Editörler : swat3410

Android60
Genel Müdür
04 Şubat 2023 13:02

Kardeş sen düzgün konuşmayi daha beceremiyor başka yerde yuzyuE konuşturun bir insana görüşünden dolayı sen öyle zannetmeye devam et diye bi kelime kullan senin yüzünün ortasına şaplagı geçirirler. Dikkat et de öyle birine denk gelme gerçek hayatta

siyahbeyaz88, 1 yıl önce
Sen öyle zannetmeye devam et sıfır clio 150 bin lirayken bu araca bu fiyat verilmez derdik şimdi olmuş 600 bin bu fiyata bile sıra bekleyenler var

hbakl
Şef
04 Şubat 2023 13:02

Kıymetli meslektaşım, umarım dediğin gibi olur.

Şimdi sahibinden.com'a girdim ve baktığımda ülkemizdeki en ucuz palionun 85 bin tl olduğunu gördüm.2003 model, iki kapılı, 310 binde, motor işlemli ve çekme belgeli. Yani muayene ve ek sürprizler hariç fiyatı bu! Tamı tamına 10 asgari ücret.

En pahalı palio ise 315 bin TL.

Bunlar en uç değerler. Ama ortası 150-200 bin arasında nice palio satılıyor.

2020 yılı aralık ayında ntv sitesindeki habere göre sıfır;

megane sedan 200.900 TL

Toyota corolla 1.6 vision 190.900

Yani sıfır toyota corolla alayım diye sisteme girip, palio almak bu sistemlerle, bu enflasyonda çok olası.

Android60, 1 yıl önce

Araç fiyatları belli bir zamana gelip duracaktıe, ev fiyatları da öyle yukarıdaki yazan arkadaş gibi düşünmüyorum çünkü kimse tutupta bir palio araca 300 bin tl vermeyecektir alıcı almayınca satıcıda satamayacagı için ya fiyatlar duracaktır.

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
04 Şubat 2023 13:07

En büyük zenginlik sağlıktır sağlığın gittikten sonra neyleyim evi arabayı parayı, bu yüzden bir şey alamıyorum diye üzülme haline şükret her şeyi akışına bırak imkanın olduğunda kaçırma al ama alamıyorum diye de stres yapma sağlığından olma.her zaman kötünün kötüsü vardır diye düşün , adamın biri gırtlak kanseri parası olduğu halde kebap yiyemiyor

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
04 Şubat 2023 13:11

Sen öyle zannet dediğim adam bana şaplak vuracakmış zaten böyle adamlarla işim olmaz selam bile vermem
Android60, 1 yıl önce

Kardeş sen düzgün konuşmayi daha beceremiyor başka yerde yuzyuE konuşturun bir insana görüşünden dolayı sen öyle zannetmeye devam et diye bi kelime kullan senin yüzünün ortasına şaplagı geçirirler. Dikkat et de öyle birine denk gelme gerçek hayatta

arda gs33
Memur
04 Şubat 2023 13:15

Ev için girdim türkiyede enflasyon nedeniyle ev fiyatları artınca içerde 40 bün organizasyon ücreti bırakarak ayrıldım.Daha snra katılım bankasından kredi çekerek aldım evi.Ev mantıksız ama arqba bildiğim kadarıyla en geç 9 ay içinde veriliyor alacağın parayı yüksek tut her ihtimale karşı

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi