Editörler : ayşegül bgm

Fadimeışık
Aday Memur
24 Ekim 2021 11:15

Arkadaşlar daha önce atamasız kapatılan yıl yok diye biliyorum. Seçime az bir süre kala böyle bir saçmalık yapılacağını zannetmiyorum. Ha az sayı verilir ya da atama bölünür belki ama illaki olacak bence.

Çiçek 3305
Aday Memur
24 Ekim 2021 11:41

Recep Akdağ ile görüşen diyetisyenlermiş. Bakanla konuşan kız gidip mesaj atmış teyit ettirmiş yalanmış paylaştılar ss le itibar etmeyin şeklinde paylaş demişler. Diyetisyenlerde konu çarpıtılmış biz öyle demedik demişler
Saglikmevzuatt, 2 yıl önce
Arkadaslar 2-3 gun once recep akdagla gorusen fizyoterapistler de bu minvalde aciklama yapmisti.Bu yuzden bu bilginin dogruluk payi yuksek bence .Herkes normal hayatina devam etsin. 1 yılımız stres icinde bos bir sekilde gecti.2.yilimiz boyle gecmesin puani sinirda olanlar ders calismaya,baska planlari olanlar uygulamaya baslasin.Herkese gecmis olsun, Ben bu atamaya olan inancimi kaybettim..

Odym.s
Aday Memur
24 Ekim 2021 12:01

Bu forumda iyi niyetli insanlar olduğu gibi bı o kadar da başkasının zor durumunu kullanıp alay edip bundan zevk alan kötü niyetli insanlar var. Bu yüzden saçma sapan şeyleri okuyup moralinizi bozmayın. Duyumlara sevinip, üzülmeyin çünkü her durumda bır yalana inanmış oluyoruz

2021saglıkatama
Aday Memur
24 Ekim 2021 12:01

Gördüm bende paylaştılar.Teyit ettirmeseler inancaz boşa umutsuzluğa kapılacaz.Ortalıkta iyi haber varsa herkes sayı veriyor şöyle onaylandı böyle onaylandı.Ses yoksa atamaya para kalmadı şöyle olmayacak böyle olmayacak Allah bizi kurtarsın
Çiçek 3305, 2 yıl önce
Recep Akdağ ile görüşen diyetisyenlermiş. Bakanla konuşan kız gidip mesaj atmış teyit ettirmiş yalanmış paylaştılar ss le itibar etmeyin şeklinde paylaş demişler. Diyetisyenlerde konu çarpıtılmış biz öyle demedik demişler

Çiçek 3305
Aday Memur
24 Ekim 2021 12:21

Amin gerçekten allah yardımcimiz olsun kafayi yememize az kaldı
2021saglıkatama, 2 yıl önce
Gördüm bende paylaştılar.Teyit ettirmeseler inancaz boşa umutsuzluğa kapılacaz.Ortalıkta iyi haber varsa herkes sayı veriyor şöyle onaylandı böyle onaylandı.Ses yoksa atamaya para kalmadı şöyle olmayacak böyle olmayacak Allah bizi kurtarsın

katipkalemi
Şube Müdürü
24 Ekim 2021 12:53

KPSS önlisans ve ortaöğtetimin erken yapılması - https://forum.memurlar.net/konu/246460
24 Ekim 2021 13:34

Bizler 11 aydır Sağlık Bakanlığından atama bekleyen bunun için çok emek vermiş çok yıpranmış bireyleriz. Sürecin başından beri bakanlıkta şu mevkideyim bu konumdayım diyerek aslı astarı olmayan iddialarla da daha çok yıprandık. Aşşağıya ek olarak eklediğin ekran fotoğrafı ile de durumun ciddiyetini size bildirmek istiyorum kendisi bakanlıkta çalıştığını iddia ederek alımla alakalı asılsız söylemlerde bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Dosya ekine ekran fotoğrafını ekleyerek seni cimere şikayet ettim. Memursan onlar seni bulur merak etme değilsen de bir daha dalga geçmeye cesaret edemezsin

Anestezitekniker00
Aday Memur
24 Ekim 2021 13:51

Eline sağlık

Kılavuzbeklerkenöldü, 2 yıl önce

Bizler 11 aydır Sağlık Bakanlığından atama bekleyen bunun için çok emek vermiş çok yıpranmış bireyleriz. Sürecin başından beri bakanlıkta şu mevkideyim bu konumdayım diyerek aslı astarı olmayan iddialarla da daha çok yıprandık. Aşşağıya ek olarak eklediğin ekran fotoğrafı ile de durumun ciddiyetini size bildirmek istiyorum kendisi bakanlıkta çalıştığını iddia ederek alımla alakalı asılsız söylemlerde bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Dosya ekine ekran fotoğrafını ekleyerek seni cimere şikayet ettim. Memursan onlar seni bulur merak etme değilsen de bir daha dalga geçmeye cesaret edemezsin

Astronaut
Yasaklı
26 Ekim 2021 00:42

Özür dilerim söylediğimden dolayı galiba haklısınız. Kendimi o tarihe göre ve tabii 2023 seçimlerine hazırlayacağım.

Astronaut, 2 yıl önce

Anneniz yaşıyor mu?

Nabiz
Memur
26 Ekim 2021 09:18

Ya bi defol git bir de sen çıktın simdi istemiyoruz abi yazmayin ya bilgi kirliligi yapmayin valla yeter bıktık sizden

guiding1
Aday Memur
26 Ekim 2021 11:41

Bir de bilgi kirliliklerin önüne geçmek için diye başlık açmışsın ya senin utanman yok mu Bir bilgi kirliliği daha ürettim biz atama bekleyenlerin ne halde olduklarını görmüyor musun ortalığı karıştırdın sana inanmak istemiyoruz sen kimsin necisin umrumuzda bile değil yazıklar olsun o beyni taşıdığınız kafatasınıza

guiding1
Aday Memur
26 Ekim 2021 11:43

Ürettin*
guiding1, 2 yıl önce
Bir de bilgi kirliliklerin önüne geçmek için diye başlık açmışsın ya senin utanman yok mu Bir bilgi kirliliği daha ürettim biz atama bekleyenlerin ne halde olduklarını görmüyor musun ortalığı karıştırdın sana inanmak istemiyoruz sen kimsin necisin umrumuzda bile değil yazıklar olsun o beyni taşıdığınız kafatasınıza

Hamzaa1
Memur
26 Ekim 2021 11:49

İyi haberi vermezler kötü haberi koşa koşa herşeyi göze ala ala verirler atama olacak olsa gelipte yazmazlar ama niyeyse kabul etsinler ki insanların üzülmesinden hoşlanıyorlar

katipkalemi
Şube Müdürü
30 Ekim 2021 00:50

KPSS önlisans ve ortaöğtetimin erken yapılması - https://forum.memurlar.net/konu/246460
08 Kasım 2021 13:23

Bu alçağı hatırladınız mı?

Buna bile inanıp moral bozanlar olmuştu. Şimdiye kadar hangi "duyum" doğru çıktı ki bu ya da 10.000 saçmalığı doğru çıksın?

hawkeye1121
Yasaklı
08 Kasım 2021 13:47

Unuturmuyuz hiç dün gibi aklımızda bi hayırlısıyla atama olsun görüşürüz o zaman bunlarla

does it important, 2 yıl önce

Bu alçağı hatırladınız mı?

Buna bile inanıp moral bozanlar olmuştu. Şimdiye kadar hangi "duyum" doğru çıktı ki bu ya da 10.000 saçmalığı doğru çıksın?

07 Aralık 2021 20:22

Önceki "15 Ocak" vakalarından sadece biri...

Baysaglikci
Aday Memur
07 Aralık 2021 20:27

Herkes haftaya derken tek bu adam 2022 yılı bütçesi ile olacak demiş adama saygım arttı karalayan laf atanların önümüzdeki toplanmanın hemen peşine klavuz yayınlanır gibi diyenlerin mesela sen gibi ne kadar boş yaptığını gördüm iyiki hortlattın konuyu

Önceki "15 Ocak" vakalarından sadece biri...

07 Aralık 2021 20:28

hoşt

Baysaglikci, 2 yıl önce

Herkes haftaya derken tek bu adam 2022 yılı bütçesi ile olacak demiş adama saygım arttı karalayan laf atanların önümüzdeki toplanmanın hemen peşine klavuz yayınlanır gibi diyenlerin mesela sen gibi ne kadar boş yaptığını gördüm iyiki hortlattın konuyu

Baysaglikci
Aday Memur
07 Aralık 2021 20:34

Ahahaha :)

hoşt

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi