Editörler : Pangaea

kasapbey
Daire Başkanı
27 Kasım 2020 15:46

Madem merkeziden gideceksin ne diye yer kapliyorsun?

Aciktan alim 88_92 arasinin hakki

92 ustu elbet gidecek merkeziden

BilinmeyenKullanıcı, 3 yıl önce

Evet bu alımda önündekiler azalmıyo maalesef

27 Kasım 2020 15:48

Tamamen haklısın.Yapacak bi şey yok.EPDKyı gör sen bi de.Mülakat listesindeki herkes merkeziyle atanacak :D

kasapbey, 3 yıl önce

Madem merkeziden gideceksin ne diye yer kapliyorsun?

Aciktan alim 88_92 arasinin hakki

92 ustu elbet gidecek merkeziden

sfrnlii
Aday Memur
27 Kasım 2020 17:39

Sen başvurmuş muydun

27 Kasım 2020 17:52

Ben açıktan alımlara başvurmuyorum sadece takip ediyorum önden kaç kişi gidecek diye

sfrnlii, 3 yıl önce

Sen başvurmuş muydun

z1twaquar
Memur
27 Kasım 2020 18:04

Puanlar nasil 88'e kadar düşmüş arkadaşlar özel bir şartı falan mı vardı?
27 Kasım 2020 18:21

YDS 80 şartı var

z1twaquar, 3 yıl önce
Puanlar nasil 88'e kadar düşmüş arkadaşlar özel bir şartı falan mı vardı?

kasapbey
Daire Başkanı
27 Kasım 2020 18:27

inatla gitmiyorlar ben açıktan gideyim diyorum ona da izin vermiyorlar.

Ne kadar ortam çocuğu dolu ülke

Ben açıktan alımlara başvurmuyorum sadece takip ediyorum önden kaç kişi gidecek diye

turkishmonk
Kapalı
27 Kasım 2020 21:40

mülakat sabahı sinek kaydı tıraşınızı olun.

takım elbise ve kıyafetinize uygun ayakkabı giyin.

adaylar arasında mühendis sınıfı yedek subaylık yapmış olanları, savunma sanayisi tecrübesi olanları ve general torunlarını %95 alırlar.

açılan 1-2 kadro için çağırılan adaylar arasında yukarıdaki 3 şarttan birini sağlayan 3-4 kişi varsa boşuna mülakata gitmeyin.

hayırlı olsun.

27 Kasım 2020 22:19

Daha dur yeni başlıyoz topu topu 4 kurum ilan açtı daha

kasapbey, 3 yıl önce

inatla gitmiyorlar ben açıktan gideyim diyorum ona da izin vermiyorlar.

Ne kadar ortam çocuğu dolu ülke

slm08
Daire Başkanı
28 Kasım 2020 11:24

hikaye bu anlattıkların daha yeni banka mülakatından elendik sınav puanım iyidi güzel türkçe desen o da var,aile geçmişi de temiz sonuç olumsuz

clubbedtodeath, 3 yıl önce

Kpss puanına göre alsalardı mülakat olmazdı dostum. Giren herkesin şansı var, neye göre alırlar bilmiyorum, ancak torpil olacağını düşünmüyorum. Karşılarında 10 dakika konuşarak kimin daha uygun olduğunu anlayamazlar. Bence bu nedenle biraz geçmiş ve aile araştırması yaparak, biraz da mülakatta kimin daha güzel türkçe konuşabildiğine ve terbiyeli olduğuna bakarak alırlar diye düşünüyorum. Girecek arkadaşlara başarılar :)

28 Kasım 2020 11:55

Geçmiş olsun Allah kimseyi bunların mülakatına düşürmesin

slm08, 3 yıl önce

hikaye bu anlattıkların daha yeni banka mülakatından elendik sınav puanım iyidi güzel türkçe desen o da var,aile geçmişi de temiz sonuç olumsuz

Bafetimbi442
Aday Memur
28 Kasım 2020 12:13

Yedek subaylık yapmadım,savunma sanayisi tecrübem yok,general torunu değilim,takım elbise giymicem,mülakat sabahı sinek kaydı traş da olmicam ama yine de gidicem. Boş yapma
turkishmonk, 3 yıl önce

adaylar arasında mühendis sınıfı yedek subaylık yapmış olanları, savunma sanayisi tecrübesi olanları ve general torunlarını %95 alırlar.

açılan 1-2 kadro için çağırılan adaylar arasında yukarıdaki 3 şarttan birini sağlayan 3-4 kişi varsa boşuna mülakata gitmeyin.

hayırlı olsun.

28 Kasım 2020 12:17

Acılara yürüyor korkmuyosun :D

Bafetimbi442, 3 yıl önce
Yedek subaylık yapmadım,savunma sanayisi tecrübem yok,general torunu değilim,takım elbise giymicem,mülakat sabahı sinek kaydı traş da olmicam ama yine de gidicem. Boş yapma

Bafetimbi442
Aday Memur
28 Kasım 2020 12:19

Aynen öyle:D

Acılara yürüyor korkmuyosun :D

Metxyz
Aday Memur
28 Kasım 2020 13:31

mülakata girecek bayanlar olarak bizler ölelim o zaman. umarım asker çocuğu olmak gibi kişinin kendisinden bağımsız kriterlere göre değerlendirme yapmazlar.

turkishmonk, 3 yıl önce

hayırlı olsun.

28 Kasım 2020 13:38

Mülakat varsa birileri bi şekilde elencek :D

Metxyz, 3 yıl önce

mülakata girecek bayanlar olarak bizler ölelim o zaman. umarım asker çocuğu olmak gibi kişinin kendisinden bağımsız kriterlere göre değerlendirme yapmazlar.

bosotobus1
Şef
28 Kasım 2020 14:51

Bazı yorumlara gülüyorum, arkadaşlar savunma sanayi geçmişi tabiki tercih sebebi ama olmazsa olmaz değil

clubbedtodeath
Yasaklı
28 Kasım 2020 20:15

Bence böyle bir mülakata girmeye hak kazanmışken eğer takım elbisen varsa veya takım elbise almak için maddi durumun müsaitse giymeden gitmen büyük hata olur. Kimse seni takım elbise giymedin diye yargılamaz, istersen eşofmanla git ancak imkanın varken en iyi şekilde gitmezsen bence kendine karşı sorumsuzluk yapmış olursun. Neden birçok insanın girmek için çabaladığı bir yer için büyük bir şans kazanmışken kendine kötülük yapasın ki?

Bafetimbi442, 3 yıl önce

Bafetimbi442
Aday Memur
28 Kasım 2020 20:21

Haklısın değerli yorumun için teşekkür ederim. Dediklerini dikkate alıcam
clubbedtodeath, 3 yıl önce

Bence böyle bir mülakata girmeye hak kazanmışken eğer takım elbisen varsa veya takım elbise almak için maddi durumun müsaitse giymeden gitmen büyük hata olur. Kimse seni takım elbise giymedin diye yargılamaz, istersen eşofmanla git ancak imkanın varken en iyi şekilde gitmezsen bence kendine karşı sorumsuzluk yapmış olursun. Neden birçok insanın girmek için çabaladığı bir yer için büyük bir şans kazanmışken kendine kötülük yapasın ki?

Bafetimbi442
Aday Memur
28 Kasım 2020 20:23

Ahahh ne olur bul beni.
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi