Editörler : Pangaea
«683268336834683568366837683868396840684168426843»

sinan.1903
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 00:32

Allah yardımcımız olsun. Mühendisler olarak işimiz baya zor . Ama sizin mücadeleniz biraz eksik gibi hocam. Birde direk size yönelik bir bakanlık yok orası sıkıntı. İnş Dsi alırsa çok insana merhem olacak
Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Arkadaslar ziraat mühendisi oldugunuza sukredin siz 3 bin alim diyorsunuz ya genelde de aliniyor bizler insaat muhendisi olarak 3 kadro aldik en baba kurumumuzdan.Merkezide de 45 kadro verdiler .Halinize sukredin sizin tarim kredi koop alimlari bile bizim tum atama sayısını geçer. Bizde 2000.adayin puani 84,5 .Gerçekten sukredin diger muhendisliklerin durumu icler acisi.Ama bir arkadasiniz dogru demis dedikodudan cok zamana ihtiyaciniz var.

Mhndis0901
Aday Memur
19 Mayıs 2019 00:42

Cumhurbaşkanımız canlı yayında Asdep i de açıkladı. Bu sene 1000 kişi alacaklarmış. 2022ye kadar da 4bine tamamlanacağını söyledi. Bize de güzel bi müjde gelir inşallah bu Ramazan ayında. Bi biz kaldık. Sabretmesi çok zor olmaya başladı. Rabbim yardımcımız olsun.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
19 Mayıs 2019 00:48

2013 te kismen 2014 te ise tamamen mulakt geldi o gunden bu yana dograniyoruz.Bizim calismalarimiz eksik çünkü o kadar yüksek puanli varki 90 puan alan aday 500 de.Puanindan ümidi kesen cok.Bakan dsiden ses etmiyor kimsede bakanin politikalarını anlamiyor ne yapmak istedigini bilmiyor.Guzel olur deyip bekleyelim bakalim.
sinan.1903, 5 yıl önce
Allah yardımcımız olsun. Mühendisler olarak işimiz baya zor . Ama sizin mücadeleniz biraz eksik gibi hocam. Birde direk size yönelik bir bakanlık yok orası sıkıntı. İnş Dsi alırsa çok insana merhem olacak

sinan.1903
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 00:59

Amin hocam. Sizin bölüm ne hocam ilk kez gördüm sizi
Mhndis0901, 5 yıl önce
Cumhurbaşkanımız canlı yayında Asdep i de açıkladı. Bu sene 1000 kişi alacaklarmış. 2022ye kadar da 4bine tamamlanacağını söyledi. Bize de güzel bi müjde gelir inşallah bu Ramazan ayında. Bi biz kaldık. Sabretmesi çok zor olmaya başladı. Rabbim yardımcımız olsun.

Mhndis0901
Aday Memur
19 Mayıs 2019 01:04

Bitki Koruma bölümüm. Ben arada buraya bakıyorum. Bolca da dua ediyorum. Eylülden Marta kadar Twitterda etkinliklere katıldım ama artık hem yoruldum hemde çok vaktim olmuyor.
sinan.1903, 5 yıl önce
Amin hocam. Sizin bölüm ne hocam ilk kez gördüm sizi

MehendizBeg
Şube Müdürü
19 Mayıs 2019 01:36

2 senedir olmayan atamanın neyine şükredelim

Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Arkadaslar ziraat mühendisi oldugunuza sukredin siz 3 bin alim diyorsunuz ya genelde de aliniyor bizler insaat muhendisi olarak 3 kadro aldik en baba kurumumuzdan.Merkezide de 45 kadro verdiler .Halinize sukredin sizin tarim kredi koop alimlari bile bizim tum atama sayısını geçer. Bizde 2000.adayin puani 84,5 .Gerçekten sukredin diger muhendisliklerin durumu icler acisi.Ama bir arkadasiniz dogru demis dedikodudan cok zamana ihtiyaciniz var.

ziraaciiii
Memur
19 Mayıs 2019 12:06

ya tarım krediden umudur kesin adamlar eve geldi şu şaka sandıgımız torpiliniz yoksa gelmeyin dedi gece girdik mükalata umutsuz konuşunca kızıyorsunuz ne yaşadınız diye sormuyorsunuz

Mcflay Juniar
Yasaklı
19 Mayıs 2019 12:49

Tarım kredi başka Tarım Bakanlığı Başka.Tarım kredi zatan önce Bayilik belgesi istiyor.

ziraaciiii, 5 yıl önce

ya tarım krediden umudur kesin adamlar eve geldi şu şaka sandıgımız torpiliniz yoksa gelmeyin dedi gece girdik mükalata umutsuz konuşunca kızıyorsunuz ne yaşadınız diye sormuyorsunuz

ziraaciiii
Memur
19 Mayıs 2019 12:59

belgesi olmayan torpilli kaç kişi kazandı belgesi olanlar üçüncüye giriyolardı malesef gerçekler

Mcflay Juniar, 5 yıl önce

Tarım kredi başka Tarım Bakanlığı Başka.Tarım kredi zatan önce Bayilik belgesi istiyor.

Mcflay Juniar
Yasaklı
19 Mayıs 2019 13:54

Tarım kredi çalışanları 657 ye tabi değil ki,memur almıyor. yarı devlet yarı özel statü.onun için her şey döner.Torpil dönmesi normaldir.Sen kurumun insiyatifine bırakırsan alımları her haltı yerler.

ziraaciiii, 5 yıl önce

belgesi olmayan torpilli kaç kişi kazandı belgesi olanlar üçüncüye giriyolardı malesef gerçekler

Mcflay Juniar
Yasaklı
19 Mayıs 2019 13:55

Hangi alımda 30 yaş sınırı var tarım kredi haricinde,adamların kendine ait alım yönetmeliği var yani tarım kredi kendine has bir kurum.

ziraaciiii, 5 yıl önce

zeynep tanrıkulu
Aday Memur
19 Mayıs 2019 17:10

https://forum.memurlar.net/konu/2376103/ DAHA FAZLA KADRO İÇİN TÜM MÜHENDİSLER BU SAYFADA BULŞUYORUZ

zeynep tanrıkulu
Aday Memur
19 Mayıs 2019 17:11

https://forum.memurlar.net/konu/2376103/ DAHA FAZLA KADRO İÇİN TÜM MÜHENDİSLER BU SAYFADA BULŞUYORUZ

sinan.1903
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 19:30

Son 5 senede. Bakanlık 1549 ZM almış arkdşlar.

starrubyziraat
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 22:30

Bu hafta inşallah bakan yardımcısı çağırır Ankara'daki arkadaşları .En azından şunu söyleseler Alım Yok olmayacak deseler bari herkes çaresine bakardı .Belirsizlik çok kötü

sinan.1903
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 22:41

Hocam çok anlam yüklemeyin bu görüşmeye. Tutup sayı söyliyecek değiller. Çalışıyoruz , norm devam ediyor olacak diyecekler. Bundan başka tarih sayı fln veremez sn. bakandan başka kimse..
starrubyziraat, 5 yıl önce
Bu hafta inşallah bakan yardımcısı çağırır Ankara'daki arkadaşları .En azından şunu söyleseler Alım Yok olmayacak deseler bari herkes çaresine bakardı .Belirsizlik çok kötü

chelse
Genel Müdür
19 Mayıs 2019 22:54

Bu hafta Mustafa Aksu ile görüşen arkadaşa Mustafa Aksu norm devam ediyor.Bu kadar uzun sürmesinin sebebi Norm fazlalığı olan yerden az olan yere kaydırma var ondan uzun sürdü demiş.Bu süreçte kim gidip görüşürse aynısını söyler.2 veya 3 hafta sonra görüşülürse farklı bir cevap duyabiliriz.Yoksa bu hafta randevu verilse bile bundan farklı bir cevap geleceğini sanmıyorum.

starrubyziraat, 5 yıl önce

Tarım Kuşu
Memur
19 Mayıs 2019 22:57

Bekir Pakdemirli twit(çoğu bakanlıkla alakasız) atmaktan başka ne yapıyor/ne işe yarıyor?

Stalk
Yasaklı
19 Mayıs 2019 23:19

Bildiğim kadarıyla rotasyon yok bakanlıkta. Nasıl yer değişecek? Bence tayin olayını kastediyorolabilir

chelse, 5 yıl önce

Bu hafta Mustafa Aksu ile görüşen arkadaşa Mustafa Aksu norm devam ediyor.Bu kadar uzun sürmesinin sebebi Norm fazlalığı olan yerden az olan yere kaydırma var ondan uzun sürdü demiş.Bu süreçte kim gidip görüşürse aynısını söyler.2 veya 3 hafta sonra görüşülürse farklı bir cevap duyabiliriz.Yoksa bu hafta randevu verilse bile bundan farklı bir cevap geleceğini sanmıyorum.

chelse
Genel Müdür
19 Mayıs 2019 23:32

Norm kadrolar neden bu kadar uzun sürdü diye sormuş arkadaş Mustafa Aksuda fazla olan yerden az olan yere kaydırma var ondan bu kadar uzun sürdü normalde şimdiye kadar olması gerekirdio zaman fazla eksik çıkmaz demiş arkadaş Aksu hayır bir kısım eksik var norm bitince atamalarımızı yapacağız inşallah demiş.Tahimini olarak ne zaman atama olur Mustafa Aksu belli değil demiş.Bakanlıkta rotasyon var mı yok mu bilmiyorum ama Bakan yardımcısı bile net konuşmadı.

Stalk, 5 yıl önce

Bildiğim kadarıyla rotasyon yok bakanlıkta. Nasıl yer değişecek? Bence tayin olayını kastediyorolabilir

Toplam 193808 mesaj
«683268336834683568366837683868396840684168426843»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi