Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
15 Temmuz 2013 09:04

Eskişehir İl Dışı İsteyecekler (tüm branşlar)

Eskişehir'e tayin isteyecek arkadaşlar branş ve puan yazalım. Tayin çıktığında hem ev taşıma işlerinde birlik sağlanır hem de bu forumda tayin isyecek kişiler belli olur. İlginize tteşekkürler.

Sam Dawson
Kapalı
15 Temmuz 2013 09:54

Türkçe-148

yiğit-58
Aday Memur
15 Temmuz 2013 10:33

Edebiyat-148 , Odunpazarı ve Tepebaşı hakkında bilgi olanlar bilgi verirse sevinirim.Benim isteğin deniz kenarı ilçeler ama eşim Eskişehiri istiyor.

Liseler ve yaşam ortamı nasıl bilgi alabilir miyim? Büyük şehirde yaşamaya alışık değilim.Gürültü ve kalabalık beni boğuyor.

Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.Ayrıca Müdür yrd. bırakıp tayin isteyeceğim sıkıldım artık doğudan.

Sam Dawson
Kapalı
15 Temmuz 2013 12:39

Eskişehir tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek bir kenttir.

yiğit-58
Aday Memur
15 Temmuz 2013 12:56

teşekkürler.

savas26
Daire Başkanı
15 Temmuz 2013 12:58

209 Sınıf

ozlemnil
Aday Memur
15 Temmuz 2013 12:58

146 ingilizce

naznaz82
Aday Memur
15 Temmuz 2013 13:21

alan değişikliğinden mi ingilizceye geçtiniz? puanınız çok yüksek de.benim 66.sizin gibi yüksek puanlıların yanında hiç şansım yok galiba.zaten 2 yada 3 okul açılıyor.ooffff...çok moralim bozuldu...

ozlemnil, 11 yıl önce

146 ingilizce

yiğit-58
Aday Memur
15 Temmuz 2013 13:35

eskişehir hakkında bilgi verecek olan yok mu?Odunpazarı,tepebaşı...

eskşhr
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:12

Eskişehir yaşayabileceğiniz en güzel yerlerden biridir. hiçbir konuda sıkıntı çekmezsiniz..

naznaz82
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:21

eskişehir hiç güzel değil.yaşanılmaz orda.çok soğuk

yiğit-58
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:29

sivas daha soğuk

eskili
Daire Başkanı
15 Temmuz 2013 14:33

Tayin istenecek en güzel şehirlerden birisi köyüne bile razıyım

Sam Dawson
Kapalı
15 Temmuz 2013 21:03

güncelleme

ezgi.ögrt
Kapalı
15 Temmuz 2013 21:27

eskişehir yazacaksanız merkez ilçeleri olan tepebaşı yada odunpazarını yazın. bence diğer ilçeleri yazmayın cok kötü.bu iki merkez ilçeninde cok kıyı yerlerini yazmayın pişman olabilirsiniz zira cocukların durumu cok kötü ve merkezdeki bazı mahallelerde zorunlu eğitim yüzünden sıkıntı yasayacagınız bazı cocuklar var.ayrımcılık olmasın diye ayrıntı yazamıyorum.

ozlemnil
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:32

yok hocam 5 sene zorunlu hızmet bolgesıne baglı bır koyse 5 sene calıstıgım ıcın bu puanım. ayrıca 2 senedır de okul acılmadıgı ıcın yazamıyorum. umarım bu sene ılkokullar geldıgı ıcın kontenjan verılır de atanabılırız.

naznaz82, 11 yıl önce

alan değişikliğinden mi ingilizceye geçtiniz? puanınız çok yüksek de.benim 66.sizin gibi yüksek puanlıların yanında hiç şansım yok galiba.zaten 2 yada 3 okul açılıyor.ooffff...çok moralim bozuldu...

savas26
Daire Başkanı
16 Temmuz 2013 15:49

Eskişehirliyim.merkez çok güzel ama en iyi ilçesi şu an doğuda çalıştığım Karakoçanın yanından geçemez.ama bir eskişehirli için özellikle sınıfçılar için düşünmeden her yere yazılabilinir.Bne hanlıyım mesala tek kahve,tek bakkal,küçük bir meydanı var,merkeze 2 saate yakın.

yiğit-58
Aday Memur
16 Temmuz 2013 16:26

odunpazarı ve tepebaşı'nda bulunan liseler hakkında bilgi verecek kimse yok mu?Odunpazarı ve tepebaşı'nda kiralar ve ortam nasıl?

vitaminB12
Daire Başkanı
16 Temmuz 2013 16:31

Eskişehir avantajları: şehirler arası ulaşımı kolay, merkeze yakın oturursan yürüyerek işlerini halledersin.şehir küçük ama imkanları büyük. hastane,alışveriş, sanat, kültür, imkanları çok iyi. sosyal ortam renkli, rahat, eğlence son haddinde.

Dezavantajları: Araban varsa şehir içi trafiği adamı çıldırtabilir. Yerel yönetimler altyapı için çivi çakmış değillerdir şehirde. bir tramvayı vardır. onda da tost olursun yolculukta. Oturacak düzgün, geniş ev bulmakta zorlanırsın. müteahhitler ve arsa sahipleri kuş kadar yerden kazanç sağlama peşinde oldukları için çok rezil evlerle karşılaşabilirsin. İç anadolunun geniş, ferah evlerini ya bulamazsın ya da oturmak için maaşını vermek zorunda kalırsın. Şehir içi çok sıkışıktır. Ayrıca Muhafazakar bir yapın varsa çocuklarının kontrolünde zorlanabilirsin.

yiğit-58
Aday Memur
16 Temmuz 2013 16:37

vitaminB12-verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

dmtgnc
Aday Memur
16 Temmuz 2013 16:48

Eskişehir'de yaaşmak istiyorsanız Eskişehir merkez olmazsa Bilecik'in Bozüyük ilçesini de yazabilirsiniz, Eskişehire 40 km ilçelerinden daha yakın yani.. Eskişehir'de yaşayıp Bozüyük'te çalışan çok öğretmen arkadaş var

yiğit-58, 11 yıl önce

eskişehir hakkında bilgi verecek olan yok mu?Odunpazarı,tepebaşı...

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi