Editörler : Pangaea
30 Temmuz 2019 12:25

Kadıköyde kpss kursu

kadıköyde önerebileceğiniz kpss kursuvarmıdır?

mdmn18
Memur
13 Ağustos 2019 01:44

Geçen sene o kadar çok araştırmaya girmiştim ki gerek kendim gerek insanlara danıştım derken ben murat'a kaydoldum. Kendi adıma değerlendirecek olursam, murat a kadroda aşırı başarılı olduğu için gk gy anlamında çok iyiler. Eğitim olarak aynısını söyleyemem. Haftada iki gün kurs var ama birçok etüt oldu o konuda da haklarını yiyemem. Pegem'i çok araştırmıştım. Pegem hem biraz pahalı hem de yeni açıldığı için çok tereddütlerim vardı. Bakırköy pegem kadar iyi olmaz diye düşünmüştüm ama sonradan öğrendim ki çoğu hocası aynıymış. Pegemin murata göre daha fazla avantajı var. Pegemin kaynakları çok çok iyi. Muratta hatalı sorular olabiliyor. Bir de alan denemeleri berbattı. Pegemde alan erken başlıyor bence o da bir artı, zaman kalıyor. Yine de bi gidin görüşün hepsiyle derim ama kaynak bakımından pegem daha iyi gibi.

zehrademrr
Aday Memur
02 Eylül 2019 15:46

2018 ön lisans kpss içi Kadıköy Beyaz kalem Akademiye gitmiştim.Öğretmen kadrosu ve

kurum çalışanlarının ilgisi öğrenci takibi çok iyiydi.Gerçek sınav simülasyonu ve psikolog

desteği sınav kaygımı yenmem de bana çok yardımcı oldu.Çok iyi bir eğitim kadrosu var

tavsiye ederim.

Mustafa.67
Aday Memur
02 Eylül 2019 17:29

Avrupa yakası öabt eğitim gy gk hepsi dahil önerebileceğiniz kpss kursu İstanbul

fundara1
Aday Memur
02 Eylül 2019 20:22

Beyaz kalem avcılara git hocam.Kendin çalışmıyorsan tek uygun kurum o emin ol.

Oguz052
Aday Memur
03 Eylül 2019 01:28

2020 Lisans Kpss ye hazırlanmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında özellikle BAKIRKÖY eğitim kadrosu alanında gy-gk ,kaynak bakımından her şeyiyle iyi olan önerdiğiniz dershaneler hangileri bilen varsa yardımcı olabilir mi? tanıdığım herhangi biri olmadığından dolayı bilgi alamıyorum.

Mustafa.67
Aday Memur
03 Eylül 2019 20:13

Bakırköy de sınıf öabt için önereceğiniz KPSS kursu var mıdır fiyat olarak bildiginiz
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi