Editörler : supporters.
03 Temmuz 2020 11:04

Dr. öğretim üyesi başvuru sonucu

merhabalar dr öğretim üyesi başvuru sonucu nasıl tebliğ edililiyor?Son başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde sonuçlandırılıp adaya bildirilmesi gerekiyor mu yoksa bu süre değişken midir?

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
03 Temmuz 2020 13:13

Süre yok. Jüri üyelerinin rapor yazmalarına bağlı.

Dr.cx
Aday Memur
03 Temmuz 2020 13:58

Hocam jüri aşamasından önceki süreçten bahsediyorum.Başvurunun şartlara uygun olup olmadığının komisyonca belirlenmesi süreci.Jüri aşaması ondan sonra başlıyor die biliyorum.

akademisyen 64, 4 yıl önce

Süre yok. Jüri üyelerinin rapor yazmalarına bağlı.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
03 Temmuz 2020 14:09

Ön değerlendirme aşaması yok doğrudan jüriye gidiyor diye biliyorum.

CHX-CHX
Daire Başkanı
03 Temmuz 2020 14:37

Sen fakülte sekreterine sık sık durumu sormayı unutma. Son durumu en iyi o bilir.

Dr.cx
Aday Memur
03 Temmuz 2020 14:58

Var hocam ön inceleme komisyonunda şartlara uygun mu evraklar tam mı falan bakılıyor kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor.

Dr.cx, 4 yıl önce

Hocam jüri aşamasından önceki süreçten bahsediyorum.Başvurunun şartlara uygun olup olmadığının komisyonca belirlenmesi süreci.Jüri aşaması ondan sonra başlıyor die biliyorum.

Dr.cx
Aday Memur
03 Temmuz 2020 15:00

1 kere ulaşabildim onda da hiçbşy söylemedi..Başvuru kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor reddedilirse itiraz süreci var o sebepten o süreci kaçırmak istemiyorum.

CHX-CHX, 4 yıl önce

Sen fakülte sekreterine sık sık durumu sormayı unutma. Son durumu en iyi o bilir.

Someone0606
Memur
03 Temmuz 2020 15:45

ne kadar süre geçti..ilan bitiş tarihinden itibaren
Dr.cx, 4 yıl önce

1 kere ulaşabildim onda da hiçbşy söylemedi..Başvuru kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor reddedilirse itiraz süreci var o sebepten o süreci kaçırmak istemiyorum.

Dr.cx
Aday Memur
03 Temmuz 2020 17:28

12 gün oldu hocam

Someone0606, 4 yıl önce
ne kadar süre geçti..ilan bitiş tarihinden itibaren

Someone0606
Memur
03 Temmuz 2020 17:37

benim yaklaşık 40 gün oldu..ilk hafta bir hoca fiziki değerlendirmesini yaptı.. yaparken beni aradı oradan biliyorum...bir belge eksik olmuş onu gönderdim.1 haftanın sonunda jurilere yolladılar 3 tane..10 gün önce sekreteri aradım ve süreç hakkında bilgi almak istiyorum dedim..jüri raporlariniz geldi yönetim kurulundan sonra rektörlüğe yollanilacak dedi..ama ben tek başvuru idim
Dr.cx, 4 yıl önce

12 gün oldu hocam

Someone0606
Memur
03 Temmuz 2020 17:39

benim alanımda mezun az..başvurduğum kadro da özel şart sadece mezuniyet bölüm şartı idi.. başka başvuru da olmayınca işler daha hızlı yürümüş olabilir..ama yine de benzer süreç te olduğumuz için bilgi vermek istedim..sonuç olarak ben de haber bekliyorum şuan
Dr.cx, 4 yıl önce

12 gün oldu hocam

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi