Editörler : ayşegül bgm

demansop
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:41

Birhemşirehanım'ın yan hesabı hesap açıp ortalığı böyle trollüyor bu iki hesabı engelleyin geçin kafanız daha rahat olur

van bulut, 1 yıl önce

Onurcum yemezler, valla yemezler ya...

İşine bak hadi yapamadın bu trollüğü, bırak git...

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:44

Allah sana akıl fikir versin üşenmedim profiline girip yazdığın tüm konulara baktım gerçekten allah sana şifa versin hastalıklı bir ruh haline sahipsin benim seninle uğraşacak vaktim yok kendin çal kendin oyna.hastanadeki çalışma arkadaşlarına allah sabır versin

van bulut, 1 yıl önce

Onurcum yemezler, valla yemezler ya...

İşine bak hadi yapamadın bu trollüğü, bırak git...

demansop
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:51

Birhemşirehanım ve van bulut aynı hesap gördüğünüz yerde bu iki troll'ü engelleyin.uğraşmanıza değmez.

Bigbrotherm, 1 yıl önce

Allah sana akıl fikir versin üşenmedim profiline girip yazdığın tüm konulara baktım gerçekten allah sana şifa versin hastalıklı bir ruh haline sahipsin benim seninle uğraşacak vaktim yok kendin çal kendin oyna.hastanadeki çalışma arkadaşlarına allah sabır versin

08 Şubat 2023 15:19

Arkadaşlar iyice çocuk yuvasına çevirdiniz. Ne tartışılacak bir zamandayiz ne de tartışmanın yeri burası. Kendinize gelin. Bokunu çıkarmayın...
08 Şubat 2023 16:35

Demansop musun nesin ama yan hesaplar açarak kendi kendini savunan sensin. Kendini başkalarının üzerinden anlatma burda. Yan hesap olmadığım burdaki daha önceki yorumlarıma bakılınca bile anlaşılır. Ben sadece bir konudaki fikrimi söyledim ve bunu da ilerde göreceğiz. Her sayfada trollük yapıyorsun. Deprem konusunu bile çarpıtarak insanları suçlayıp olmadık şeylerle itham ediyorsun. Senin gibi birinin beni engellemesi benim için kayıp değil hatta bana iyilik etmiş olursun .

08 Şubat 2023 16:40

Editör yok mu Allah aşkına şu forumda ya küfürler falan... iyice anaokuluna döndü forum.

demansop
Aday Memur
08 Şubat 2023 16:45

Evet evet inandım.bıkmadın yan hesap açıp ortalığı velveley vermekten.insanlar ölüyor 8500 tane ölü var biraz saygın olsun bu konuda bari düşüncesiz yorumlar yapma.atanamayan kişilerle depremden ölenleri nasıl bir tutabilirsiniz aklım almıyor.one bulut bildiğimiz yan hesabın daha başka kaç tane yan hesabın var allah bilir.

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Demansop musun nesin ama yan hesaplar açarak kendi kendini savunan sensin. Kendini başkalarının üzerinden anlatma burda. Yan hesap olmadığım burdaki daha önceki yorumlarıma bakılınca bile anlaşılır. Ben sadece bir konudaki fikrimi söyledim ve bunu da ilerde göreceğiz. Her sayfada trollük yapıyorsun. Deprem konusunu bile çarpıtarak insanları suçlayıp olmadık şeylerle itham ediyorsun. Senin gibi birinin beni engellemesi benim için kayıp değil hatta bana iyilik etmiş olursun .

demansop
Aday Memur
08 Şubat 2023 16:47

Deprem konusunu çarpıtmadım ki hayal alemindesin galiba sadece senin yan hesabının one bulut olduğunu ve troll olduğunu söyledim

demansop
Aday Memur
08 Şubat 2023 16:49

Allahım ya işsiz gerçekten van bulut diye yan hesabıyla sürekli kendini desteklemiş eski mesajlarında:))).

08 Şubat 2023 19:34

Seni kendi haline bırakıyorum.

Kartal9206
Şef
08 Şubat 2023 20:02

Bu nedir ya derdiniz ne sizin deprem felaketi olmuş millet ne derdinde siz ne derdindesiniz. Hadi atama konuları için buraya girdiniz eyvallah onunla ilgilide konuşmuyorsunuz boş boş muhabbetler gidin başka yerde yapın boş muhabbetleri

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 20:21

Allah sana akıl fikir versin ne biçim insansın.depremden ölenlerle atanamayan insanları aynı tutmuşsun.bir de depremi bırak atanamayıp açlıktan ölen insanlar var demişsin.ben size tepki gösterince suçlu mu oluyorum.sen gerçekten delirmişsin.umarım sen gibi kirli düşünceye sahip insanlar atanmazlar.üşenmiyosun yan hesaplarla benim laflarımı yanlış lanse ediyorsun seni Allah'a havale ediyorum.

Anesteziiiiy
Aday Memur
09 Şubat 2023 01:04

Öncelikle hepimizin başı sağolsun. Atama konusuna gelirsek bence atama süreci hızlanabilir sağlıkçıya ihtiyaç duyuyor olabilirler.

jkrplc
Aday Memur
09 Şubat 2023 09:36

Kardeşim insallah bu depremi yaşamazsın çok büyük konuşmuşsun pazarcik ta yaşıyorum eşimde bende memurum.insallah yaşamazsın .Eğerki atanıpta bu böyle deprem yaşarsan anlarsın o zaman.
nur yüzlü sedye, 1 yıl önce

Maalesef etkiler. Keşke göçük altında kalıp ölseydim gerçekten. Senelerce mezun ol kpss çalış atama bekle derken her gün azar azar öldüm zaten. Sabırla ikinci alımı beklerken deprem oldu. Yani Fahrettin Koca senin de alacağın olsun aylarca oynadın bizimle. Gerçekten kendimi artık bir binadan atasım var ama bu kadar seneye emeğime kıyamıyorum.

nur yüzlü sedye
Aday Memur
09 Şubat 2023 13:07

Eşin de sen de memurmuşsun. Küçücük bir ilçe için çok güzel bir geliriniz varmış, işin belli saatin belli. Sen de beni anlamazsın kardeşim. Benim her gün yaşadığım depremi de senanlamazsın. Uzatmaya hiç gerek yok.

jkrplc, 1 yıl önce
Kardeşim insallah bu depremi yaşamazsın çok büyük konuşmuşsun pazarcik ta yaşıyorum eşimde bende memurum.insallah yaşamazsın .Eğerki atanıpta bu böyle deprem yaşarsan anlarsın o zaman.

van bulut
Aday Memur
09 Şubat 2023 13:19

Umarım sağlıkçı değilsindir ve bu yorumu yapıyorsundur. Eğer sağlıkçıysan vah ülkenin haline...

jkrplc, 1 yıl önce

Kartal9206
Şef
09 Şubat 2023 13:30

Atama falan olmaz artık arkadaşlar. Yıkım çok büyük bütğn olanaklar oraya çevrilmiş durumda binlerce ölü yaralı var epey zaman geçer bunu atlatmamız için. En iyisi kendimize başka iş bulmak

Con clucky
Aday Memur
09 Şubat 2023 13:35

Hocam bu trollere bakma van bulut,nur yüzlü sedye falan aynı hesaplar.ıq yoksunu malın biri üşenmeden her hesabıyla böyle yorumlar yapıyor.gerekli yerlere cimere falan şikayet edin.

jkrplc, 1 yıl önce

Kartal9206
Şef
09 Şubat 2023 13:51

Konumuz ne yapılan yorumlar ne. Ne alaka? Konu 2.alım.(deprem ayrı üzüyor atama olmayacak o ayrı üzüyor)

Anesteziiiiy
Aday Memur
09 Şubat 2023 14:00

Üniversite hastanelerine başvurmalımıyız?
Kartal9206, 1 yıl önce

Konumuz ne yapılan yorumlar ne. Ne alaka? Konu 2.alım.(deprem ayrı üzüyor atama olmayacak o ayrı üzüyor)

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi