Editörler : ayşegül bgm
19 Mayıs 2020 02:44

E insaffff....
Daha ne alinacak arkadaslar. kpssde adini soyadini yazani alacak konuma geldi saglik atamalari. Hala bi alim daha olacak mi bi alim daha olacakmi gibi sorular. bu sisen kadroyla 2 yil daha alim olmaz. Isin acikcasi bu . biraz gayret edip 60 - 70 bandina cikan herkes zaten atandi. e bunun altida hic memuriyeti dusunmesin zaten. tabi bu sozum bolumune hic sayi verilmeyen veya komik rakamlarla alimi yapilan bolum mezunu arkadaslari kapsamiyor. 40 - 50 puanla atanma hayali olanlar biraz calisirsa 2-3 sene sonraki alima artik...

Ebrudiyebiri
Aday Memur
19 Mayıs 2020 05:54

Bu sizi neden bu kadar geriyor neden bu kadar alakalısınız? Kızgınlığınız bu saldırganlaşmanınsebebi nedir? Herkes Sağlık Bakanlığı tarafından talep edilen kadrosuna HAKKIYLA yerleşti yerleşecekte inşallah. Sağlık bu. Hala daha ihtiyaç var ve tabikide alımlar devam edecektir. Puanın bir önemi yok önemli olan ihtiyaç. Puana gelecek olursak sınırda kalıp atanamayan, şehir değişimi yapamadığı için atanamayan birçok arkadaş var ve umarım birkaç gün içinde açılır ve onlarda yerleşirler. Bu kadar kötü olmayın. Başkaları hakkında iyi dileklerimiz olsun. Böyle kıskançlıklarla çevreye negatif enerji yaymak dışında bir şey yapmış olmuyorsunuz. O çark bir şekilde sizden asla etkilenmeden dönmeye devam edecek.

Yalcin99
Aday Memur
19 Mayıs 2020 06:17

Alımları nereden takip ediyorsunuz

ogzhn123
Kapalı
19 Mayıs 2020 14:09

yazık kafana inşallah sende atanamazsın böyle parlak beyinler devlet memurluğunda heba olmasın

Zkry51
Şef
19 Mayıs 2020 14:14

ben atandim arkadasim merak etme
ogzhn123, 4 yıl önce

yazık kafana inşallah sende atanamazsın böyle parlak beyinler devlet memurluğunda heba olmasın

ogzhn123
Kapalı
19 Mayıs 2020 14:23

sana giren çıkan ne ozaman 2016 da 55 lerle aldılar 2018 de 60 larla aldılar şimdi insanlar atama bekliyorsa sanane 40 bin öğretmen atarken 18bin sağlıkçı atadılar insanların psikolojisi zaten bozuk bide burda boş boş yorum yapıp iyice sinirlendirme...

Zkry51, 4 yıl önce
ben atandim arkadasim merak etme

civanımcivan
Aday Memur
19 Mayıs 2020 14:36

Bu başlığı açan puanı bile olmayan, tercih vermeye hakkı bile olmayan ergen arkadaş sen bu beyinle inşallah hakketiğini alır ondan sonra atanırsın. Yaşını emeğini vermiş binlerce insan var elbette atama ister sende dingil dingil konuşacağına zamanını değerlendir dersini çalış. Not : Sağlıkçı falanda değilim.

Zkry51
Şef
19 Mayıs 2020 20:03

civanim ben en azindan saglikciyim ve atandim . galiba avukatsin burda boyle belese civanlik yapma . git parayla yap 3-5 kurus kazanirsin
civanımcivan, 4 yıl önce
Bu başlığı açan puanı bile olmayan, tercih vermeye hakkı bile olmayan ergen arkadaş sen bu beyinle inşallah hakketiğini alır ondan sonra atanırsın. Yaşını emeğini vermiş binlerce insan var elbette atama ister sende dingil dingil konuşacağına zamanını değerlendir dersini çalış. Not : Sağlıkçı falanda değilim.

Zkry51
Şef
19 Mayıs 2020 20:04

ayrica aferin saglikci arkadaslarin alkisladi seni .
civanımcivan, 4 yıl önce

civanımcivan
Aday Memur
20 Mayıs 2020 01:51

Atanmadığın için geberiyon atandım diye tatmin ediyon komiksin ergensin, ders çalış ders boş yapma :) :)
Zkry51, 4 yıl önce
ayrica aferin saglikci arkadaslarin alkisladi seni .

HARBIYELIDERE
Aday Memur
21 Mayıs 2020 14:49

O kadar haklısınki kardesim bir biyolog olarak hak veriyorum. 70 alamayacak adamlar atandı. Yazık.

Zkry51
Şef
21 Mayıs 2020 18:36

inanip inanmamak sana kalmis kardesim . ben 2. maasimla aldigim cerezleri yiyerek yorumlarini okuyor olucam .
civanımcivan, 4 yıl önce
Atanmadığın için geberiyon atandım diye tatmin ediyon komiksin ergensin, ders çalış ders boş yapma :) :)
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi