Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Ağustos 2022 10:01

Eşi sağlıkçı tayinciler
Eşim sağlıkçı iller arası tayini çıktı. Ama benim aile mazeretine bağlı tayine başvuru yapabilmem için çkys sistemine atama sonucunun erken yansıması gerekiyor. Bu durumdaki arkadaşlar var mı. Ulaşabildiğiniz kimseler veya çkys ye ne zaman düşeceği ile ilgili bilgi

Ahmet Tüzüner
Aday Memur
07 Ağustos 2022 10:54

Sağlıkçılarda bu sıkıntı var ne zaman düşer belli olmuyor, o yüzden önce ben yaptım il dışı sonra eş durumu verecek sağlıkçı eşim. Ama geçen yıl eşim eş durumu yaptığında 4 günde düşmüştü

harunmat7
Aday Memur
07 Ağustos 2022 11:00

İl dışına başvurdum bana gelmedi. Bu hafta içerisinde düşmezse eş durumuna da basvuru yapamayacam. İki taraflı sıkıntı
Ahmet Tüzüner, 2 yıl önce
Sağlıkçılarda bu sıkıntı var ne zaman düşer belli olmuyor, o yüzden önce ben yaptım il dışı sonra eş durumu verecek sağlıkçı eşim. Ama geçen yıl eşim eş durumu yaptığında 4 günde düşmüştü

salihkul84
Aday Memur
07 Ağustos 2022 15:01

Benim eşim de sağlıkçı. Zimmet sorgulama sayfası sayemde tıklanma rekoru kıracak neredeyse. Salı günü akşama kadar da ÇKYS'ye düşmezse 500 km yol gidip bakanlıktan elden atama yazısı almaya çalışacağım.

salihkul84
Aday Memur
07 Ağustos 2022 15:03

"Şu personelimiz şu tarihte yapılan iller arasi yer değiştirme kurasıyla şuraya atanmıştır" şeklinde bir yazı işimizi görecek ama bakalım bunun için kaç kapı dolaşacağız ve daha önemlisi sonunda alabilecek miyiz?

harunmat7
Aday Memur
07 Ağustos 2022 15:25

Çkys sistemine düşmeden o belgeyi veremiyorlar hocam. Çkys sistemine de ne zaman düşeceğini kimse bilmiyor. Yetismezse aile mazeretine boş yere ceza alıp gitmeyecek eşim, hem hastane zor durumda kalacak hem hasta hem de biz.
salihkul84, 2 yıl önce

"Şu personelimiz şu tarihte yapılan iller arasi yer değiştirme kurasıyla şuraya atanmıştır" şeklinde bir yazı işimizi görecek ama bakalım bunun için kaç kapı dolaşacağız ve daha önemlisi sonunda alabilecek miyiz?

salihkul84
Aday Memur
07 Ağustos 2022 16:30

Hastane veremez Hocam ama bakanlıktan alabileceğimizi ümit ediyorum.

harunmat7, 2 yıl önce
Çkys sistemine düşmeden o belgeyi veremiyorlar hocam. Çkys sistemine de ne zaman düşeceğini kimse bilmiyor. Yetismezse aile mazeretine boş yere ceza alıp gitmeyecek eşim, hem hastane zor durumda kalacak hem hasta hem de biz.

salihkul84
Aday Memur
07 Ağustos 2022 16:34

Bakanlık sicil birimiyle görüştüm. Kura birimi atama dairesine gönderiyormuş, orada branşlara göre ayrılıp inceleme yapıldıktan sonra imzaya gidiyormuş. İmzadan sonra tebligat birimi tarafından sisteme işleyecekmiş. O zaman ÇKYS'de görünecekmiş. Yanı direk bakanlıkta atama dairesine gidince elden bir yazı alabileceğimizi düşünüyorum.

harunmat7
Aday Memur
07 Ağustos 2022 16:42

Umarım bu kadar strese ve bu kadar km yolları gitmemize gerek kalmadan bu hafta içi sisteme düşer de rahatlarız.
salihkul84, 2 yıl önce

Bakanlık sicil birimiyle görüştüm. Kura birimi atama dairesine gönderiyormuş, orada branşlara göre ayrılıp inceleme yapıldıktan sonra imzaya gidiyormuş. İmzadan sonra tebligat birimi tarafından sisteme işleyecekmiş. O zaman ÇKYS'de görünecekmiş. Yanı direk bakanlıkta atama dairesine gidince elden bir yazı alabileceğimizi düşünüyorum.

Kaya51
Aday Memur
03 Aralık 2022 14:49

Kıymetli hocalarım merhaba. Forumda bu tarz soruları araştırırken buraya denk geldim. Ben sağlıkçıyım eğitim tayini ile tayin isteyeceğim. Benim tayin sonucum çkysye düşünce eşim eş durumu tayini isteyebiliyor mu şimdi. Yani yeni yerde başlayış yapmama gerek var mı yok mu? Sizin durum ne oldu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Thalesemre
Genel Müdür
04 Aralık 2022 19:16

Sağlıkçılarda tayin daha kolay diye biliyorum.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi