceğiz, umarım ben haklı çıkarım:) ama benim de korktuğum yine inşaattan örnek vereyim kazanan 38 kişi listesi yayımlamayıp açıklanmasi(tc ile bakın mülakat listesi gibi )
Ismael Turan, 5 yıl önce

Sonuçlar açıklanınca göreceğiz.

ulugbeg7777
Memur
21 Ocak 2019 20:12

TİSKİ gibi kazananların listesi yayınlanmalı. Millet Türkiye'nin dört bir yanından 10 dk mülakat için geliyor. Kim mülakattan kaç puan almış görmek bilmek en doğal hakkımız.

Burakozturkk
Aday Memur
21 Ocak 2019 22:17

Arkadaşlar şöyle yorumları inceledim de, sordukları soruları cevaplamak için

atestahsin500
Aday Memur
24 Ocak 2019 11:34

Merhaba arkadaşlar;22 ocak salı günü 38.numaralı gruptan girdim.

Bana yöneltilen sorular şu şekildeydi:

-Hsk üyeleri kaç yıllığına seçilir ve tekrar seçilme hakları var mıdır?

-Yerel yönetimlerde iç ve dış denetim hangi yasaya dayanılarak yapılır?

-Devlet memurlarına yapılan gıda ve giyecek yardımından hangi kurum sorumludur?

-1.inönü savaşı sırasında bizi zora sokan isyan hangisidir?

Toplam 3580 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi