Editörler : F16 Gökçen
17 Ekim 2011 18:09

aöf -Sosyal Bilimlerden aöf Sosyolojiye geçiş 3.sınıf devam var mı ?

arkadaşlar ikinci üniv. olarak Aöf Sosyal bilimler okumak istiyorum yıllık sisteme tabi sanırım yani ,kredili değil.

bu bölümü bitirdiğim takdirde AÖF Sosyoloji 3.sınıftan devam edebiliyoruz deniliyor.face grubunda bazı üyeler bize mail gelmiş dediler. ne kadar doğru ?? lütfen yardım ..

alicooo
Aday Memur
17 Ekim 2011 18:37

3. sınıftan devam eonderedebiliyoruz sosyal hizmetler bitirenler 3. sınıftan devam edebiliyorlar ben bizzat kayıt yaptırdım meil lerimiz cvp verdı mujdeler olsun

canlı
Şef
17 Ekim 2011 19:03

Sosyal Bilimlerden mezun oldum sosyoloji 3 sınıftan başlaya bilirmiyim devam etmek için ne gereiyor ayrıca ingilizce ink.tar. türk dili vs muaf oluyormuyum

pingel1346
Aday Memur
17 Ekim 2011 19:08

Asıl sınav ahirette

canlı
Şef
17 Ekim 2011 19:14

Okumak Dinimizin 1 emiridir sınav başımızla beraber ama ben diyorum Aöf sen diyon Asıl Ölüm Finalden sonra

zervan2121
Aday Memur
18 Ekim 2011 00:07

bu konyyu ben açmak istiyordum.teşekürler arkadaş bilgisi olan arkadaşlar varsa bu konuda bizi aydınlatsalar sevinirim.önlisans sosyal bilimlerden geçişin olup olmadığı muafiyet varmı.hazırlık sınıfı var mı?şimdiden teşekürler

mustapha09
Aday Memur
20 Kasım 2011 22:56

güncelll

canlı
Şef
17 Aralık 2011 12:17

2 Yıllık Önlisans Sosyal bilimlerden SOSYOLOJİ 3 Sınıf a devam edebiliyormuyuz Devam Ettiğimizde MUAF olduğumuz Dersler varmı Acaba Yardımcı Olabilirmisiniz

Sosyoloji 3 sınıf tan İntibak Yapatıran Arkadaşlar Varmı BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

tuna samsun spor
Şube Müdürü
17 Aralık 2011 16:01

Ben aöf sosylbilimler mezunu iken dikey geçişle sosyoloji 3 sınıfa kaydoldum ders muafiyeti için merkez büroya dilekçe yazdım türk dili ve ıngilizce den muaf olduğuma dair yazı geldi

canlı
Şef
18 Aralık 2011 11:25

Süppperrrr ÇOk sağolasın Çok Teşekkürler Beni çok sevindirdin Bende Sene Kesin İntibak Yapıyorum Ozaman PEKİ, İnkilap tarihi Türk Dili İngilizce, Bilgisayar Derslerinden MUAFIZ DEĞİLMİ ŞİMDİ

canlı
Şef
22 Aralık 2011 19:08

tuna samsun spor

Nasıl Bir Dilekçe Verdin Bana Yardımcı Olurmusun İngilizceden Muaf Olmak istiyorum Diğerlerinde Geçerim Bir Şekilde.

Bana Kayıt Yeniledikten Sonra Muaf olmak istediğim Dersler için Nasıl Bir Yol İzlemem Gerektiğini yazarmısın Sosyal Bilimler Mezunuyum Sosyoloji 3 sınıftan intibak yaptıracağım ACİL YARDIM VE DERSTEKLERİNİ BEKLİYORUM

fındık_kurdu_1
Aday Memur
05 Haziran 2012 14:46

Arkadaşlar eskişehir açıköğretim bürosuyla konuştum bu yıl soyal bilimlerden sosyolojiye geçiş kalkabilirmiş.aranızda benim gibi sosyoloji okumak için sosyal bilimler bölümünü bitirmiş arkadaşlar burdan sesleniyorum sesimizi duyuralım arkadaşlar ilgili mail adresini alınca burdan paylaşacam isteklerimizi duyuralım arkadaşlar

farkız
Aday Memur
06 Haziran 2012 13:51

yeni düzenlemeler sonrasında sosyal bilimlerden sosyoloji 3. sınıfı geçiş mümkün olacakmı. eğer olmazsa işimiz zor. işiletme yada iktisat bölümlerinden matematik ve istatistik gibi dersleri almak zorunda kalacağız.

arfus
Şef
20 Haziran 2012 22:21

geçiş kalktı mı haberim yok ama ders muhafiyeti kalktı arkadaşlar. bundan eminim sitesinden klavuzuna bakılabilir. az önce okudum.

canlı
Şef
27 Haziran 2012 16:15

Arfus ;

geçiş kalktı mı haberim yok ama ders muhafiyeti kalktı arkadaşlar. bundan eminim sitesinden klavuzuna bakılabilir. az önce okudum.

Ne demek açarmısın biraz

*mavikpss*
Yasaklı
27 Haziran 2012 16:27

arkadaşım geçiş var ben bu sene geçtim üçten başladım ama ders muafiyeti yok diretk üçten başlıyorsun işte

Kenzinihan
Kapalı
04 Haziran 2014 13:15

Arkadaşlar peki Sosyal Hizmetlerden sonra Sosyoloji'ye geçersek herhangi bir sayısal ders görüyor muyuz? Teşekkür ederim şimdiden.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi