Editörler : swat3410

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:21

Mahkemeye verip kazanan var mi peki

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:27

Adam kayırma kadrolaşmadan kaynaklı birinci şark ve 2.şarka yıllardır getmeyenler varken 45-50 yaş arasını şarka göndermek adalet anlayışları bu demekki içler acısı
yıldırım han, 2 yıl önce

Daha ilk şarkına gitmemis bir sürü memur var nasl oluyor da 2 sark geliyor hayret

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:32

Birinci şarka gitmeyen yıllardır ipka dilekçesi kabul edilen yirmili otuzlu yaşlarındaki polislerin gitmemesinden kaynaklı adam kayırma ve kadrolaşmadan kaynaklı 45 50 yaş arasının ikinci şarkı gönderilmesi !!!!! bunların adalet anlayışı bu demekki içler acısı adaletin timsali polis teşkilatının kendi içindeki adaletsizlik!!!
yıldırım han, 2 yıl önce

Daha ilk şarkına gitmemis bir sürü memur var nasl oluyor da 2 sark geliyor hayret

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:40

Adam kayırma ve kadrolaşmadan kaynaklı birinci Şark'a gitmeyen yıllardır ipka dilekçesi kabul edilen 60.000 70.000 polis olduğu söyleniyor. Yirmili otuzlu yaşlarda birinci şarkı gitmeyenleri gönderiniz sayın yetkililer. 45- 50 yaşındakilerin Şark'a gönderilmesi revamıdır
yıldırım han, 2 yıl önce

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:44

Adam kayırma ve kadrolaşmadan kaynaklı birinci Şark'a gitmeyen yıllardır ipka dilekçesi kabul edilen 60.000 70.000 polis olduğu söyleniyor. Yirmili otuzlu yaşlarda birinci şarka gitmeyenleri gönderiniz sayın yetkililer. 45-50 yaşındakilerin Şark'a gönderilmesi revamıdır.!!!!???

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 11:35

Bakın henüz ilk şarka gidenler nizami bir sekilde gitse adaletli olunsa ve gönüllü sarka gitmk isteyen ya da sarkta ipka verenlerin ipkasi kabul olsa inanin ikinci sarka gerek kalmaz

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 12:34

Ins 2 sark iptal olur arkdaslar

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 12:38

Bu pahaliklta ev taşımak kolay mi 60 70 bin para olmasi lazm

Mintaka
Kapalı
02 Temmuz 2022 12:40

Kesinlikle öyle.
yıldırım han, 2 yıl önce

Bakın henüz ilk şarka gidenler nizami bir sekilde gitse adaletli olunsa ve gönüllü sarka gitmk isteyen ya da sarkta ipka verenlerin ipkasi kabul olsa inanin ikinci sarka gerek kalmaz

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 13:23

Adam kayırma ve kadrolaşmadan kaynaklı birinci Şark'a gitmeyen yıllardır ipka dilekçesi kabul edilen 60.000 70.000 polis olduğu söyleniyor. Yirmili otuzlu yaşlarda birinci şarkı gitmeyenleri gönderiniz sayın yetkililer 45- 50 yaşındakilerin Şark'a gönderilmesi revamıdır
timci, 2 yıl önce

Allah yardımcınız olsun, aynı durumu ben de yaşadım.benim 51 yaşımda şark çıktı.ve gittim,son üç yıla girince dilekçe verip önce geçici sonra asaleten dönüş yaptım.kocaelide benim bildiğim adam 6 kez ilk şark ipkasi kabul oldu.hiç gitmeyen ve bazı il emniyet müdürü kendi personelini göndermiyor,bu da başka illerdeki meslektaşlarıma patlıyor.şark işi adaletli olsun 3 kere yapalım.bakan korumaları da gitmiyor bunun gibi çok var.

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 13:24

Adam kayırma ve kadrolaşmadan kaynaklı birinci Şark'a gitmeyen yıllardır ipka dilekçesi kabul edilen 60.000 70.000 polis olduğu söyleniyor. Yirmili otuzlu yaşlarda birinci şarkı gitmeyenleri gönderiniz sayın yetkililer kırkbeş 50 yaşındakilerin Şark'a gönderilmesi revamıdır

Aslanyürek2239
Aday Memur
02 Temmuz 2022 15:11

Terörün terör zamanı bingöde 18 ay askerlik yap. Şemdinli olayları zamanında tercih dışı hakkaride 1. Şarkı yap, hendek olaylarında günde 5 şehit verdiğimiz zamanda 1 ay geçici görevle diyarbakır sur da görev yap. Şimdi yaş olmuş 47 bir çocuk başka bir ilde üniversite okusun 1 çocuk başka bir ilde lise okusun sende git 2. Şarkı yap diyorlar. Aynı anda 1 aile 3 farklı ilde ikamet et ve geçinin diyorlar.Gelde çık işin işinden çıkabiliyorsan.

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
02 Temmuz 2022 15:21

Şef ağalar ondan sonra akıl veriyorlar aile düzenini koruyun,kafanız rahat olsun,kafa tahat olunca işdede verimli olursunuz diye....Ana ilk yaptıkları aileyi yıkmak bölmek...Ben şimdi epilepsi hastası olan eşimi nasıl bırakayım,üniversite sınavına giren kızıma nasıl 10 nin nüfuslu yerde okul seç diyeyim,İyi kötü askeri ücretle çalışan oğluma nasıl gel diyem...Zor bela krediyle ev aldık,ödemeleri devam ediyor...Nasıl 2.eve kira vereyim...Allahım büyüksün yarab..

Aslanyürek2239, 2 yıl önce

Terörün terör zamanı bingöde 18 ay askerlik yap. Şemdinli olayları zamanında tercih dışı hakkaride 1. Şarkı yap, hendek olaylarında günde 5 şehit verdiğimiz zamanda 1 ay geçici görevle diyarbakır sur da görev yap. Şimdi yaş olmuş 47 bir çocuk başka bir ilde üniversite okusun 1 çocuk başka bir ilde lise okusun sende git 2. Şarkı yap diyorlar. Aynı anda 1 aile 3 farklı ilde ikamet et ve geçinin diyorlar.Gelde çık işin işinden çıkabiliyorsan.

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 15:51

BİR MAAŞLA ÜÇ EVİ GEÇİNDİRMEYE MAHKUM ETMEK MOBİNG DEĞİLDE NEDİR. TORPİLSİZ OLAN GEBERSİN DEMEk BU
Aslanyürek2239, 2 yıl önce

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 15:53

DAVA AÇAN VARMI
yıldırım han, 2 yıl önce

Mahkemeye verip kazanan var mi peki

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 16:25

Twitter de durumlar nasıl devrem
muratcan58, 2 yıl önce
Twitter da gündem oldu geri adım atacaklar gibi ama susarsak ikinciyi bırak 5. Bile gösterirler adama bence kanun çıkandan sonra başlayanları kapsamalı yazık günah sadece polisimi şarka gönderiyorsun çoluk çocuk hep perişan ailene laf anlatamazsın seçim de istediğimizi alamazsak bir daha da alamayız bastırıp iptal edilmesini sağlamalıyız oda olmadı hakkaniyetli şekilde önce hiç şark yapmayan oda yetmez ise en sicilli den başlanarak gönderilsin kimsede itiraz etmez

bbtl3858
Memur
02 Temmuz 2022 16:56

Abiler bende sarktayim bulundugum ilde 2. sarki da yapmak istedim bizide birakmadilar batidaki adam zorla sarka gonderiyorlar burdaki 2. Sark yapmak isteyen adamida zorla batiya gonderiyorlar bunlar ya geriz..k..li yada bilerek yapiyorlar

bbtl3858
Memur
02 Temmuz 2022 16:59

Simdi bide bolge diye dogudan doguya gonderiyorlar ya zaten dogudayiz aileye uzak mahrumiyet yerinde iyi kotu alismisiz bari 2.yide yapalim bitirelim dedik onuda kabul etmediler isin yoksa dogudan doguya git

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 17:02

KİM NE İSTİYORSA TERSİNİ YAPARAK MUTSUZ HUZURSUZ EDİYORLAR... ÜZÜM YEMEK DEĞİL BAĞCI DÖVMEK
bbtl3858, 2 yıl önce

Abiler bende sarktayim bulundugum ilde 2. sarki da yapmak istedim bizide birakmadilar batidaki adam zorla sarka gonderiyorlar burdaki 2. Sark yapmak isteyen adamida zorla batiya gonderiyorlar bunlar ya geriz..k..li yada bilerek yapiyorlar

El İnsaffff
Aday Memur
02 Temmuz 2022 17:04

HER GEÇEN GÜN KÖTÜLEŞİYOR. İYİYE GÜZELE GİTMEK VARKEN
bbtl3858, 2 yıl önce

Simdi bide bolge diye dogudan doguya gonderiyorlar ya zaten dogudayiz aileye uzak mahrumiyet yerinde iyi kotu alismisiz bari 2.yide yapalim bitirelim dedik onuda kabul etmediler isin yoksa dogudan doguya git

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi