Editörler : Pangaea

Roket61
Aday Memur
10 Şubat 2020 12:53

bir arkadaşım bana 90 puanla (inşaat müh) son atamada atanırsın demişti galiba öyle olacak inşaAllah

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Şubat 2020 13:26

2018'de atıyorum 90 puan yaptık

2019'da ise belki yükseltirim diyerekten girdik ama 85 yaptık

Son girdiğimiz sınav mı geçerli olur yoksa yüksek puanlı olan mı?

prtn
Şef
10 Şubat 2020 13:34

Açıktan alımlarda her iki sınav da ilana alınır zaten yüksek olanı seçersiniz merkezi atamada da sadece çift yılların puanı kullanılıyor.

EdaÇentikli, 4 yıl önce

2018'de atıyorum 90 puan yaptık

2019'da ise belki yükseltirim diyerekten girdik ama 85 yaptık

Son girdiğimiz sınav mı geçerli olur yoksa yüksek puanlı olan mı?

okanayşe42
Aday Memur
12 Şubat 2020 11:47

AMMA FELAKET TELLALISIN. '' YAŞAMA ÖL DİYORSUN' ALMAYAYIM BEN. SEN KENDİN DENE

ekonomi.çoh.eyi, 4 yıl önce

Memur olamadım diye çok üzülmeyin gençler,ülke ekonomisi adım adım çöküşe gidiyor zaten,uzun seneler de bu çöküşten çıkamayacak.

Ekonomik kriz sadece bizdeki zaaflardan kaynaklanmıyor.Dünya ekonomisi de gitgide bozuluyor zaten, özellikle Çin ve Avrupa ülkeleri eskisi gibi büyüyemiyorlar.

Birkaç sene sonra memur maaşlarını bile ödemekte zorlanacak bu devlet, sözleşmeli memurların birçoğuna da güle denecek.Ekonomik çöküşte en fazla memurlardan fedakarlık beklenecek ve maaşları adeta yerinde sayacak.Erdogan memurlara karşı çok fazla antipatisi olan biri zaten.Ortalama bir memurun alım gücü çok düşecek yani.

Ekonomik krizden en kârlı çıkacak yerler ucuzluk marketleri olacak.Millet fakirleştikçe daha fazla bu marketlerden alışveriş yapacak.Tabi ilerde bazı yerlerde bu marketleri yağmalamaya çalışanlar da olacak.

Hepinize tavsiyem asgarî ücretli de olsa bu Bim,A101,Şiok gibi marketlere girin,en azından uzun seneler işinizden gücünüzden olmazsınız.Hem ailenizin yanında kalarak masraflarınızı da azaltmış olursunuz.Tabi evlenip kendi düzeninizi kuramayacaksınız belki ama Suriye gibi olacağı belli olan bir ülkede evlenmek ve çocuk sahibi o lmak çok büyük bir hata olur zaten.

emre şahin
Memur
14 Şubat 2020 14:43

hadi Allah aşkına çıksın bi kurum ilana yeter artık

14 Şubat 2020 15:22

bölümüm çeko puanım: 80.60 sıralamam: 350.atanma şansım var mı

seldayu
Aday Memur
14 Şubat 2020 18:36

Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: https://chat.whatsapp.com/G5eQqHnaMx300pNmYjPhKd

seldayu
Aday Memur
14 Şubat 2020 18:38

Arkadaşlar whatsap grubumuz var katılım sağlayın kadro talepleri için etkinlik yapıyoruz

Yelidbey
Şef
18 Şubat 2020 00:49

Herhangi bir duyum alan var mı

Yelidbey
Şef
25 Şubat 2020 08:36

Ya arkadaşlar Kpss Sağlık başlığı var lütfen oraya bir girin adamlar o kadar istekli ki 50k daha istiyorlar ve bunun içinde 80bin twit atmışlar. Konu iç yazısı yüksek puanlı sağlıkçılar atanamadı.. Allah aşkına neden biz birlikte hareket etmiyoruz.. Ya herkes hayatından o kadar memnun ki herif 85 puan almış atanacağı atanamayacağı belli değil yatıyor sağlıkcı 65 puan almış "yüksek puanlı sağlıkçılar atanamıyor" diyor. Bilmiyorum ama şurda sınava 5 aydan bile az süre kaldı şimdi ağlamazsan zaten atanan kişi sayısı az birde yeni gelecek olanlar seneye 93. 94 alanlar bu yazdığımı yazarlar. Sağlıkçılarda artık "hemşireliği kazanana devlet memurluğu maaşı bağlansın" der

Duygu1991
Aday Memur
25 Şubat 2020 10:14

Kesinlikle katılıyorum arkadaşlar neler yapabiliriz bilmiyorum ama destek olalım birbirimize ne yapmak gerekiyorsa yapalım
Yelidbey, 4 yıl önce
Ya arkadaşlar Kpss Sağlık başlığı var lütfen oraya bir girin adamlar o kadar istekli ki 50k daha istiyorlar ve bunun içinde 80bin twit atmışlar. Konu iç yazısı yüksek puanlı sağlıkçılar atanamadı.. Allah aşkına neden biz birlikte hareket etmiyoruz.. Ya herkes hayatından o kadar memnun ki herif 85 puan almış atanacağı atanamayacağı belli değil yatıyor sağlıkcı 65 puan almış "yüksek puanlı sağlıkçılar atanamıyor" diyor. Bilmiyorum ama şurda sınava 5 aydan bile az süre kaldı şimdi ağlamazsan zaten atanan kişi sayısı az birde yeni gelecek olanlar seneye 93. 94 alanlar bu yazdığımı yazarlar. Sağlıkçılarda artık "hemşireliği kazanana devlet memurluğu maaşı bağlansın" der

kartal14789
Aday Memur
25 Şubat 2020 10:21

+++

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi