Editörler : E.Kayı Han
10 Ağustos 2022 16:26

az önce memursen açıklama yaptı, yüzde 10 kaldırılmış, herkese tek seferde eşit ödeme yapılacak, ayın 19'ünde ihale var

creep35
Memur
10 Ağustos 2022 16:29

Güzel haber.

Metalik-Siyah, 2 yıl önce

az önce memursen açıklama yaptı, yüzde 10 kaldırılmış, herkese tek seferde eşit ödeme yapılacak, ayın 19'ünde ihale var

Behzatçç
Yasaklı
10 Ağustos 2022 21:06

Nezaman olur tarih netleştiren varmı
10 Ağustos 2022 21:16

Nerede yaptı acaba bu açıklamayı ben bulamadım da twwtter mi acaba
Metalik-Siyah, 2 yıl önce

Akif emir
Aday Memur
06 Eylül 2022 15:54

Promosyon caiz değildir helale haram katmayalım arkadaşlar lakin ihtiyaç sahibi başkasna verirseniz caiz olur bende bir arkadaşımda öyle yaptık çok şükür sizde yardımcı olursanız sevinirim İstanbul da 2 çoçuk babası çoçukları hasta biri var gidip bizzat kendisi ile görüşebilir yada numarasını verip arayabilirsiniz

Jojomix
Memur
06 Eylül 2022 18:20

Edit ; küfür ve hakaret yasak. 
Akif emir, 2 yıl önce

Promosyon caiz değildir helale haram katmayalım arkadaşlar lakin ihtiyaç sahibi başkasna verirseniz caiz olur bende bir arkadaşımda öyle yaptık çok şükür sizde yardımcı olursanız sevinirim İstanbul da 2 çoçuk babası çoçukları hasta biri var gidip bizzat kendisi ile görüşebilir yada numarasını verip arayabilirsiniz

emissario
Genel Müdür
06 Eylül 2022 19:13

Ya benim anlamadığım şey şu. Sadece para olunca mı caiz değil yani haram olan şey sadece para mı ? 13 yaşında kızla evlenmek, 4 tane kadınla evlenmek, içinde cinsellik olan her şey caiz ama promosyon olunca mı caiz değil ?? Ne biçim ne lanet bir din anlayışınız var ya vallahi yeter bi ötede oynayın ya. Sen alma caiz değilse. Millete de karışma seni ilgilendiren bir konu değil.

Akif emir, 2 yıl önce

Garavel55
Aday Memur
06 Eylül 2022 21:49

Sen promosyonunu yolla bana
Akif emir, 2 yıl önce

adalett007
Aday Memur
06 Eylül 2022 21:52

Çok konuşma at bana parayı günahı benim olsun.
Akif emir, 2 yıl önce

İnfaz4206
Kapalı
06 Eylül 2022 21:56

Bende iban atıyım mı :))
adalett007, 2 yıl önce

İnfaz4206
Kapalı
06 Eylül 2022 21:58

Bizde helal olmadigini biliyoruz ama ihtiyacımız var napalim yuva kurduk dugun borcunu kapaticaz anlamazlar vallahi bak
adalett007, 2 yıl önce

fleminx
Daire Başkanı
07 Eylül 2022 08:41

aynen reis büyük vebali var. iban vereyim ateşle bana promosyonu, kurtul bu vebalden.

Akif emir, 2 yıl önce

cybernetic
Şef
07 Eylül 2022 08:44

Şimdi gelip buralara haram diye yazan arkadaşlar, haklısınız o konuda şüphemiz yok. Lakin çocuğumu ameliyat ettirdiğim zaman nakite ihtiyacım olduğunda yardımcı olmayan çevremizdekileri ne yapacağız? İş arkadaşlarımız sağolsun destek çıktılar. Şimdi alacağım tutarı mecburen borç ödemekte kullanacağım. Keşke her konuda bu şekilde hassas olsak. Rabbim görüyor

kafabirmilyon
Aday Memur
21 Eylül 2022 16:49

2 haftada saldınız çayıra.

Diyarbakır?da 18 bin öğretmenden bankaya promosyon boykotu

Diyarbakır'da 18 bin öğretmen, enflasyon oranında promosyon sözleşmesini yenilemeyi kabul etmeyen bankaya karşı harekete geçerek, maaş işlemleri dışında, bankayla tüm parasal işlemlerini durdurma kararı almış.

Tebrikler.

Toplam 194 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi