Editörler : E.Kayı Han
«286287288289290291292293294295296297»

harrykewell01
Aday Memur
01 Ağustos 2019 08:42

Bugün toplu sözleşme görüşmeleri başlıyor inşallah hakkımızda hayırlısı olsun.

mehmet3103
Kapalı
01 Ağustos 2019 08:56

ya arkadaş belediyede sözleşmeli teknikerim ve yaptığım teknik işin hakkını veriyorum.teknik bölüm olduğum için belediye beni sözleşmeli olarak istihdam etti,kimsenin torpili ile girmedim.giren yokmudur tabiki vardır lakin bunu tüm belediye sözleşmeli çalışanlara mal edemezsiniz.ve sözleşmeli belediye personeli bir hayli fazla,burada belediyelerdeki sözleşmelilere atıp tutacağınıza birlik olalımda şu kadroyu alalım.

ode_ode
Şef
01 Ağustos 2019 09:01

Arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun ayrı gayrı yok herkes aynı sorunları yaşıyor paylaşıyor hepimizin derdi ortak inşallah güzel sonuçlar alınır tek dileğim bu...

hungryman
Aday Memur
01 Ağustos 2019 09:35

yetkili sendika en ciddi sınavını bugün vermeye başlayacak. kazanımı olmazsa kaybedecek. fanatik memursen üyeleri dahi istifa edeceğim diyorsa, geçmiş olsun memursen! komik işler yapıp geleceklerini düşünüyorum.

sözleşmeli konusunu çözemez

sosyal yardımları çözemez

3600 çözemez

vergi dilimini çözemez

200 tl olarak istediği seyyanen zammı alamaz.

yani koskoca toplu sözleşme mutakabatından efden püfden şeyleri alır,onuda kazanım diye anlatır.

ceyda.mühendis
Aday Memur
01 Ağustos 2019 10:34

2013 yılında kadro alanlar çok iyi çalıştılar.Toplu sözleşme süresince koordineli ve eskisinden daha çok çalışmalıyız.İyi çalışırsak bu kritik zamanda bizi görmezden gelemezler.

selçukkaplan
Aday Memur
01 Ağustos 2019 11:05

Allah hakkıyla kpss ye girip, mülakatı geçip başka başka şehirlerde sözleşmeli kadrosunu alanlara kadroyu nasip etsin inşallah.

redlabellss
Kapalı
01 Ağustos 2019 11:55

Allah için defolun şu forumdan sizin yüzünüzden birlik olmuyor

selçukkaplan, 5 yıl önce

Allah hakkıyla kpss ye girip, mülakatı geçip başka başka şehirlerde sözleşmeli kadrosunu alanlara kadroyu nasip etsin inşallah.

selçukkaplan
Aday Memur
01 Ağustos 2019 13:09

bu yazıda zoruna giden nedir ??

redlabellss, 5 yıl önce

Allah için defolun şu forumdan sizin yüzünüzden birlik olmuyor

redlabellss
Kapalı
01 Ağustos 2019 13:15

zoruma giden tek şey senin gibi bal yapmaz arıların kovanı karıştırması

selçukkaplan, 5 yıl önce

bu yazıda zoruna giden nedir ??

selçukkaplan
Aday Memur
01 Ağustos 2019 13:16

Biz bal yaparak buralara geldik çocuk adam zoruna gitmesin :)

redlabellss, 5 yıl önce

zoruma giden tek şey senin gibi bal yapmaz arıların kovanı karıştırması

redlabellss
Kapalı
01 Ağustos 2019 13:26

ben ne kast ettim sen nerenden anladın neyse belliki belediye çalışanları bazı arkadaşların çok zoruna gidiyor sadece bize gelsin onlara gelmesin ağzıyla konuşuyorlar aynı arkadaşlar eminimki hep öğretmenlere yapılıyor bize yapılmıyor diye ağlamışlardır. Yani işin özeti şu burası süresiz sözleşmelilere kadro konusu buna 4b ve belediye çalışanları dahil çok istiyorsanız kendiniz kpss ile atanmış sözleşmilere kadro diye bir konu açabilirsiniz açmıyorsanızda bölücü fikirlerinizi burada dile getirmeyin bu konu birlik olma adına açılmış bir konudur.

selçukkaplan, 5 yıl önce

Biz bal yaparak buralara geldik çocuk adam zoruna gitmesin :)

OrganikSaglıkcı
Aday Memur
01 Ağustos 2019 13:49

Arkadaşlar msjla insan anlatmak istediğini tam olarak anlatamıyor çünkü duygu yok lütfen sizden ricam kavga etmeyin hepimiz sözleşmeliyiz sonuçta torpillide olsa devlet bu kişiyi işe almış çalıştırıyor kadro gelecekse tüm kamu kurumlarında çalışanlar adına isteyelim.

selçukkaplan
Aday Memur
01 Ağustos 2019 13:49

Yalnız bilgin olsun burası 4b li sözleşmeliler başlığı altında.

redlabellss, 5 yıl önce

ben ne kast ettim sen nerenden anladın neyse belliki belediye çalışanları bazı arkadaşların çok zoruna gidiyor sadece bize gelsin onlara gelmesin ağzıyla konuşuyorlar aynı arkadaşlar eminimki hep öğretmenlere yapılıyor bize yapılmıyor diye ağlamışlardır. Yani işin özeti şu burası süresiz sözleşmelilere kadro konusu buna 4b ve belediye çalışanları dahil çok istiyorsanız kendiniz kpss ile atanmış sözleşmilere kadro diye bir konu açabilirsiniz açmıyorsanızda bölücü fikirlerinizi burada dile getirmeyin bu konu birlik olma adına açılmış bir konudur.

01 Ağustos 2019 14:07

Umarım ölürsün

selçukkaplan, 5 yıl önce

selçukkaplan
Aday Memur
01 Ağustos 2019 14:17

Sesli Güldüm :) :)

Süsen Çiçeği, 5 yıl önce

Umarım ölürsün

ersin-66
Aday Memur
01 Ağustos 2019 15:13

Arkadaşlar CİMER'e

(5. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmelerinin açılış konuşmasında sayın Bakanımız "2011 ve 2013 yıllarında toplam 300 bini aşkın sözleşmeli personeli kadroya geçirdik." ifadesini kullanmıştır. 2011 ve 2013 yıllarında sözleşmeli personellerin kadroya geçişi sağlandığı gibi şuan sözleşmeli olarak bulunan personellerin süresiz sözleşmeli personeller olarak nitelendirilerek göz ardı etmemenizi, toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda sözleşmeli personellerin kadroya geçişinin sağlanarak aynı birimde aynı işi yapan fakat farklı statüde çalışan sözleşmeli kadrolu ayrımcılığının son bulması hususunda gereğini arz ederim.)

bu şekilde yazı yazsak değerlendirirlermi acaba

Nozdormu
Daire Başkanı
01 Ağustos 2019 15:57

Cimere değil memur sendkalarına ve çalısma bakanlıgına yaz. cimere de yaz tabi.

Bugün ve 15 ine kadar her gün Twitterda ve her yerde kendimizi göstermemiz lazım.

ersin-66, 5 yıl önce

Arkadaşlar CİMER'e

(5. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmelerinin açılış konuşmasında sayın Bakanımız "2011 ve 2013 yıllarında toplam 300 bini aşkın sözleşmeli personeli kadroya geçirdik." ifadesini kullanmıştır. 2011 ve 2013 yıllarında sözleşmeli personellerin kadroya geçişi sağlandığı gibi şuan sözleşmeli olarak bulunan personellerin süresiz sözleşmeli personeller olarak nitelendirilerek göz ardı etmemenizi, toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda sözleşmeli personellerin kadroya geçişinin sağlanarak aynı birimde aynı işi yapan fakat farklı statüde çalışan sözleşmeli kadrolu ayrımcılığının son bulması hususunda gereğini arz ederim.)

bu şekilde yazı yazsak değerlendirirlermi acaba

hemmalatya
Şube Müdürü
01 Ağustos 2019 18:01

#MemursenleSözleşmeliKadrolu

arkadaşlar bugünkü tag bu..etiketliyelim mutlaka

hemmalatya
Şube Müdürü
01 Ağustos 2019 20:53

allah aşkına arkadaşlar nerdesiniz..bikaç kişiden başka twett atan yok..bugünler çok önemli..toplu sözleşme masadayken bastırmamız lazım ..

OrganikSaglıkcı
Aday Memur
01 Ağustos 2019 21:33

Sesimizi duyurmamız lazım arkadaşlar 4 hesabımla twit atıyorum. Katılım sağlayalım.

Toplam 15990 mesaj
«286287288289290291292293294295296297»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi