Editörler : E.Kayı Han
07 Aralık 2017 14:04

Teşekkür mesajı

Kardeşlerim; "ayayorgi, Meltem Çevik, cemil1905, erenass, Okan gözgöz" başta olmak üzere,

"Dr.Root, Teknisyen., yakup0264, dişçi47, hatays, cansucansum, fztemek, ebe(4/b)54, memursanayi, korbey, ÖzgürNihat, medico61, miraybahar, Aslennn, Leonn07, bilmuhburak, VİLDANADEM, luseranus, dfnftm, Cenom, lampardddd, Hakç, Pinar776, Tywin, Sekoİnşmüh, erdogan@zm, tskrtr, abdn19, kartal2507, fzt.okan, fizyoerdogan, asyakooo, dlckmk"

Arkadaşlarıma bu ve diğer platformlarda hep birlikte verdiğimiz mücadeleye ilişkin şahsım adına çok teşekkür ederim. Desteğinizi ömrüm boyunca unutmayacağım. Burada adına değinemediğim diğer platformlardan tanıdığımız arkadaşlarada ayrıca teşekkür ederim.

Mücadelemizi en gür ve güçlü ses olarak sürdürebilecek çoğunluğa sahip olmamıza karşın, maalesef ki kalabalıklar içinde her daim Kısık Sesler olarak kaldık. Ancak tabi ki, Kısılan o seslerimizin korkudan, umursamazlıktan, riyakarlıktan değil de, aksine doğruları söylemek adına avaz avaz bağırmaktan kısıldığının verdiği gönül rahatlığı içerisindeyiz. Gönül isterdi ki bütün meslektaşlarımız aynı vicdan muhasebesini yapabilsinler, lakin dünya hayatı her insan bir olmuyor işte. Şahım adına ben, siz değerli arkadaşlarımdan razıyım Yüce Rabbimde hepinizden Razı olsun.

Üzülmeyin arkadaşlarım.!!! Bugün belki hakkımız olanı alamadık, ama hiç bir vakit mücadeleden de kaçmadık, sorumluluğumuzu yerine getirdik. Hiç şüphe yok ki Allah'ın Adalet terazisinden de birgün hepimiz geçeceğiz ve biliyoruz ki o gün hakkımız olanı zaten alacağız. Umarım Yüce Rabbim hepimizi Adalet nasibini bu dünyada da tadanlardan eylesin.

Varsa hakkım, siz değerli arkadaşlarıma sonuna kadar helal olsun, Emeğiniz çok Lütfen sizde hakkınızı helal edin. Allaha emanet olun. Allah'ın var olduğu yerde gam ve kedere yer olmadığını da unutmayın..

Saygılarımla..

kocoglu37
Kapalı
07 Aralık 2017 14:15

-Çok güzel konuşmuşşun kardeşim ağzına sağlık.....

-Ama burda görüyoruzki 4bli çalışan kendi hakkını aramıyor arayamıyor nedennnn çunku korkuyor başlık açıyorsun 1000 okuma ama yorum yapan 3 kişi malesef bizlere müstehatır kadro verılmemesı

-Biz memurlar nete dıyoruzkı neden haberımızı yapmıyorsun ama demeye hakkımız varmı çunku bızım kendı arkadaslarımız okumakla yetınırken memerlar.net neden paylaşşınkı mıllet halınden memnun durumda görülüyor.

-anket yapıyorsun goruntulenme bınlerce katılan 5 kısı (Korkunun ecele faydası yok haklıysan hakkını aramasını bılmıyorlar)

-SON OLARAK okul müdürümün bir lafı vardı (Bir kişinin karşısında eğilmeyin kırılın kopun haklıysan eğilme derdi)

SAYGILAR

erenass
Şef
07 Aralık 2017 14:21

kardeşim biz de sana teşekkür ederiz.

4bli olarak çalışmaktayım.

benim çalıştığım kurum kendi memleketimde.

eşim ev hanımı o da kendi memleketimde tayinle işim yok işle ilgili hiç bir problemim yok yani işçide olsam 4a lıda olsam 4bli de olsam 4c li de olsam benim tuzum kuru

ama

bakıyorum haksızlık karşısında sessiz kalmak yada bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersek o yılan büyür gün gelir bizide yutar bu bilince sahip bir insanım.

4b li arkadaşlara da demek istediğim emin olun toplam uğraşan kişi sayısı 100 kişi yi bulmaz bu da aşikar bir sonuç umarım artık seslerini duyurmak adına birazda olsa ellerini taşın altına koyarlar çünkü bu 100 kişi gerçekten yorulmaya başladı kendileri çalıyor kendileri oynuyor hesabına döndü inşallah sonuçlanır herkes ailesine eşine çocuğuna kavuşur bende inanın sizin adınızı çok mutlu olurum

hepinizden allah razı olsun.

fztemek
Şef
07 Aralık 2017 14:55

çok güzel bir yazı olmuş kardeşim yüreğine sağlık.

cemil1905
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 15:21

Ağzına sağlık kardeşim. Bu mücadeleden vazgeçmek yok. Sonuna kadar desteğe devam edeceğiz. O kadroyu alacağımız güne kadar.

Şubat ayında askere gidiyorum eğer orada telefon kullanabilirsem yine desteğe devam. Umarım askerden geldiğimde haklı mücadelemizi kazanmış oluruz ve bende kadrolu memur olarak işe başlarım.

Teknisyen2089
Genel Müdür
07 Aralık 2017 17:52

Amin kardeşim şartlar ne getirirse getirsin her daim bu bilinçte olmalı öyle de hareket etmeliyiz.

erenass, 6 yıl önce

eşim ev hanımı o da kendi memleketimde tayinle işim yok işle ilgili hiç bir problemim yok yani işçide olsam 4a lıda olsam 4bli de olsam 4c li de olsam benim tuzum kuru

ama

bakıyorum haksızlık karşısında sessiz kalmak yada bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersek o yılan büyür gün gelir bizide yutar bu bilince sahip bir insanım.

4b li arkadaşlara da demek istediğim emin olun toplam uğraşan kişi sayısı 100 kişi yi bulmaz bu da aşikar bir sonuç umarım artık seslerini duyurmak adına birazda olsa ellerini taşın altına koyarlar çünkü bu 100 kişi gerçekten yorulmaya başladı kendileri çalıyor kendileri oynuyor hesabına döndü inşallah sonuçlanır herkes ailesine eşine çocuğuna kavuşur bende inanın sizin adınızı çok mutlu olurum

Teknisyen2089
Genel Müdür
07 Aralık 2017 17:53

Teşekkür ederim kardeşim. Herşey için.

fztemek, 6 yıl önce

çok güzel bir yazı olmuş kardeşim yüreğine sağlık.

Teknisyen2089
Genel Müdür
07 Aralık 2017 17:58

Kardeşim benim :) bende nasip olur ise şubatta askerim ve kafamda inşallah telefon kullanmama engel olmaz da mücadeleme devam ederim düşüncesi var. Seninde aynı düşünce de olduğunu hissettiğim için teşekkür etme gereksinimi duydum zaten. Biz hep böyle olalım gerisi Allah'ın nasibi. Allah Vatan borcunu da sağ sağlim ödemeyi nasip etsin tertibim :)

cemil1905, 6 yıl önce

Ağzına sağlık kardeşim. Bu mücadeleden vazgeçmek yok. Sonuna kadar desteğe devam edeceğiz. O kadroyu alacağımız güne kadar.

Şubat ayında askere gidiyorum eğer orada telefon kullanabilirsem yine desteğe devam. Umarım askerden geldiğimde haklı mücadelemizi kazanmış oluruz ve bende kadrolu memur olarak işe başlarım.

AGa3535
Aday Memur
07 Aralık 2017 19:29

Emeklerinize sağlık. İnşAllah taleplerimizi dillendirenler çoğalacaktır.

ayayorgi
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 19:54

Sevgili kardeşim,bikac gundur cok motivasyonum düştü cok mutsuzdum gercekten cok emekler verdik hepberaber.bende sizleri hic unutmayacağım emin olun ve hatta gecen gun dusundum ki bu kardeslerimizle hic bagimiz kopmasa keske.hepimiz ayni teknedeyiz ekmek teknemizi batirmaya calisiyorlar bunca emegimizi heba edecekmiyiz hayir,savasa bir son mu kesinlikle hayir.bizler sustukca emek hirsizlarinin sesi gur cikacak biz susmayacagiz hakkimiz olan kadromuzu alana kadar savas devam edecek.beni geri dondurdun cok tsk ediyorum sana kardesim.bu arada veda eder gibi konusmusun alayi gelse bizi susturamiyacak.hakli mucadelemize yilmadan devam edecegiz.

ayayorgi
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 20:03

Bunu daha once de dedim kadromuzu aldigimiz gun memurlar netten istifa edecegim,tarafsiz olmayan bir memur sitesi vurdumduymaz binlerce 4bli.sorarim sana teknisyen2089 kardesim okuyan 60 bin yazan 300 kisi ulan klavye delikanlisi 1 dk ni almaz yaz geberirmisin.bu adamlar yorum sayisina bakiyor anlatamadık derdimizi.biz kendimize sahip cikmiyoz ki kim bizim elimizden tutsun baskasi

Saglicakla kal

ayayorgi
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 20:05

Senin allahina kurban kardesim.guzel yurekli temiz kalpli kardesim.allah gonlune gore versin

erenass, 6 yıl önce

ama

Teknisyen2089
Genel Müdür
07 Aralık 2017 20:46

Eyvallah güzel yürekli kardeşim. Allah'ın var olduğu, Canımızın da sağ olduğu dünyada Umudumuz hiç bir zaman tükenmeyecektir. Hiç bir yere gitmiyorum Veda falan yok güzel kardeşim Vefa var. Sen ve senin gibi bir kaç kişi var olduğu sürece bitmeyecek de..!!!!

ayayorgi, 6 yıl önce

Sevgili kardeşim,bikac gundur cok motivasyonum düştü cok mutsuzdum gercekten cok emekler verdik hepberaber.bende sizleri hic unutmayacağım emin olun ve hatta gecen gun dusundum ki bu kardeslerimizle hic bagimiz kopmasa keske.hepimiz ayni teknedeyiz ekmek teknemizi batirmaya calisiyorlar bunca emegimizi heba edecekmiyiz hayir,savasa bir son mu kesinlikle hayir.bizler sustukca emek hirsizlarinin sesi gur cikacak biz susmayacagiz hakkimiz olan kadromuzu alana kadar savas devam edecek.beni geri dondurdun cok tsk ediyorum sana kardesim.bu arada veda eder gibi konusmusun alayi gelse bizi susturamiyacak.hakli mucadelemize yilmadan devam edecegiz.

Meltem çevik
Kapalı
07 Aralık 2017 20:52

Asıl ben şahsım adına çok teşekkür ederim,orda tek bir güncel kelimesi bile yalnız olmadığımı hissettiriyordu.fakat bundan sonraki süreçte sizin kadar azimli olamıycam,moral motivasyon sıfır..

Meltem çevik
Kapalı
07 Aralık 2017 20:55

Herkesin,emek verenlerin yolu da bahtıda açık olsun..

Teknisyen2089
Genel Müdür
07 Aralık 2017 21:10

Ben Şahidim verdiğiniz mücadeleye. Siz nasıl mutlu olacaksanız öyle davranın. Üzülmeyin umutsuzluğa kapılmayın şahsım adına başka istediğim bir şey yok sizden. Yeter ki insanlar sizin binde biriniz kadar vicdanlı olsunlar.

Meltem çevik, 6 yıl önce

Asıl ben şahsım adına çok teşekkür ederim,orda tek bir güncel kelimesi bile yalnız olmadığımı hissettiriyordu.fakat bundan sonraki süreçte sizin kadar azimli olamıycam,moral motivasyon sıfır..

losdiablos
Şef
07 Aralık 2017 21:34

Eyvallah üstad. Yılmadan devam etmeliyiz hiçbirşey kaybetmedik önümüzde 2019 mart ve kasım ayları var. Herşey güzel olacak. Bende belediyede çalışıyorum sözleşmeli olarak ağzımızı açamıyoruz aralık ayı geldiğinde bindikçe biniyorlar üstümüze bu emek sömürücüleri. Bundan sonra dahada çoğalarak sesimizi duyuracağız inşallah

07 Aralık 2017 23:17

Bir topluluk kurup bir fon oluşturup istediğimiz yere hemen hemen her gün haber yaptırabilirdik. Sendikalar yıllardır bizleri kullanıyor, 4 B adı altında kendimiz sendika kurabilirdik veya her dediğimizi yaptıracak bu işe baş tutacak sendikaları peşimizden koşturan bi oluşum yapabilirdik. Diyelim ki 30 bin 4 b li sendikalardan çekilip tek bir toplulukta buluşabilseydi ne yapamazdık. Belki yöntemimiz yanlıştı.

yakup0264
Kapalı
08 Aralık 2017 00:11

Degerli kardeşlerim yazı çok güzel icten samimi ve dertli bir sekilde yazilmis degerli teknisyenhocama çok teşekkür ederim.

Bence artık birşey değişmez hersey icin geç kalındı teknisyen kardeşim durum tesbitini çok iyiyapmis bu benim bu platformda son yazım ve üyeliğimi iptal ediyorum. bu saatten sonra ancak kalblere hükmeden ve ol deyince olduran gönülleri dolduran rabbim ne zaman dilerse o zaman bizde yer değiştirme hakkına sahip oluruz. Kalın sağlıcakla

Hakç
Daire Başkanı
08 Aralık 2017 00:30

Teşekkürler kıymetli duşuncelerınız ve bu hususta gösterdiğiniz emek ve cabalar için. İnşallah 4blı olarak eşimizden yavrumuzdan ayrı oluşumuz bizim mücadele azmimizi daha da arttırır e Rabbimin izniyle hak ederek girdiğimiz bu görevde 4a kadrosuna en yakın zamanda kavusuruz. Yılmak yok ümitsizliğe düşmek yok. Er gec kadroyu alacaz ozlük haklarına kavuşacağız. Esas olan biz mücadele etmeden kadromuzun gelmesi 4a 4b kadro ayrımı olmaması ama siyasiler bunu idrak etmiyorlar yazık ki

Teknisyen2089
Genel Müdür
08 Aralık 2017 00:59

Verdiğin emekler için tekrar teşekkür ederim kardeşim. Ne kadar çabaladığına üstüne düşeni fazlası ile yaptığına şahidim. İnsanlar kıllarını kıpırdatmaz iken senden daha fazlasını istemeye, beklemeye yüzüm de yok zaten. Şahsım adıma ben senden razıyım Allah da razı olsun inşallah. Herşey gönlünce gönlümüzce olsun.

yakup0264, 6 yıl önce

Degerli kardeşlerim yazı çok güzel icten samimi ve dertli bir sekilde yazilmis degerli teknisyenhocama çok teşekkür ederim.

Bence artık birşey değişmez hersey icin geç kalındı teknisyen kardeşim durum tesbitini çok iyiyapmis bu benim bu platformda son yazım ve üyeliğimi iptal ediyorum. bu saatten sonra ancak kalblere hükmeden ve ol deyince olduran gönülleri dolduran rabbim ne zaman dilerse o zaman bizde yer değiştirme hakkına sahip oluruz. Kalın sağlıcakla

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi