Editörler : "eskiyara"Pangaea
23 Nisan 2020 14:14

Bu sefer MEBin verdiği cevabı da ekleyerek tekrar başvuru yaptım ve kendi özelimde tarafıma

yapılan haksızlıkları emrivakiyle yerime norm fazlası öğretmen görevlendirildiğini bunun yasalara aykırı olduğunu;evde eğitim hizmetleri durdurulduğundan otomatik olarak okula dönüş yapmam erektiğini ve norma fazlası öğretmeninin görevlendirilmesinin iptal edilmesi gerektiğini yazdım.,

24 Nisan 2020 13:01

Pazartesi günü 27 nisan bunlar hala bir yazı yollamış değil,,Ek dersler yapılacak

Son gelişmeler ne arkadaşlar?

albatros_d3
Aday Memur
24 Nisan 2020 17:59

Sendikalar bari bu işin peşine düşse yaa.Valla azınlığız diye bunlar..

gergul
Şef
24 Nisan 2020 19:09

Arkadaslar cimer, kamu denetçiliği... gibi unsurlardan ümidim kalmadı boş gibi geliyor bana. Uyduruk cevaplar geliyor. Geçiştiriyorlar. Bu işi yaparsa sendikalar halleder. Hangi sendikakara başvurdunuz, ve cevap geldi arkadaşlar.

gergul
Şef
24 Nisan 2020 19:15

Birde memurlar net yazarlarına mail atalım, gündeme alırlarsa belki birşeyler olur.
25 Nisan 2020 21:45

Arkadaşlar sorunlarımızı daha da açarak yeni eklemeler yaparak Cimer ve KDK ya iletelim bence Cimer den cevap gelen arkadaşlar tekrar KDK aya başvurabilir

albatros_d3
Aday Memur
25 Nisan 2020 23:04

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi bizi bağlıyor mu sizce ?

Eklenen geçici maddede şunlar kaydedildi:

"GEÇİCİ MADDE 6- (1) 2019-2020 öğretim yılında, 9'uncu maddenin birinci fıkrasının (a) bendinin (2) numaralı alt bendi ile (b) bendinin (2) numaralı alt bendi kapsamında görev yapmakta olanlar, Kovid-19 salgını nedeniyle eğitim kurumlarının tatil edildiği günlerde üzerlerinde bulunan ek ders görevlerini yapmış sayılarak karşılığında ek ders ücretinden yararlandırılır.

(2) Bu kapsamda ödeme yapılanlar, tatil edilen günlere ilişkin kendilerine telafi eğitimleri ve uzaktan eğitim faaliyetlerine ilişkin görev verilmesi halinde, bu görevleri ayrıca ek ders ücreti ödenmeksizin yerine getirmekle yükümlüdür. Bu yükümlülüklerini yerine getirmeyenlerden birinci fıkra kapsamında yapılan ödemeler geri tahsil edilir."

enukma
Şef
26 Nisan 2020 10:52

nsnss

akil21
Şef
26 Nisan 2020 11:14

Okul ek dersimi yazmamis.p.tesi dilekce verecegim

akil21
Şef
26 Nisan 2020 11:15

Acaba cb kararnamesinisenyarar mi hocam

26 Nisan 2020 15:17

Ben bu kararnamede bahsedilenlerin ücretli öğretmenler olduklarını biliyorum,Çünkü telafi eğitimi olması halinde ücretsiz çalışması kararlaştırılan onlar kadrolu öğretmenleri kapsamıyor,

26 Nisan 2020 15:20

Ek dersi yapılan başka arkadaşlar var mıdır acaba.?

26 Nisan 2020 22:08

Yetkili sendika görüşmelerin sürdüğünü ifade etti

akil21
Şef
26 Nisan 2020 23:43

Insallah sonuc akinir gec kalinmadan yarin sin gun olabilir herkes bilgileri paylassin burdanbende

Aysiima
Aday Memur
27 Nisan 2020 11:58

Ben de okula dilekçe vermiştim. Cevabi geldi. Durdurulduğu için verilmeyeceği yazılmış. Her yerde aynı cevabı alıyorum. 2 kere Cimere yazdım. Kdk'ya yazdım. Ama olumsuz. Azinliktayiz ve kimse umursamıyor malesef😔

akil21
Şef
27 Nisan 2020 12:33

Sendika halletmezsenkimse halletmez.az once mehim den de dilekce olusturdum .bakalim ne cvp verecekler sube mudurunil milli egitim mdr yrd hepsiyle gorustuk normald3 haklisiniz diyolarda killarini kimildamiyolar

gergul
Şef
27 Nisan 2020 14:51

Arkadaslar ek dersleri yaptılar mem e gönderdiler bizim okul, sendikalar oyalıyor açıkçası. Uğraşıyoruz dediler ama inandırıcı gelmedi.
27 Nisan 2020 15:05

Evde eğitim veren özel eğitim öğretmenleri ile ilgili bi haber yapıldı memurlar.net de ama bunlar ücretli öğretmenler kamu denetçiliği kurumuna başvurmuşlar

27 Nisan 2020 15:14

Diğer kamu görevli sitelerinde de yapıldı bugün tabi bu bir gelişme ancak neden sadece onların haberi yapılıyor anlamadım

akil21
Şef
27 Nisan 2020 16:02

Bugun coknugrastik husran.en sin dilekceyi okula verdik mahkeme icin elimizde bulunsun

Toplam 227 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi