Editörler : E.Kayı Han
14 Eylül 2019 18:03

Bakırköy İcra, Zabıt, İkm Mülhakat.

bu hafta başlıyor mülhakatlar nasıl gidiyor çalışmalar hangi günler gidiyorsunuz ? :)

Wolkeyno1903
Memur
15 Eylül 2019 11:58

şu bahsettiğim 3 alım için 2000 kişi mülhakata girecek ama kimse burayı kullanmıyor sanırım :).

baristurhann
Aday Memur
19 Eylül 2019 14:19

keşke gitmeseydim icra ile alakasız tek soru sorup gönderdiler

Wolkeyno1903
Memur
20 Eylül 2019 12:50

sanırım görmek istedikleri soru bilip bilmememiz değil o kadar çok şey çalıştım tek soru sordular:)

erdgnbsra
Aday Memur
20 Eylül 2019 13:09

içeriye girmemizle çıkmamız bir oldu nasıl bir değerlendirmeye tabi tutulacağız hiç bir fikrim yok

Wolkeyno1903
Memur
20 Eylül 2019 13:18

aynen öyle girdiğim an bir görevli notlar tuttu , nereli olduğum annem babamın ne iş yaptığı nerede oturduğumu hızlıca sorup tek soru ile çıktım bende. sanırım baktıkları direkt olarak kendini ifade etme şekli vs çünkü 1 dkda mesleki bilgimiz ne durumda anlayamazlar ki zaten ona yönelik soru da sorulmadı:) şu son 1 aydır sayfalarca çalıştıklarımdan tek bişey konuşamadım ona yanarım:) hayırlısı artık.

baristurhann
Aday Memur
20 Eylül 2019 15:02

aynısı oldu. Ve icra ile akalı bir soru da sormadılar direkt.

Siz diğer ünvanlara başvurmuş muydunuz ?

Wolkeyno1903, 5 yıl önce

aynen öyle girdiğim an bir görevli notlar tuttu , nereli olduğum annem babamın ne iş yaptığı nerede oturduğumu hızlıca sorup tek soru ile çıktım bende. sanırım baktıkları direkt olarak kendini ifade etme şekli vs çünkü 1 dkda mesleki bilgimiz ne durumda anlayamazlar ki zaten ona yönelik soru da sorulmadı:) şu son 1 aydır sayfalarca çalıştıklarımdan tek bişey konuşamadım ona yanarım:) hayırlısı artık.

icimizdeki seytan
Aday Memur
21 Eylül 2019 01:57

tek soru soruyorlar. bekarlara evlenince kaçarsın evli olanlara boşver çalışma gibi tepki ölçen şeyler söylüyorlar.

Wolkeyno1903
Memur
21 Eylül 2019 12:09

aynen görmek istedikleri tepkilerimiz mizacımız.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi