Editörler : Pangaea
«19202122232425262728293031
20 Ocak 2022 17:13

arkadaşın iddiasına göre çıkacakmış hocam

Mimar 0629, 2 yıl önce
Hocam kusura bakmayın kafam karıştı ocak sonunda kesin ilana çıkacak mı çşb peki

Mimar 0629
Aday Memur
20 Ocak 2022 17:18

İnşallah demeye devam o zaman
the-white-wolf, 2 yıl önce

arkadaşın iddiasına göre çıkacakmış hocam

26 Ocak 2022 20:02

Ocak sonundan kasıt 31 Ocak Pazartesi herhalde:)

betelgeuse13, 2 yıl önce
Verilecek bilginin de bir sınırı olmalı ki virgülüne kadar sayı veremezler. 185 mühendis varmış. Ocak sonu demişler.

betelgeuse13
Yasaklı
26 Ocak 2022 20:06

Puanınız kaç? Sordum mu bilmiyorum. Şahsen ben sanayi bakanlığı neticelenmeden bir başka ilanın gelmesini istemiyorum. İlan yazın da gelebilir. Ocak sonu diyen kurumdakiler. Ama hiç kamu kurumunda zamana endekski bir işte görev aldınız mı bilmem ama kamuda işler uzayabilir.

Ocak sonundan kasıt 31 Ocak Pazartesi herhalde:)

betelgeuse13
Yasaklı
26 Ocak 2022 20:08

25 mimar olabilir. Tek şehir. Kariyer kapısı üzerinden. Telegram grubuna bekleriz.
26 Ocak 2022 20:36

kamuda işlerin uzadığını özellikle çşb'de uzadığını bildiğim için KPSS'ye tekrar hazırlanmak için bu alımı bekliyorum diyen arkadaşa çşb'ye güven olmaz dediğimde bana bu alıntıladığım cevabı vermiştiniz ama şimdi yazın da olabilir diyorsunuz:)

sanayi bakanlığında şehirler kaçla kapattı ben ulaşamadım yerleşenlerin listesine?

hem sanayi bakanlığı sonuçlanmadı mı ki mülakatsızdı zaten?

25 kimin tahmini?

betelgeuse13, 2 yıl önce
Sözleşmeli birim müdürü bizzat kendisi söylemiş.. Bakanlıktaki randevuda ifade eden Müdür bey mi daha iyi bilir yoksa telefondan cevap veren memur mu?

betelgeuse13
Yasaklı
26 Ocak 2022 20:39

25i görüşmeye giden inşaat mühendisleri demiş. Yazın olabilir diyen benim. Olabilir derken ihtimal değil, olsa da benim için farketmez manasındaydı. Hatta 31 Temmuz'da kpss yapılsın, öncesinde 4.merkezi bitsin ve ağustos-eylül gibi bu ilan gelse daha iyi :)

kamuda işlerin uzadığını özellikle çşb'de uzadığını bildiğim için KPSS'ye tekrar hazırlanmak için bu alımı bekliyorum diyen arkadaşa çşb'ye güven olmaz dediğimde bana bu alıntıladığım cevabı vermiştiniz ama şimdi yazın da olabilir diyorsunuz:)

sanayi bakanlığında şehirler kaçla kapattı ben ulaşamadım yerleşenlerin listesine?

hem sanayi bakanlığı sonuçlanmadı mı ki mülakatsızdı zaten?

25 kimin tahmini?

26 Ocak 2022 20:44

tek şehir büyük loto. inşallah öyle olmaz. mimar alımı yapması olası başka bir kurum var mı şu an gündemde

betelgeuse13, 2 yıl önce
25i görüşmeye giden inşaat mühendisleri demiş. Yazın olabilir diyen benim. Olabilir derken ihtimal değil, olsa da benim için farketmez manasındaydı. Hatta 31 Temmuz'da kpss yapılsın, öncesinde 4.merkezi bitsin ve ağustos-eylül gibi bu ilan gelse daha iyi :)

betelgeuse13
Yasaklı
26 Ocak 2022 20:45

Kgm yapabilir. 164 kişilik personel talebi olmuş. Sözleşmeli ve mülakatsız olur, 3-5 mimar gelebilir.

tek şehir büyük loto. inşallah öyle olmaz. mimar alımı yapması olası başka bir kurum var mı şu an gündemde

26 Ocak 2022 20:48

ktb yeminli herhalde çıkmamaya

betelgeuse13, 2 yıl önce
Kgm yapabilir. 164 kişilik personel talebi olmuş. Sözleşmeli ve mülakatsız olur, 3-5 mimar gelebilir.

betelgeuse13
Yasaklı
26 Ocak 2022 20:56

Çıkmasın. Mülakatlı alım yapıyor mevzuatı gereği. Bugün ilan gelse neticelenmesi 1 yılı bulur. Ama ktb'ye bağlı vgm ise mülakatsız ve yedekli alım yapıyor.

ktb yeminli herhalde çıkmamaya

26 Ocak 2022 21:19

mülakatlı mülakatsız alım olsun yeter ki. yapsınlar da birileri girsin artık. 2 senedir 50-60 tane mimar alınmış rezalet bu sayılar

betelgeuse13, 2 yıl önce
Çıkmasın. Mülakatlı alım yapıyor mevzuatı gereği. Bugün ilan gelse neticelenmesi 1 yılı bulur. Ama ktb'ye bağlı vgm ise mülakatsız ve yedekli alım yapıyor.

betelgeuse13
Yasaklı
28 Ocak 2022 11:47

İlan kesin gelecekmiş.. Yakında.. Hayırlı olsun, tercih verip atanan yam yamlar umarım buraya da tercih vermez.

betelgeuse13
Yasaklı
28 Ocak 2022 11:50

Şuana kadar 9 kadro yandı.. 9 kişinin atanamaması demek nerdeyse 1 merkezi atama çöp oldu.

betelgeuse13
Yasaklı
28 Ocak 2022 20:54

Sanayi bakanlığı listesindeki, # 92,4 puanlı A.K # 92,2 puanlı A.D # 93,4 Puanlı A.Ç # --Bu mesajımı görüyorsanız sonraki alımlarda daha sağlıklı bir tercih yapabilmek için telegram'a bekleriz.-- İletişim için özelden mesaj atabilirsiniz.

vusra
Aday Memur
30 Ocak 2022 13:49

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

betelgeuse13
Yasaklı
30 Ocak 2022 15:36

Bu grupta hiçbir paylaşıma izin vermiyorsunuz. Galiba atanamayacağınızı anladınız, insanları gruba toplayıp reklam alıp para kazanma derdindesiniz :D
vusra, 2 yıl önce

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

vusra
Aday Memur
30 Ocak 2022 17:17

Gruptaki tüm yöneticiler atanan insanlar atandıkları halde insanlara yardımcı olmaya devam ediliyor :)

betelgeuse13, 2 yıl önce
Bu grupta hiçbir paylaşıma izin vermiyorsunuz. Galiba atanamayacağınızı anladınız, insanları gruba toplayıp reklam alıp para kazanma derdindesiniz :D

betelgeuse13
Yasaklı
30 Ocak 2022 17:21

:) grubunuzda değilim ama mesela bir kişi, meslektaşlarını kendi gruplarına bile davet edemiyordu? Böyle yasak olmaz ki.
vusra, 2 yıl önce

Gruptaki tüm yöneticiler atanan insanlar atandıkları halde insanlara yardımcı olmaya devam ediliyor :)

vusra
Aday Memur
30 Ocak 2022 17:27

Oradaki amaç grubun bütünlüğünü bozmamak yoksa her türlü paylaşıma açık bir grup :)

betelgeuse13, 2 yıl önce
:) grubunuzda değilim ama mesela bir kişi, meslektaşlarını kendi gruplarına bile davet edemiyordu? Böyle yasak olmaz ki.
Toplam 617 mesaj
«19202122232425262728293031

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi