Editörler : crops35

Av. Skirtil
Aday Memur
04 Eylül 2019 16:19

Garantiye alıp doğudan bir kaç il de ekleyebilirsiniz. Ama Artvin olur gibi duruyor. Tabi küsürat da önemli.
mrs.msd, 5 yıl önce
Puanım 88 yedeklere bi ihtimal o zaman. Ya da aile bakanlığı açıklanırsa belki.

mrs.msd
Aday Memur
04 Eylül 2019 16:21

Küsüratı yok maalesef :) Doğuyu pek düşünmüyorum en iyi ihtimalle Mardin yazarım
Av. Skirtil, 5 yıl önce
Garantiye alıp doğudan bir kaç il de ekleyebilirsiniz. Ama Artvin olur gibi duruyor. Tabi küsürat da önemli.

Avbttb
Aday Memur
04 Eylül 2019 23:14

Antalya kaçıncı tercihiniz olur :)
discernment, 5 yıl önce

88.7 akdeniz ege ve sonra belki karadenizden bir kaç il yazarım

discernment
Memur
06 Eylül 2019 14:59

Şu sıralar biraz meşgul olduğum için henüz kurumu arayıp bilgi almadım, aradıktan sonra karar veririm. Ama büyük ihtimal önlerde olur

Avbttb, 5 yıl önce
Antalya kaçıncı tercihiniz olur :)

Obkaraman
Aday Memur
06 Eylül 2019 21:48

Merhabalar. Benim de puanım 92.4 nişanlım sebebiyle Eskişehir yazmayı düşünüyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Herkese hayırlı olsun umarım :)

finchere, 5 yıl önce

Merhaba herkese, ben de eskişehir, sakarya, karabük ve kastamonu yazacağım. Puanım 89,0. Sizce eskişehirin gelme ihtimali var mı? Şimdeden herkes için hayırlısı olsun...

Obkaraman
Aday Memur
06 Eylül 2019 21:55

Arkadaşlar bu arada 92.4 ile tek tercih yazıcam. Sizce bir sıkıntı olur mu? Acaba garantiye almak için 2. sıraya başka bir yer daha yazsam mı ?

cevap yok
Aday Memur
06 Eylül 2019 23:28

o puanla kadrolu avukatlık bile garantiyken neden sözleşmeli ogm?

Obkaraman, 5 yıl önce

Arkadaşlar bu arada 92.4 ile tek tercih yazıcam. Sizce bir sıkıntı olur mu? Acaba garantiye almak için 2. sıraya başka bir yer daha yazsam mı ?

Obkaraman
Aday Memur
06 Eylül 2019 23:56

Muhtemelen merkezi atamada da fazla alım olacağı için Eskişehir açılır. Ama ben emin olamadığım için garantiye almak istiyorum Eskişehir'i. Ve sebebi de mutlaka burada kalmam gerekiyor.

cevap yok, 5 yıl önce

o puanla kadrolu avukatlık bile garantiyken neden sözleşmeli ogm?

Scarabeus
Aday Memur
07 Eylül 2019 00:03

Tebrik ediyorum çok güzel puan almışsınız. 92 ile eskişehire yerleşememe ihtimaliniz yok. Yalnız size tavsiyem eskişehirde ilçeye mi atama yapılacak onu kontrol edin. Çünkü merkez ile ilçeler arası mesafe biraz uzak. Çünkü ben öyle bir duyum aldım isterseniz siz de biraz araştırın. Şimdiden hayırlı olsun.

Obkaraman, 5 yıl önce

Merhabalar. Benim de puanım 92.4 nişanlım sebebiyle Eskişehir yazmayı düşünüyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Herkese hayırlı olsun umarım :)

Obkaraman
Aday Memur
07 Eylül 2019 00:06

Teşekkür ederim. İlçede veya merkezde benim için farketmiyor. Tek tercih Eskişehir yazıcam kesin.

Scarabeus, 5 yıl önce

Tebrik ediyorum çok güzel puan almışsınız. 92 ile eskişehire yerleşememe ihtimaliniz yok. Yalnız size tavsiyem eskişehirde ilçeye mi atama yapılacak onu kontrol edin. Çünkü merkez ile ilçeler arası mesafe biraz uzak. Çünkü ben öyle bir duyum aldım isterseniz siz de biraz araştırın. Şimdiden hayırlı olsun.

cevap yok
Aday Memur
07 Eylül 2019 00:13

anladım. büyük ihtimal olur. 92 puandan fazla olanlar nasıl olsa tercih etmek ücretsiz diyerek on tercih yapıp eskişehiri tuttursalar bile gidip sözleşme imzalamayacakları için yedek olarak size kalır en kötü ihtimal. ogm alımlarında yedeklik diye bir şey duymuştum ilan metninin hepsini okumadım

Obkaraman, 5 yıl önce

Muhtemelen merkezi atamada da fazla alım olacağı için Eskişehir açılır. Ama ben emin olamadığım için garantiye almak istiyorum Eskişehir'i. Ve sebebi de mutlaka burada kalmam gerekiyor.

Asiltan
Aday Memur
21 Eylül 2019 13:40

Hayırlısı olsun
cimbomluhukukcu, 5 yıl önce

91 puan. Eşimde Mardin'de olmasi sebebiyle Mardin düşünüyorum.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi